Lysacup - Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - výsledky - kategorie MB

Datum:
19.1.2020
Čas startu:
17:00:12

Aktualizováno: 19.1.2020, 17:28:11

Bod 1 - Lysá hora
# Jméno RN Tým Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
1 Tibor PONEK 1976 388 0:42:16 0:00:00 0.0 % MB 4
2 Pavel ŘÍHA 1977 138 0:45:38 0:03:21 8.0 % MB 8
3 Richard RUČKA 1978 105 0:46:29 0:04:12 10.0 % MB 13
4 David SEJKORA 1978 272 0:47:45 0:05:28 13.0 % MB 18
5 Lumír SOBEK 1975 259 0:48:38 0:06:21 15.0 % MB 21
6 Martin TUHARSKÝ 1977 209 0:49:10 0:06:53 16.3 % MB 24
7 Filip ŽAJDLÍK 1977 85 0:49:46 0:07:29 17.7 % MB 27
8 Květoslav ŽILAVÝ 1971 141 0:51:03 0:08:46 20.7 % MB 33
9 Vladimír MAZÁNEK 1979 938 0:51:17 0:09:00 21.3 % MB 37
10 Patrik SWACZYNA 1973 237 0:52:58 0:10:41 25.3 % MB 47
11 Marián STRES 1976 660 0:53:02 0:10:45 25.4 % MB 48
12 Petr MISIARZ 1976 77 0:53:09 0:10:52 25.7 % MB 49
13 David LAUTERBACH 1977 150 0:53:12 0:10:55 25.8 % MB 50
14 Lukáš LEVINSKÝ 1974 379 0:53:18 0:11:01 26.1 % MB 53
15 Richard HELCEL 1972 135 0:53:24 0:11:07 26.3 % MB 55
16 Jaromír WOJTYLA 1970 199 0:53:35 0:11:18 26.7 % MB 57
17 Tomáš MELČÁK 1975 415 0:53:42 0:11:25 27.0 % MB 61
18 Jan STOSZEK 1976 102 0:54:16 0:11:59 28.4 % MB 65
19 Jakub BERÁNEK 1979 175 0:54:41 0:12:24 29.3 % MB 71
20 Tomáš CIENCIALA 1970 46 0:54:45 0:12:28 29.5 % MB 74
21 Roman GULA 1975 1022 0:54:46 0:12:29 29.5 % MB 75
22 Michal POPIELUCH 1973 22 0:54:57 0:12:40 30.0 % MB 79
23 Víťa PAVLÍK 1973 165 0:55:02 0:12:45 30.2 % MB 80
24 Roman JUREČKA 1978 362 0:55:10 0:12:53 30.5 % MB 81
25 Ján SKORČÍK 1971 537 0:56:03 0:13:46 32.6 % MB 86
26 Patrik CHÝLEK 1973 431 0:56:29 0:14:12 33.6 % MB 89
27 Pavel OSWALD 1973 170 0:56:44 0:14:27 34.2 % MB 92
28 Jan KNOTEK 1972 608 0:56:49 0:14:32 34.4 % MB 93
29 Karel JANAS 1974 101 0:56:53 0:14:36 34.5 % MB 94
30 Lukáš VELEBIL 1975 491 0:57:21 0:15:04 35.6 % MB 99
31 Josef GOLÁŇ 1977 1101 0:57:35 0:15:18 36.2 % MB 101
32 Neil FAGAN 1979 778 0:57:41 0:15:24 36.5 % MB 103
33 Paolo TOGNI 1979 1042 0:58:04 0:15:47 37.3 % MB 105
34 Lubomír GAVLAS 1976 719 0:59:45 0:17:28 41.3 % MB 115
35 Gary FROST 1971 427 1:00:02 0:17:45 42.0 % MB 116
36 René PĔGŘÌM 1975 353 1:00:31 0:18:14 43.1 % MB 118
37 Petr ŘÍČNÝ 1979 26 1:00:34 0:18:17 43.2 % MB 119
38 Radim HARABIŠ 1974 89 1:01:38 0:19:21 45.8 % MB 127
39 Roman MAGDON 1970 57 1:02:27 0:20:10 47.7 % MB 131
40 Petr REČEK 1976 841 1:02:29 0:20:12 47.8 % MB 132
41 Lumír JASIOK 1978 298 1:02:54 0:20:37 48.8 % MB 135
42 Radomir BENESZ 1977 347 1:03:07 0:20:50 49.3 % MB 137
43 Martin HRNČÁREK 1976 303 1:03:11 0:20:54 49.4 % MB 138
44 Petr BŌHM 1979 1135 1:03:46 0:21:29 50.8 % MB 141
45 Marek TEŠNAR 1975 531 1:03:56 0:21:40 51.2 % MB 142
46 Dalibor JANKO 1979 19 1:04:38 0:22:21 52.9 % MB 145
47 David VROBEL 1975 1001 1:05:53 0:23:36 55.8 % MB 153
48 Miloš KARBAN 1979 1066 1:06:38 0:24:21 57.6 % MB 157
49 Andrej RYBÁŘ 1972 725 1:08:27 0:26:10 61.9 % MB 162
50 Jiří DUBOVÝ 1971 80 1:09:08 0:26:51 63.5 % MB 163
51 Petr TOMČÍK 1974 1049 1:11:49 0:29:32 69.9 % MB 175
52 Zdeněk RASZKA 1975 1132 1:11:57 0:29:40 70.2 % MB 176
53 Aleš MORÁVEK 1970 1146 - 0:00:00 0.0 % MB 186 chodec
54 Luděk BEDNARZ 1974 3 - 0:00:00 0.0 % MB 194 chodec
55 Pavel JUŘICA 1973 84 - 0:00:00 0.0 % MB 201 chodec
56 Pavel ŠUBERT 1974 96 - 0:00:00 0.0 % MB 202 chodec
57 Petr BEREMLIJSKI 1976 25 - 0:00:00 0.0 % MB 204 chodec
# Jméno RN Tým Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
© 2013 - 2020 Luďa