Lysacup - Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - výsledky - kategorie MB

Datum:
16.2.2020
Čas startu:
08:28:46

Aktualizováno: 16.2.2020, 10:47:39

Bod 1 - Frenštát pod Radhoštěm, můstky, Bod 2 - Velký Javorník
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
1 Ondřej HORÁK 1975 116 10:22:31 10:47:42 0:25:11 0:00:00 0.0 % MB 3
2 Tibor PONEK 1976 388 10:21:31 10:46:51 0:25:20 0:00:09 0.6 % MB 6
3 Roman KOVÁŘ 1977 707 10:07:01 10:35:09 0:28:07 0:02:56 11.7 % MB 14
4 Pavel ŘÍHA 1977 138 10:17:00 10:45:36 0:28:35 0:03:24 13.5 % MB 17
5 Richard RUČKA 1978 105 10:16:30 10:45:34 0:29:03 0:03:52 15.4 % MB 23
6 Lumír SOBEK 1975 259 10:13:01 10:42:14 0:29:12 0:04:01 16.0 % MB 25
7 Filip ŽAJDLÍK 1977 85 10:35:50 11:05:34 0:29:43 0:04:32 18.0 % MB 29
8 Jan STOSZEK 1976 102 10:16:01 10:47:04 0:31:02 0:05:51 23.3 % MB 42
9 Víťa PAVLÍK 1973 165 10:02:01 10:33:12 0:31:10 0:05:59 23.8 % MB 45
10 Roman GULA 1975 1022 10:02:31 10:34:34 0:32:03 0:06:52 27.3 % MB 54
11 Marián STRES 1976 660 10:06:31 10:38:51 0:32:20 0:07:09 28.4 % MB 58
12 Petr MISIARZ 1976 77 10:00:00 10:32:30 0:32:29 0:07:18 29.0 % MB 61
13 David LAUTERBACH 1977 150 10:36:41 11:09:12 0:32:31 0:07:20 29.1 % MB 62
14 Tomáš CIENCIALA 1970 46 10:35:20 11:07:54 0:32:33 0:07:22 29.3 % MB 64
15 Lukáš VELEBIL 1975 491 10:57:01 11:30:01 0:32:59 0:07:48 31.0 % MB 69
16 Břetislav BOHÁČ 1977 1040 10:41:51 11:15:05 0:33:13 0:08:02 31.9 % MB 71
17 Ivan STOPKA 1971 921 10:08:31 10:41:53 0:33:22 0:08:11 32.5 % MB 75
18 Patrik CHÝLEK 1973 431 10:51:21 11:24:52 0:33:31 0:08:19 33.1 % MB 78
19 Stanislav BALETKA 1970 371 10:36:21 11:10:04 0:33:43 0:08:32 33.9 % MB 82
20 Ján SKORČÍK 1971 537 10:38:51 11:12:37 0:33:45 0:08:33 34.0 % MB 83
21 Martin RADA 1974 106 10:33:02 11:06:56 0:33:53 0:08:42 34.6 % MB 87
22 Jakub BERÁNEK 1979 175 10:47:41 11:21:48 0:34:07 0:08:55 35.5 % MB 89
23 Mirek TIŠL 1978 765 10:48:41 11:22:51 0:34:10 0:08:58 35.7 % MB 90
24 Josef GOLÁŇ 1977 1101 10:36:50 11:11:02 0:34:11 0:09:00 35.7 % MB 92
25 Tomáš MELČÁK 1975 415 10:40:01 11:14:27 0:34:26 0:09:14 36.7 % MB 93
26 Pavel OSWALD 1973 170 10:56:51 11:31:22 0:34:31 0:09:19 37.0 % MB 98
27 Radek BLAHUT 1973 823 10:46:01 11:20:32 0:34:31 0:09:20 37.1 % MB 99
28 Pavel BEBEK 1976 855 10:47:51 11:23:18 0:35:27 0:10:16 40.8 % MB 111
29 Lumír JASIOK 1978 298 10:55:41 11:31:14 0:35:32 0:10:21 41.1 % MB 115
