Lysacup - Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - výsledky

Datum:
16.2.2020
Čas startu:
08:28:46

Aktualizováno: 16.2.2020, 10:47:39

Bod 1 - Frenštát pod Radhoštěm, můstky, Bod 2 - Velký Javorník
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
1 Andrej PAULEN 1994 975 10:25:00 10:49:04 0:24:04 0:00:00 0.0 % MA 1
2 Martin ML. 1988 1067 10:22:00 10:47:01 0:25:00 0:00:56 3.9 % MA 2
3 Ondřej HORÁK 1975 116 10:22:31 10:47:42 0:25:11 0:01:07 4.6 % MB 1
4 Tomáš PETER 1985 448 10:24:01 10:49:16 0:25:14 0:01:10 4.9 % MA 3
5 Jakub AMBROS 1987 560 10:23:31 10:48:52 0:25:20 0:01:16 5.3 % MA 4
6 Tibor PONEK 1976 388 10:21:31 10:46:51 0:25:20 0:01:16 5.3 % MB 2
7 Vít OTEVŘEL 1988 34 10:24:31 10:50:01 0:25:30 0:01:26 6.0 % MA 5
8 Lukáš MARTINKA 1988 372 10:23:01 10:48:46 0:25:44 0:01:40 7.0 % MA 6
9 Petr HUDEČEK 1982 1 10:21:01 10:47:10 0:26:09 0:02:05 8.7 % MA 7
10 Nikola IVANOV 1985 939 10:20:01 10:46:39 0:26:38 0:02:34 10.7 % MA 8
11 Martin GRIMM 1996 493 10:19:01 10:46:22 0:27:21 0:03:17 13.6 % MA 9
12 Jan ZIDEK 1989 227 10:20:32 10:48:11 0:27:38 0:03:34 14.9 % MA 10
13 Tomáš BLABLA 1982 75 10:18:31 10:46:20 0:27:49 0:03:45 15.6 % MA 11
14 Roman KOVÁŘ 1977 707 10:07:01 10:35:09 0:28:07 0:04:03 16.9 % MB 3
15 Jan KIMLA 1984 286 10:11:31 10:39:50 0:28:19 0:04:15 17.7 % MA 12
16 Martin TUREK 1980 1045 10:18:03 10:46:37 0:28:33 0:04:29 18.7 % MA 13
17 Pavel ŘÍHA 1977 138 10:17:00 10:45:36 0:28:35 0:04:31 18.8 % MB 4
18 Lukáš KOŠUT 1994 900 10:03:31 10:32:08 0:28:36 0:04:32 18.9 % MA 14
19 Dominik GAWLAS 1982 1170 10:54:31 11:23:08 0:28:37 0:04:33 18.9 % MA 15
20 Vladan ŠINDELEK 1967 344 10:19:32 10:48:12 0:28:40 0:04:36 19.1 % MC 1
21 Drechsel DANNY 1986 1163 10:15:30 10:44:19 0:28:48 0:04:44 19.7 % MA 16
22 Ondřej FIERLA 1993 440 10:14:30 10:43:19 0:28:48 0:04:44 19.7 % MA 17
23 Richard RUČKA 1978 105 10:16:30 10:45:34 0:29:03 0:04:59 20.8 % MB 5
24 Jiří BENDA 1997 162 10:11:01 10:40:12 0:29:11 0:05:07 21.3 % MA 18
25 Lumír SOBEK 1975 259 10:13:01 10:42:14 0:29:12 0:05:08 21.4 % MB 6
26 Nela SEJKOROVÁ 2007 309 10:14:00 10:43:18 0:29:17 0:05:13 21.7 % Z0 1
27 Erik TUHARSKÝ 2001 208 10:01:31 10:30:53 0:29:22 0:05:18 22.1 % MJ 1
28 Barča MACUROVÁ 1999 951 10:29:31 10:59:00 0:29:29 0:05:25 22.5 % ZJ 1
29 Filip ŽAJDLÍK 1977 85 10:35:50 11:05:34 0:29:43 0:05:39 23.5 % MB 7
30 Jan HLAVATÍK 1985 501 10:15:00 10:44:49 0:29:48 0:05:44 23.9 % MA 19
31 Jiří BLAŽEK 1989 1180 10:45:18 11:15:21 0:30:02 0:05:58 24.8 % MA 20
32 Petr FILIPEC 1984 610 10:17:30 10:47:36 0:30:05 0:06:01 25.1 % MA 21
