Lysacup - Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - výsledky - kategorie MA

Datum:
16.2.2020
Čas startu:
08:28:46

Aktualizováno: 16.2.2020, 10:47:39

Bod 1 - Frenštát pod Radhoštěm, můstky, Bod 2 - Velký Javorník
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
1 Andrej PAULEN 1994 975 10:25:00 10:49:04 0:24:04 0:00:00 0.0 % MA 1
2 Martin ML. 1988 1067 10:22:00 10:47:01 0:25:00 0:00:56 3.9 % MA 2
3 Tomáš PETER 1985 448 10:24:01 10:49:16 0:25:14 0:01:10 4.9 % MA 4
4 Jakub AMBROS 1987 560 10:23:31 10:48:52 0:25:20 0:01:16 5.3 % MA 5
5 Vít OTEVŘEL 1988 34 10:24:31 10:50:01 0:25:30 0:01:26 6.0 % MA 7
6 Lukáš MARTINKA 1988 372 10:23:01 10:48:46 0:25:44 0:01:40 7.0 % MA 8
7 Petr HUDEČEK 1982 1 10:21:01 10:47:10 0:26:09 0:02:05 8.7 % MA 9
8 Nikola IVANOV 1985 939 10:20:01 10:46:39 0:26:38 0:02:34 10.7 % MA 10
9 Martin GRIMM 1996 493 10:19:01 10:46:22 0:27:21 0:03:17 13.6 % MA 11
10 Jan ZIDEK 1989 227 10:20:32 10:48:11 0:27:38 0:03:34 14.9 % MA 12
11 Tomáš BLABLA 1982 75 10:18:31 10:46:20 0:27:49 0:03:45 15.6 % MA 13
12 Jan KIMLA 1984 286 10:11:31 10:39:50 0:28:19 0:04:15 17.7 % MA 15
13 Martin TUREK 1980 1045 10:18:03 10:46:37 0:28:33 0:04:29 18.7 % MA 16
14 Lukáš KOŠUT 1994 900 10:03:31 10:32:08 0:28:36 0:04:32 18.9 % MA 18
15 Dominik GAWLAS 1982 1170 10:54:31 11:23:08 0:28:37 0:04:33 18.9 % MA 19
16 Drechsel DANNY 1986 1163 10:15:30 10:44:19 0:28:48 0:04:44 19.7 % MA 21
17 Ondřej FIERLA 1993 440 10:14:30 10:43:19 0:28:48 0:04:44 19.7 % MA 22
18 Jiří BENDA 1997 162 10:11:01 10:40:12 0:29:11 0:05:07 21.3 % MA 24
19 Jan HLAVATÍK 1985 501 10:15:00 10:44:49 0:29:48 0:05:44 23.9 % MA 30
20 Jiří BLAŽEK 1989 1180 10:45:18 11:15:21 0:30:02 0:05:58 24.8 % MA 31
21 Petr FILIPEC 1984 610 10:17:30 10:47:36 0:30:05 0:06:01 25.1 % MA 32
22 Martin HATŇANČÍK 1989 897 10:10:31 10:40:45 0:30:14 0:06:10 25.6 % MA 33
23 Matěj OBŠIVAČ 1993 933 10:54:51 11:25:06 0:30:15 0:06:11 25.7 % MA 34
24 Martin KVAPULINSKÝ 1983 648 10:48:32 11:19:01 0:30:29 0:06:25 26.7 % MA 35
25 Daniel KALETA 1982 680 10:35:31 11:06:06 0:30:35 0:06:30 27.1 % MA 36
26 Daniel MATEJOVIČ 1993 1134 10:50:41 11:21:32 0:30:50 0:06:46 28.2 % MA 37
27 Lukáš BORDOVSKÝ 1988 621 10:45:30 11:16:23 0:30:53 0:06:49 28.4 % MA 38
28 Jiří KAZÁRIK 1984 908 10:08:01 10:38:57 0:30:56 0:06:52 28.6 % MA 40