30 Jiří POKLUDA 1979 599 10:48:01 11:23:35 0:35:34 0:10:22 41.2 % MB 116
31 Pavel ŠUBERT 1974 96 10:01:00 10:36:36 0:35:35 0:10:23 41.3 % MB 117
32 Radim CHYTŘÍNSKÝ 1972 755 10:33:30 11:09:08 0:35:37 0:10:26 41.4 % MB 118
33 Zbyněk RAŠKA 1975 1018 10:47:30 11:23:13 0:35:42 0:10:31 41.8 % MB 119
34 Neil FAGAN 1979 778 10:26:00 11:02:01 0:36:00 0:10:49 43.0 % MB 123
35 Radomir BENESZ 1977 347 10:34:46 11:10:55 0:36:08 0:10:57 43.5 % MB 126
36 Petr ŘÍČNÝ 1979 26 10:47:21 11:23:45 0:36:23 0:11:12 44.5 % MB 128
37 Martin HRNČÁREK 1976 303 10:49:41 11:26:33 0:36:52 0:11:41 46.4 % MB 135
38 Martin RYŠKA 1970 174 10:57:43 11:34:52 0:37:08 0:11:57 47.5 % MB 137
39 Libor MORONG 1972 964 10:57:22 11:34:55 0:37:33 0:12:22 49.1 % MB 141
40 Radim HARABIŠ 1974 89 10:49:31 11:27:29 0:37:58 0:12:46 50.8 % MB 149
41 Roman MAGDON 1970 57 10:57:31 11:35:36 0:38:04 0:12:53 51.2 % MB 151
42 Marek SLÍVA 1970 850 10:35:11 11:13:16 0:38:05 0:12:54 51.2 % MB 152
43 Dalibor JANKO 1979 19 10:40:21 11:18:34 0:38:13 0:13:01 51.7 % MB 154
44 Paul ANGUS 1977 64 10:52:20 11:30:44 0:38:23 0:13:11 52.4 % MB 159
45 Pavel JUŘICA 1973 84 10:35:41 11:14:18 0:38:36 0:13:25 53.3 % MB 164
46 Petr BŌHM 1979 1135 10:40:30 11:19:33 0:39:02 0:13:50 55.0 % MB 170
47 David SEJKORA 1978 272 09:52:55 10:32:15 0:39:20 0:14:09 56.2 % MB 172
48 Filip HOMOLA 1973 812 09:52:25 10:31:49 0:39:23 0:14:12 56.4 % MB 174
49 David KÝVALA 1977 846 10:48:51 11:28:26 0:39:34 0:14:23 57.1 % MB 177
50 David KOUDELKA 1973 91 10:40:11 11:20:28 0:40:17 0:15:05 59.9 % MB 181
51 Miloš KARBAN 1979 1066 10:44:51 11:25:21 0:40:29 0:15:18 60.8 % MB 182
52 Petr TOMČÍK 1974 1049 10:42:59 11:23:37 0:40:37 0:15:26 61.3 % MB 184
53 Zdeněk RASZKA 1975 1132 10:43:32 11:24:21 0:40:49 0:15:38 62.1 % MB 187
54 Andrej RYBÁŘ 1972 725 10:49:20 11:30:34 0:41:13 0:16:01 63.6 % MB 190
55 Tomáš KREML 1977 678 10:46:31 11:27:52 0:41:21 0:16:10 64.2 % MB 192
56 Jiří DUBOVÝ 1971 80 10:33:46 11:15:22 0:41:36 0:16:25 65.2 % MB 196
57 Rasťa KANOCZ 1977 1047 10:31:16 11:15:19 0:44:03 0:18:51 74.9 % MB 216
58 Aleš MORÁVEK 1970 1146 10:34:16 11:19:07 0:44:51 0:19:40 78.1 % MB 223
59 Jaromír WOJTYLA 1970 199 - - - 0:00:00 0.0 % MB 245 chodec
60 Luděk BEDNARZ 1974 3 - - - 0:00:00 0.0 % MB 253 chodec
61 Petr BEREMLIJSKI 1976 25 - - - 0:00:00 0.0 % MB 263 chodec
62 Rudolf MUNK 1979 24 - - - 0:00:00 0.0 % MB 266 chodec
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
© 2013 - 2020 Luďa