33 Martin HATŇANČÍK 1989 897 10:10:31 10:40:45 0:30:14 0:06:10 25.6 % MA 22
34 Matěj OBŠIVAČ 1993 933 10:54:51 11:25:06 0:30:15 0:06:11 25.7 % MA 23
35 Martin KVAPULINSKÝ 1983 648 10:48:32 11:19:01 0:30:29 0:06:25 26.7 % MA 24
36 Daniel KALETA 1982 680 10:35:31 11:06:06 0:30:35 0:06:30 27.1 % MA 25
37 Daniel MATEJOVIČ 1993 1134 10:50:41 11:21:32 0:30:50 0:06:46 28.2 % MA 26
38 Lukáš BORDOVSKÝ 1988 621 10:45:30 11:16:23 0:30:53 0:06:49 28.4 % MA 27
39 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 9 10:29:01 10:59:57 0:30:56 0:06:52 28.5 % ZA 1
40 Jiří KAZÁRIK 1984 908 10:08:01 10:38:57 0:30:56 0:06:52 28.6 % MA 28
41 Jaroslav KOUŘIL 1980 31 10:04:00 10:34:57 0:30:57 0:06:53 28.6 % MA 29
42 Jan STOSZEK 1976 102 10:16:01 10:47:04 0:31:02 0:06:58 29.0 % MB 8
43 Martin CAPEK 1984 785 10:38:42 11:09:49 0:31:07 0:07:03 29.3 % MA 30
44 Luděk VÝDUCH 1988 949 10:04:31 10:35:40 0:31:08 0:07:04 29.4 % MA 31
45 Víťa PAVLÍK 1973 165 10:02:01 10:33:12 0:31:10 0:07:06 29.5 % MB 9
46 Petr ŠKRABÁNEK 1960 336 10:07:31 10:38:52 0:31:21 0:07:17 30.3 % MC 2
47 Jiří KVĚTOŇ 1984 1153 10:10:01 10:41:28 0:31:26 0:07:22 30.7 % MA 32
48 Eliška KANIOVÁ 1985 514 10:28:01 10:59:40 0:31:39 0:07:35 31.5 % ZB 1
49 Václav TYLEČEK 1985 193 10:58:44 11:30:25 0:31:41 0:07:37 31.7 % MA 33
50 Martin HOŘÍNEK 1981 675 10:49:52 11:21:39 0:31:46 0:07:42 32.1 % MA 34
51 Radovan JAŠEK 1980 868 10:52:11 11:24:07 0:31:56 0:07:52 32.7 % MA 35
52 Filip KOŠUT 1991 373 10:12:00 10:44:02 0:32:01 0:07:57 33.1 % MA 36
53 Antonín VOTÝPKA 1981 591 10:00:30 10:32:33 0:32:02 0:07:58 33.1 % MA 37
54 Roman GULA 1975 1022 10:02:31 10:34:34 0:32:03 0:07:59 33.2 % MB 10
55 Michaela BÖHMOVÁ 1978 961 10:27:00 10:59:06 0:32:06 0:08:01 33.4 % ZB 2
56 Martin LABUZ 1969 346 10:05:01 10:37:17 0:32:16 0:08:11 34.1 % MC 3
57 Kristýna OTEVŘELOVÁ 1987 665 10:28:31 11:00:50 0:32:19 0:08:14 34.3 % ZA 2
58 Marián STRES 1976 660 10:06:31 10:38:51 0:32:20 0:08:16 34.4 % MB 11
59 Miroslav LETKO 1981 114 10:09:00 10:41:26 0:32:26 0:08:21 34.8 % MA 38
60 Lukáš VRUBEL 1989 411 10:06:01 10:38:28 0:32:27 0:08:23 34.9 % MA 39
61 Petr MISIARZ 1976 77 10:00:00 10:32:30 0:32:29 0:08:25 35.0 % MB 12
62 David LAUTERBACH 1977 150 10:36:41 11:09:12 0:32:31 0:08:27 35.1 % MB 13
63 Petr PRAŽÁK 1983 880 11:05:46 11:38:19 0:32:33 0:08:28 35.2 % MA 40
64 Tomáš CIENCIALA 1970 46 10:35:20 11:07:54 0:32:33 0:08:29 35.3 % MB 14
65 Richard ŠIDELKA 2000 1128 10:45:11 11:17:45 0:32:33 0:08:29 35.3 % MJ 2