29 Jaroslav KOUŘIL 1980 31 10:04:00 10:34:57 0:30:57 0:06:53 28.6 % MA 41
30 Martin CAPEK 1984 785 10:38:42 11:09:49 0:31:07 0:07:03 29.3 % MA 43
31 Luděk VÝDUCH 1988 949 10:04:31 10:35:40 0:31:08 0:07:04 29.4 % MA 44
32 Jiří KVĚTOŇ 1984 1153 10:10:01 10:41:28 0:31:26 0:07:22 30.7 % MA 47
33 Václav TYLEČEK 1985 193 10:58:44 11:30:25 0:31:41 0:07:37 31.7 % MA 49
34 Martin HOŘÍNEK 1981 675 10:49:52 11:21:39 0:31:46 0:07:42 32.1 % MA 50
35 Radovan JAŠEK 1980 868 10:52:11 11:24:07 0:31:56 0:07:52 32.7 % MA 51
36 Filip KOŠUT 1991 373 10:12:00 10:44:02 0:32:01 0:07:57 33.1 % MA 52
37 Antonín VOTÝPKA 1981 591 10:00:30 10:32:33 0:32:02 0:07:58 33.1 % MA 53
38 Miroslav LETKO 1981 114 10:09:00 10:41:26 0:32:26 0:08:21 34.8 % MA 59
39 Lukáš VRUBEL 1989 411 10:06:01 10:38:28 0:32:27 0:08:23 34.9 % MA 60
40 Petr PRAŽÁK 1983 880 11:05:46 11:38:19 0:32:33 0:08:28 35.2 % MA 63
41 Adam BERNARD 1984 137 10:56:21 11:29:04 0:32:43 0:08:39 35.9 % MA 66
42 Pavel HRADIL 1994 12 10:52:40 11:25:29 0:32:48 0:08:44 36.3 % MA 67
43 Jan VOJTEK 1986 1085 10:42:31 11:15:45 0:33:14 0:09:09 38.1 % MA 72
44 Tomáš ČERNÝ 1990 672 10:55:20 11:28:35 0:33:14 0:09:10 38.1 % MA 73
45 Jan JUREK 1984 742 10:49:01 11:22:19 0:33:18 0:09:14 38.4 % MA 74
46 Alois MELNAR 1994 829 10:39:21 11:12:49 0:33:27 0:09:23 39.0 % MA 76
47 Jan LACHNIT 1980 966 10:12:31 10:46:00 0:33:28 0:09:24 39.1 % MA 77
48 Jakub KOLÁŘ 1986 414 10:38:30 11:12:05 0:33:34 0:09:30 39.5 % MA 79
49 Tomáš LUKEŠ 1990 124 11:02:12 11:35:47 0:33:35 0:09:31 39.6 % MA 80
50 Ondřej ČERNOCH 1989 357 10:37:01 11:10:40 0:33:38 0:09:34 39.8 % MA 81
51 Václav STANÍČEK 1992 1167 10:45:00 11:18:48 0:33:47 0:09:43 40.4 % MA 84
52 Tomáš SMREČEK 1984 833 10:45:51 11:19:40 0:33:49 0:09:45 40.5 % MA 86
53 René KOZELSKÝ 1990 183 09:53:37 10:27:48 0:34:10 0:10:06 42.0 % MA 91
54 Jakub NĚMEC 1984 1071 10:51:01 11:25:27 0:34:26 0:10:22 43.1 % MA 94
55 Marek HALAMÍČEK 1986 285 10:33:15 11:07:44 0:34:28 0:10:24 43.3 % MA 96
56 Václav MAREŠ 1985 1107 10:50:31 11:25:03 0:34:32 0:10:27 43.5 % MA 100
57 Michal RYBIÁŘ 1988 110 10:41:00 11:15:43 0:34:42 0:10:38 44.2 % MA 101
58 Petr SCHÜLER 1990 1002 10:38:20 11:13:12 0:34:51 0:10:47 44.9 % MA 103
59 Jozef ŠIMON 1988 602 10:56:32 11:31:34 0:35:02 0:10:58 45.6 % MA 106
60 Petr SLADOMEL 1985 1157 11:01:26 11:36:36 0:35:09 0:11:05 46.1 % MA 108