66 Adam BERNARD 1984 137 10:56:21 11:29:04 0:32:43 0:08:39 35.9 % MA 41
67 Pavel HRADIL 1994 12 10:52:40 11:25:29 0:32:48 0:08:44 36.3 % MA 42
68 Pavel FRANK 1968 65 10:03:01 10:35:55 0:32:53 0:08:49 36.7 % MC 4
69 Lukáš VELEBIL 1975 491 10:57:01 11:30:01 0:32:59 0:08:55 37.1 % MB 15
70 Ondřej BOSÁK 2004 1140 10:40:41 11:13:45 0:33:03 0:08:59 37.4 % M1 1
71 Břetislav BOHÁČ 1977 1040 10:41:51 11:15:05 0:33:13 0:09:09 38.1 % MB 16
72 Jan VOJTEK 1986 1085 10:42:31 11:15:45 0:33:14 0:09:09 38.1 % MA 43
73 Tomáš ČERNÝ 1990 672 10:55:20 11:28:35 0:33:14 0:09:10 38.1 % MA 44
74 Jan JUREK 1984 742 10:49:01 11:22:19 0:33:18 0:09:14 38.4 % MA 45
75 Ivan STOPKA 1971 921 10:08:31 10:41:53 0:33:22 0:09:18 38.7 % MB 17
76 Alois MELNAR 1994 829 10:39:21 11:12:49 0:33:27 0:09:23 39.0 % MA 46
77 Jan LACHNIT 1980 966 10:12:31 10:46:00 0:33:28 0:09:24 39.1 % MA 47
78 Patrik CHÝLEK 1973 431 10:51:21 11:24:52 0:33:31 0:09:27 39.3 % MB 18
79 Jakub KOLÁŘ 1986 414 10:38:30 11:12:05 0:33:34 0:09:30 39.5 % MA 48
80 Tomáš LUKEŠ 1990 124 11:02:12 11:35:47 0:33:35 0:09:31 39.6 % MA 49
81 Ondřej ČERNOCH 1989 357 10:37:01 11:10:40 0:33:38 0:09:34 39.8 % MA 50
82 Stanislav BALETKA 1970 371 10:36:21 11:10:04 0:33:43 0:09:39 40.1 % MB 19
83 Ján SKORČÍK 1971 537 10:38:51 11:12:37 0:33:45 0:09:41 40.2 % MB 20
84 Václav STANÍČEK 1992 1167 10:45:00 11:18:48 0:33:47 0:09:43 40.4 % MA 51
85 Kateřina HOLLÁ 1978 642 10:27:30 11:01:19 0:33:48 0:09:44 40.5 % ZB 3
86 Tomáš SMREČEK 1984 833 10:45:51 11:19:40 0:33:49 0:09:45 40.5 % MA 52
87 Martin RADA 1974 106 10:33:02 11:06:56 0:33:53 0:09:49 40.8 % MB 21
88 Miroslav PAVLÍK 1964 803 10:29:46 11:03:45 0:33:58 0:09:54 41.2 % MC 5
89 Jakub BERÁNEK 1979 175 10:47:41 11:21:48 0:34:07 0:10:02 41.8 % MB 22
90 Mirek TIŠL 1978 765 10:48:41 11:22:51 0:34:10 0:10:06 42.0 % MB 23
91 René KOZELSKÝ 1990 183 09:53:37 10:27:48 0:34:10 0:10:06 42.0 % MA 53
92 Josef GOLÁŇ 1977 1101 10:36:50 11:11:02 0:34:11 0:10:07 42.0 % MB 24
93 Tomáš MELČÁK 1975 415 10:40:01 11:14:27 0:34:26 0:10:22 43.1 % MB 25
94 Jakub NĚMEC 1984 1071 10:51:01 11:25:27 0:34:26 0:10:22 43.1 % MA 54
95 Marek OBORNÝ 2004 1174 10:32:00 11:06:27 0:34:27 0:10:23 43.1 % M1 2
96 Marek HALAMÍČEK 1986 285 10:33:15 11:07:44 0:34:28 0:10:24 43.3 % MA 55
97 Dominik NEKARDA 1999 422 09:53:21 10:27:51 0:34:30 0:10:26 43.4 % MJ 3
98 Pavel OSWALD 1973 170 10:56:51 11:31:22 0:34:31 0:10:27 43.4 % MB 26
99 Radek BLAHUT 1973 823 10:46:01 11:20:32 0:34:31 0:10:27 43.5 % MB 27
100 Václav MAREŠ 1985 1107 10:50:31 11:25:03 0:34:32 0:10:27 43.5 % MA 56