61 Tom KARAFIÁT 1987 863 11:01:42 11:36:57 0:35:15 0:11:11 46.5 % MA 109
62 Cieńciała JERZY 1980 1110 10:13:30 10:49:00 0:35:30 0:11:26 47.5 % MA 112
63 Ladislav NEKARDA 1989 936 09:53:10 10:29:02 0:35:51 0:11:47 49.0 % MA 121
64 Ondřej RICHTER 1987 1083 11:02:54 11:39:06 0:36:11 0:12:07 50.4 % MA 127
65 Vojtěch GOLÁŇ 1983 1078 10:59:15 11:35:39 0:36:24 0:12:20 51.3 % MA 129
66 Miroslav MATĚJŮ 1991 926 10:37:51 11:14:25 0:36:33 0:12:29 51.9 % MA 132
67 Aleš DĚCKÝ 1998 1020 10:44:39 11:21:58 0:37:19 0:13:15 55.1 % MA 138
68 Jiří KAPLAN 1987 932 10:56:05 11:33:26 0:37:20 0:13:16 55.1 % MA 140
69 Pavel VANĚK 1987 1092 10:43:20 11:21:06 0:37:45 0:13:41 56.9 % MA 145
70 Jakub LEVÁNSZKÝ 1992 915 10:59:41 11:37:39 0:37:58 0:13:54 57.8 % MA 150
71 Jan RIEGEL 1980 66 11:05:00 11:43:12 0:38:11 0:14:07 58.7 % MA 153
72 Siuda RADIM 1989 1100 10:46:41 11:24:57 0:38:16 0:14:12 59.0 % MA 156
73 Jiří RABIEC 1989 835 10:46:11 11:24:28 0:38:17 0:14:13 59.1 % MA 157
74 Jiří BESEDA 1993 1091 10:55:00 11:33:21 0:38:20 0:14:16 59.3 % MA 158
75 Daniel ČÍHAL 1994 32 10:51:11 11:29:37 0:38:26 0:14:22 59.7 % MA 163
76 Denis PIVOŇKA 1987 679 10:55:30 11:34:12 0:38:41 0:14:37 60.8 % MA 166
77 Radomír NOVÁK 1987 749 10:56:12 11:35:03 0:38:50 0:14:46 61.4 % MA 169
78 Lukáš SÝKORA 1990 378 10:39:31 11:19:03 0:39:32 0:15:28 64.3 % MA 176
79 Londa JIŘÍ 1990 1097 10:39:00 11:19:47 0:40:46 0:16:42 69.4 % MA 186
80 Pavel RUBEŠ 1980 1137 10:39:11 11:20:07 0:40:55 0:16:51 70.1 % MA 188
81 Jan VIDECKÝ 1982 496 10:56:41 11:38:30 0:41:48 0:17:44 73.7 % MA 198
82 Pavel HRUŠKA 1986 297 11:01:16 11:43:37 0:42:20 0:18:16 75.9 % MA 200
83 Tadeáš SIUPIK 1993 753 10:44:10 11:27:04 0:42:54 0:18:50 78.3 % MA 206
84 Marek HOLUŠA 1982 1102 10:42:20 11:25:48 0:43:28 0:19:23 80.6 % MA 212
85 Kuba FRANER 1989 112 - - - 0:00:00 0.0 % MA 250 chodec
86 Martin MRŮZEK 1989 320 - - - 0:00:00 0.0 % MA 257 chodec
87 Miroslav KANTOR 1990 623 - - - 0:00:00 0.0 % MA 259 chodec
88 Pavel BENEŠ 1986 229 - - - 0:00:00 0.0 % MA 260 chodec
89 Pavel BORDOVSKÝ 1985 834 - - - 0:00:00 0.0 % MA 261 chodec
90 Richard PAŘÍK 1981 391 - - - 0:00:00 0.0 % MA 264 chodec
91 Filip ČERNÝ 1985 917 10:37:31 - 0:00:00 0:00:00 0.0 % MA 274 na trati
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
© 2013 - 2020 Luďa