101 Michal RYBIÁŘ 1988 110 10:41:00 11:15:43 0:34:42 0:10:38 44.2 % MA 57
102 Malcolm COLLEN 1960 93 10:50:51 11:25:35 0:34:44 0:10:40 44.3 % MC 6
103 Petr SCHÜLER 1990 1002 10:38:20 11:13:12 0:34:51 0:10:47 44.9 % MA 58
104 Tomáš MARŠÁLEK 1964 129 10:51:32 11:26:31 0:34:59 0:10:55 45.4 % MC 7
105 Tomáš KOŽELUH 1966 788 10:25:30 11:00:30 0:34:59 0:10:55 45.4 % MC 8
106 Jozef ŠIMON 1988 602 10:56:32 11:31:34 0:35:02 0:10:58 45.6 % MA 59
107 Filip STOSZEK 2005 20 09:52:44 10:27:50 0:35:05 0:11:01 45.8 % M0 1
108 Petr SLADOMEL 1985 1157 11:01:26 11:36:36 0:35:09 0:11:05 46.1 % MA 60
109 Tom KARAFIÁT 1987 863 11:01:42 11:36:57 0:35:15 0:11:11 46.5 % MA 61
110 Martin ST. 1968 360 10:43:49 11:19:05 0:35:15 0:11:11 46.5 % MC 9
111 Pavel BEBEK 1976 855 10:47:51 11:23:18 0:35:27 0:11:23 47.3 % MB 28
112 Cieńciała JERZY 1980 1110 10:13:30 10:49:00 0:35:30 0:11:26 47.5 % MA 62
113 Jan ST. 1969 164 10:53:21 11:28:53 0:35:31 0:11:27 47.6 % MC 10
114 Vladimír SLOVÁK 1960 240 10:42:01 11:17:33 0:35:32 0:11:28 47.7 % MC 11
115 Lumír JASIOK 1978 298 10:55:41 11:31:14 0:35:32 0:11:28 47.7 % MB 29
116 Jiří POKLUDA 1979 599 10:48:01 11:23:35 0:35:34 0:11:30 47.8 % MB 30
117 Pavel ŠUBERT 1974 96 10:01:00 10:36:36 0:35:35 0:11:31 47.9 % MB 31
118 Radim CHYTŘÍNSKÝ 1972 755 10:33:30 11:09:08 0:35:37 0:11:33 48.0 % MB 32
119 Zbyněk RAŠKA 1975 1018 10:47:30 11:23:13 0:35:42 0:11:38 48.4 % MB 33
120 Zuzana HYVNAROVÁ 1984 1124 10:39:50 11:15:38 0:35:47 0:11:43 48.7 % ZB 4
121 Ladislav NEKARDA 1989 936 09:53:10 10:29:02 0:35:51 0:11:47 49.0 % MA 63
122 Lubomír ANDRLA 1966 241 10:47:04 11:22:55 0:35:51 0:11:47 49.0 % MC 12
123 Neil FAGAN 1979 778 10:26:00 11:02:01 0:36:00 0:11:56 49.6 % MB 34
124 Petr CHMURA 1962 210 10:41:11 11:17:17 0:36:05 0:12:01 49.9 % MC 13
125 Radmila MICHALOVÁ 1975 768 10:41:30 11:17:37 0:36:06 0:12:02 50.0 % ZB 5
126 Radomir BENESZ 1977 347 10:34:46 11:10:55 0:36:08 0:12:04 50.2 % MB 35
127 Ondřej RICHTER 1987 1083 11:02:54 11:39:06 0:36:11 0:12:07 50.4 % MA 64
128 Petr ŘÍČNÝ 1979 26 10:47:21 11:23:45 0:36:23 0:12:19 51.2 % MB 36
129 Vojtěch GOLÁŇ 1983 1078 10:59:15 11:35:39 0:36:24 0:12:20 51.3 % MA 65
130 Jaroslav BENDA 1966 167 10:43:40 11:20:10 0:36:29 0:12:25 51.6 % MC 14
131 Barbora ŠIMKOVÁ 1994 201 10:52:31 11:29:02 0:36:30 0:12:26 51.7 % ZA 3
132 Miroslav MATĚJŮ 1991 926 10:37:51 11:14:25 0:36:33 0:12:29 51.9 % MA 66
133 Petra SEDLÁČKOVÁ 1971 783 10:52:01 11:28:37 0:36:36 0:12:32 52.1 % ZZ 1
134 Miloš MIKUNDA 1964 620 10:46:22 11:23:00 0:36:38 0:12:34 52.2 % MC 15
135 Martin HRNČÁREK 1976 303 10:49:41 11:26:33 0:36:52 0:12:48 53.2 % MB 37
136 Lucie SOBKOVÁ 1999 888 10:37:21 11:14:19 0:36:58 0:12:54 53.6 % ZJ 2
137 Martin RYŠKA 1970 174 10:57:43 11:34:52 0:37:08 0:13:04 54.3 % MB 38
138 Aleš DĚCKÝ 1998 1020 10:44:39 11:21:58 0:37:19 0:13:15 55.1 % MA 67
139 Tomáš LIPINA 1966 723 10:50:21 11:27:40 0:37:19 0:13:15 55.1 % MC 16
140 Jiří KAPLAN 1987 932 10:56:05 11:33:26 0:37:20 0:13:16 55.1 % MA 68
141 Libor MORONG 1972 964 10:57:22 11:34:55 0:37:33 0:13:29 56.0 % MB 39
142 0 1191 10:32:16 11:09:53 0:37:37 0:13:33 56.3 % 1
143 Karel MATUŠEK 1966 947 10:53:01 11:30:46 0:37:44 0:13:40 56.8 % MC 17
144 Iveta MATUŠKOVÁ 1972 430 10:52:51 11:30:37 0:37:45 0:13:41 56.9 % ZZ 2
145 Pavel VANĚK 1987 1092 10:43:20 11:21:06 0:37:45 0:13:41 56.9 % MA 69
146 Pavel HLAVICA 1968 971 10:47:11 11:24:58 0:37:47 0:13:43 57.0 % MC 18
147 Ludmila RYBÁŘOVÁ 1972 361 10:49:10 11:27:00 0:37:49 0:13:45 57.2 % ZZ 3
148 Adam JASIOK 2004 616 10:55:51 11:33:46 0:37:55 0:13:50 57.5 % M1 3
149 Radim HARABIŠ 1974 89 10:49:31 11:27:29 0:37:58 0:13:54 57.8 % MB 40
150 Jakub LEVÁNSZKÝ 1992 915 10:59:41 11:37:39 0:37:58 0:13:54 57.8 % MA 70
151 Roman MAGDON 1970 57 10:57:31 11:35:36 0:38:04 0:14:00 58.2 % MB 41
152 Marek SLÍVA 1970 850 10:35:11 11:13:16 0:38:05 0:14:01 58.3 % MB 42
153 Jan RIEGEL 1980 66 11:05:00 11:43:12 0:38:11 0:14:07 58.7 % MA 71
154 Dalibor JANKO 1979 19 10:40:21 11:18:34 0:38:13 0:14:09 58.8 % MB 43
155 Jakub SOBEK 2003 1041 10:36:31 11:14:47 0:38:16 0:14:12 59.0 % M1 4
156 Siuda RADIM 1989 1100 10:46:41 11:24:57 0:38:16 0:14:12 59.0 % MA 72
157 Jiří RABIEC 1989 835 10:46:11 11:24:28 0:38:17 0:14:13 59.1 % MA 73
158 Jiří BESEDA 1993 1091 10:55:00 11:33:21 0:38:20 0:14:16 59.3 % MA 74
159 Paul ANGUS 1977 64 10:52:20 11:30:44 0:38:23 0:14:19 59.5 % MB 44
160 David MARŠÁLEK 2004 439 10:51:41 11:30:05 0:38:24 0:14:19 59.5 % M1 5
161 0 1193 10:36:10 11:14:36 0:38:25 0:14:21 59.7 % 2
162 Daniela VALOVÁ 1986 1136 10:39:40 11:18:07 0:38:26 0:14:22 59.7 % ZB 6
163 Daniel ČÍHAL 1994 32 10:51:11 11:29:37 0:38:26 0:14:22 59.7 % MA 75
164 Pavel JUŘICA 1973 84 10:35:41 11:14:18 0:38:36 0:14:32 60.4 % MB 45
165 Štefan GROŠ 1961 125 10:09:31 10:48:09 0:38:37 0:14:33 60.5 % MC 19
166 Denis PIVOŇKA 1987 679 10:55:30 11:34:12 0:38:41 0:14:37 60.8 % MA 76
167 Žaneta KULICHOVÁ 1986 837 10:59:57 11:38:39 0:38:42 0:14:38 60.8 % ZB 7
168 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 115 10:44:21 11:23:06 0:38:44 0:14:40 61.0 % ZB 8
169 Radomír NOVÁK 1987 749 10:56:12 11:35:03 0:38:50 0:14:46 61.4 % MA 77
170 Petr BŌHM 1979 1135 10:40:30 11:19:33 0:39:02 0:14:58 62.2 % MB 46
171 Petra KRUTÍLKOVÁ 2000 1179 10:31:46 11:11:05 0:39:19 0:15:15 63.4 % ZJ 3
172 David SEJKORA 1978 272 09:52:55 10:32:15 0:39:20 0:15:16 63.5 % MB 47
173 0 1195 10:45:39 11:25:00 0:39:20 0:15:16 63.5 % 3
174 Filip HOMOLA 1973 812 09:52:25 10:31:49 0:39:23 0:15:19 63.7 % MB 48
175 František OTEVŘEL 1962 980 10:38:02 11:17:29 0:39:27 0:15:23 63.9 % MC 20
176 Lukáš SÝKORA 1990 378 10:39:31 11:19:03 0:39:32 0:15:28 64.3 % MA 78
177 David KÝVALA 1977 846 10:48:51 11:28:26 0:39:34 0:15:30 64.4 % MB 49
178 Tereza MORCINKOVÁ 1993 960 10:43:59 11:23:34 0:39:34 0:15:30 64.5 % ZA 4
179 Kryštof MORONG 2002 1178 10:30:45 11:10:49 0:40:03 0:15:59 66.4 % M1 6
180 Milan ŠVIDERNOCH 1958 258 10:58:28 11:38:42 0:40:14 0:16:10 67.2 % MD 1
181 David KOUDELKA 1973 91 10:40:11 11:20:28 0:40:17 0:16:12 67.4 % MB 50
182 Miloš KARBAN 1979 1066 10:44:51 11:25:21 0:40:29 0:16:25 68.2 % MB 51
183 Katarína HATŇANČÍKOVÁ 1985 973 10:37:40 11:18:16 0:40:35 0:16:31 68.7 % ZB 9
184 Petr TOMČÍK 1974 1049 10:42:59 11:23:37 0:40:37 0:16:33 68.8 % MB 52
185 Blanka ŘÍHOVÁ 1972 639 10:46:50 11:27:36 0:40:45 0:16:41 69.3 % ZZ 4
186 Londa JIŘÍ 1990 1097 10:39:00 11:19:47 0:40:46 0:16:42 69.4 % MA 79
187 Zdeněk RASZKA 1975 1132 10:43:32 11:24:21 0:40:49 0:16:45 69.6 % MB 53
188 Pavel RUBEŠ 1980 1137 10:39:11 11:20:07 0:40:55 0:16:51 70.1 % MA 80
189 Marcela MARTYNKOVÁ 1965 902 10:54:01 11:35:08 0:41:07 0:17:03 70.9 % ZZ 5
190 Andrej RYBÁŘ 1972 725 10:49:20 11:30:34 0:41:13 0:17:08 71.3 % MB 54
191 Kateřina SIVÁKOVÁ 1985 257 10:43:11 11:24:30 0:41:19 0:17:15 71.7 % ZB 10
192 Tomáš KREML 1977 678 10:46:31 11:27:52 0:41:21 0:17:17 71.9 % MB 55
193 Sandy GARBOVÁ 1995 731 09:53:02 10:34:33 0:41:30 0:17:26 72.5 % ZA 5
194 Igor MIHALČÍK 1962 615 10:42:40 11:24:12 0:41:31 0:17:27 72.5 % MC 21
195 Lada ŠEVČÍKOVÁ 1974 1046 10:42:50 11:24:25 0:41:34 0:17:30 72.8 % ZZ 6
196 Jiří DUBOVÝ 1971 80 10:33:46 11:15:22 0:41:36 0:17:32 72.9 % MB 56
197 Vladimíra VONSOVÁ 1974 1141 10:50:11 11:31:55 0:41:44 0:17:40 73.4 % ZZ 7
198 Jan VIDECKÝ 1982 496 10:56:41 11:38:30 0:41:48 0:17:44 73.7 % MA 81
199 Kamila HIĽOVSKÁ 1988 1039 10:53:51 11:36:03 0:42:12 0:18:08 75.4 % ZA 6
200 Pavel HRUŠKA 1986 297 11:01:16 11:43:37 0:42:20 0:18:16 75.9 % MA 82
201 Veronika DUBOVÁ 2000 449 10:34:00 11:16:26 0:42:26 0:18:22 76.3 % ZJ 4
202 0 1192 10:37:10 11:19:45 0:42:34 0:18:30 76.9 % 4
203 0 1188 10:30:15 11:12:51 0:42:36 0:18:32 77.1 % 5
204 Tomas WRONA 1985 916 10:42:11 11:24:56 0:42:44 0:18:40 77.6 % 6
205 Míša BOSÁKOVÁ 1976 1125 10:40:50 11:23:42 0:42:52 0:18:48 78.1 % ZB 11
206 Tadeáš SIUPIK 1993 753 10:44:10 11:27:04 0:42:54 0:18:50 78.3 % MA 83
207 Ludmila ŠOKALOVÁ 1956 107 10:30:00 11:13:09 0:43:08 0:19:04 79.3 % ZZ 8
208 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 169 10:54:40 11:37:55 0:43:14 0:19:10 79.7 % ZA 7
209 Radomír ŠNEVAJS 1963 318 10:51:51 11:35:06 0:43:14 0:19:10 79.7 % MC 22
210 Zdenka ŠAMŠULOVÁ 1979 669 10:54:21 11:37:42 0:43:21 0:19:17 80.1 % ZB 12
211 Dominik STÖCKER 2011 1165 10:05:27 10:48:53 0:43:26 0:19:22 80.5 % M0 2
212 Marek HOLUŠA 1982 1102 10:42:20 11:25:48 0:43:28 0:19:23 80.6 % MA 84
213 Kateřina NOSKOVÁ 2005 1200 10:53:10 11:36:45 0:43:34 0:19:30 81.1 % Z0 2
214 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 211 10:38:11 11:22:01 0:43:50 0:19:46 82.1 % MD 2
215 Zuzana PYTLIKOVÁ 1980 1127 10:50:02 11:33:53 0:43:51 0:19:46 82.2 % ZB 13
216 Rasťa KANOCZ 1977 1047 10:31:16 11:15:19 0:44:03 0:19:58 83.0 % MB 57
217 Luděk SEDLÁČEK 1965 4 10:32:30 11:16:34 0:44:03 0:19:59 83.0 % MC 23
218 Marta BENÁČKOVÁ 1982 565 10:57:12 11:41:28 0:44:15 0:20:11 83.9 % ZB 14
219 Jana LAUTERBACHOVÁ 1979 1118 10:41:40 11:25:58 0:44:17 0:20:13 84.0 % ZB 15
220 Zdeněk CYPRA 1949 23 10:44:29 11:28:56 0:44:26 0:20:22 84.7 % MD 3
221 Armand URBAS 1969 350 10:54:11 11:38:52 0:44:40 0:20:36 85.6 % MC 24
222 0 1186 10:31:30 11:16:15 0:44:45 0:20:41 85.9 % 7
223 Aleš MORÁVEK 1970 1146 10:34:16 11:19:07 0:44:51 0:20:47 86.4 % MB 58
224 Jiří BALNAR 1967 820 10:55:11 11:40:32 0:45:20 0:21:16 88.4 % MC 25
225 Eliška FARANOVÁ 2009 1148 09:54:37 10:40:11 0:45:34 0:21:29 89.3 % Z0 3
226 Martin KOTEK 1968 128 09:51:01 10:36:40 0:45:38 0:21:34 89.7 % MC 26
227 Tereza STRYKOVÁ 2006 918 10:41:21 11:27:37 0:46:16 0:22:12 92.2 % Z0 4
228 Michaela MATISOVÁ 1979 940 10:34:24 11:20:59 0:46:34 0:22:30 93.5 % ZB 16
229 Zádrapová ZUZANA 1992 1104 10:36:00 11:23:28 0:47:27 0:23:23 97.2 % ZA 8
230 0 1194 10:53:31 11:41:07 0:47:35 0:23:31 97.8 % 8
231 Ferdinand ŠTĚPÁN 2001 1173 10:31:00 11:18:55 0:47:54 0:23:50 99.1 % MJ 4
232 Milan PĚGŘIMEK 1954 51 10:32:48 11:20:44 0:47:56 0:23:51 99.2 % MD 4
233 Juřicová KAROLÍNA 2002 1138 10:35:01 11:24:04 0:49:03 0:24:59 103.8 % ZJ 5
234 Veronika MUSILOVÁ 1992 654 10:48:21 11:37:28 0:49:06 0:25:02 104.1 % ZA 9
235 Vladan VAŘEKA 1968 104 10:48:10 11:37:35 0:49:25 0:25:20 105.3 % MC 27
236 0 1184 10:30:31 11:21:08 0:50:36 0:26:32 110.3 % 9
237 Vlastimil RACLAVSKÝ 1955 813 10:53:43 11:45:35 0:51:51 0:27:47 115.5 % MD 5
238 Jan ŠIMČÁK 1953 242 09:49:52 10:45:57 0:56:05 0:32:00 133.0 % MD 6
239 František RAŠKA 1945 1189 - - - 0:00:00 0.0 % MD 7 chodec
240 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 13 - - - 0:00:00 0.0 % ZA 10 chodec
241 Jan PEŠAT 1956 153 - - - 0:00:00 0.0 % MD 8 chodec
242 Jan SLIVKA 1957 385 - - - 0:00:00 0.0 % MD 9 chodec
243 Jana CHMUROVÁ 1991 959 - - - 0:00:00 0.0 % ZA 11 chodec
244 Jana NENUTILOVÁ 1990 849 - - - 0:00:00 0.0 % ZA 12 chodec
245 Jaromír WOJTYLA 1970 199 - - - 0:00:00 0.0 % MB 59 chodec
246 Karel HUDEČEK 1951 354 - - - 0:00:00 0.0 % MD 10 chodec
247 Karel PODOLÁK 1953 907 - - - 0:00:00 0.0 % MD 11 chodec
248 Katarína FRANEROVÁ 2016 957 - - - 0:00:00 0.0 % Z0 5 chodec
249 Kateřina PIECHOWICZ 1981 17 - - - 0:00:00 0.0 % ZB 17 chodec
250 Kuba FRANER 1989 112 - - - 0:00:00 0.0 % MA 85 chodec
251 Lenka PETROVÁ 1963 367 - - - 0:00:00 0.0 % ZZ 9 chodec
252 Lucy ŠEVČÍKOVÁ 1978 456 - - - 0:00:00 0.0 % ZB 18 chodec
253 Luděk BEDNARZ 1974 3 - - - 0:00:00 0.0 % MB 60 chodec
254 Marie ADAMUSOVÁ 1982 366 - - - 0:00:00 0.0 % ZB 19 chodec
255 Marie TOMANOVÁ 1966 28 - - - 0:00:00 0.0 % ZZ 10 chodec
256 Markéta VAJDOVÁ 1977 869 - - - 0:00:00 0.0 % ZB 20 chodec
257 Martin MRŮZEK 1989 320 - - - 0:00:00 0.0 % MA 86 chodec
258 Martin OTEVŘEL 2018 612 - - - 0:00:00 0.0 % M0 3 chodec
259 Miroslav KANTOR 1990 623 - - - 0:00:00 0.0 % MA 87 chodec
260 Pavel BENEŠ 1986 229 - - - 0:00:00 0.0 % MA 88 chodec
261 Pavel BORDOVSKÝ 1985 834 - - - 0:00:00 0.0 % MA 89 chodec
262 Pavel ŽIŽKA 1961 801 - - - 0:00:00 0.0 % MC 28 chodec
263 Petr BEREMLIJSKI 1976 25 - - - 0:00:00 0.0 % MB 61 chodec
264 Richard PAŘÍK 1981 391 - - - 0:00:00 0.0 % MA 90 chodec
265 Romana HELCELOVÁ 1969 83 - - - 0:00:00 0.0 % ZZ 11 chodec
266 Rudolf MUNK 1979 24 - - - 0:00:00 0.0 % MB 62 chodec
267 Tereza FARANOVÁ 2011 1149 - - - 0:00:00 0.0 % Z0 6 chodec
268 Tereza STAŇKOVÁ 1985 922 - - - 0:00:00 0.0 % ZB 21 chodec
269 Vladimír KOSTIHA 1968 766 - - - 0:00:00 0.0 % MC 29 chodec
270 Rostislav SIUDA 1969 1084 - 10:37:07 2:08:20 0:00:00 0.0 % MC 30
271 Vlasta MARTAUSOVÁ 1980 1011 - 10:42:07 2:13:20 0:00:00 0.0 % ZB 22
272 Petra ŠIMČÍKOVÁ 1986 1005 - 10:48:56 2:20:09 0:00:00 0.0 % ZB 23
273 Zdenka MACHOVÁ 1987 831 - 10:49:31 2:20:44 0:00:00 0.0 % ZA 13
274 Filip ČERNÝ 1985 917 10:37:31 - 0:00:00 0:00:00 0.0 % MA 91 na trati
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
© 2013 - 2020 Luďa