Lysacup - Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - startovní listina

Datum:
8.12.2013
Čas startu:
10:00:08
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
308 Johana ADAMČÍKOVÁ 1994 ZJ
307 Klára ADAMČÍKOVÁ 1989 ZA
487 Eva ADAMOVÁ 1987 Abadzikra ZA
27 Milan ANDĚL 1983 MA
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
375 Peter BALKO 1944 MD
120 Jiří BARAN 1966 MB
451 Denisa BARTOŠOVÁ 1992 X-Trail Orlová ZA
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
171 Veronika BENDOVÁ 1989 MH Bike - GYNPRENATAL ZA
47 Daniel BENEŠ 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
347 Radomir BENESZ 1977 MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
488 Jiří BLAŽEK 1989 MA
483 Marcel BODY 1982 Novatop Lapiere MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
472 Karel BRUDNÝ 2003 M0
489 Pavel BRYNDA 1982 MA
126 Josef BUGNER 1965 MB
462 Tomasz BURAWA 1978 MA
206 Filip BURŠA 1982 MA
463 Ivo BYRTUS 1975 MH Bike - GYNPRENATAL MA
396 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
76 Denisa ČEPČOROVÁ 1995 SK Fighter Inside ZJ
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
249 Václav CHOCHOLA 1993 Gymnázium - Hrabůvka MJ
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
200 Radek CIMALA 1975 Řím Tým MA
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
43 Drew COONEY 1981 MA
121 Jana ČUPOVÁ 1990 Bo ZA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
505 Martin DANISZ 1973 MB
552 Aleš DEDEK 1975 MA
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
507 Marie DELINGEROVÁ 1976 ZA
330 Jiří DINTER 1973 Pepa Team F-M MB
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
8 Martin DOHNAL 1979 Trek 1324 MA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
533 Josef DVORCAK 1985 MA
230 Pavel FICEK 1969 MB
539 Jan FIERLA 1996 M1
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
352 Lukáš FIGURA 1994 MJ
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
70 Marcel FOLTAS 1969 MB
386 Daniel FOUKAL 1993 MJ
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
271 Roman FRANTA 1966 Racing Olešná MB
437 Libor GECNUK 1975 MA
543 Jakub GLAJCAR 1984 MA
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team M1
264 Petr GÖRLICH 1967 SK Bagbike MB
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
262 David GRYGAR 1979 MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
377 Max HAŠEK 2002 Hašani SK Bagbike M0
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
515 Vladan HENEK 1980 Abadzikra MA
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
132 Milan HOLUB 1982 MA
116 Ondřej HORÁK 1975 X-AIR Ostrava MA
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
553 Richard HRČEK 1969 MB
446 Martin HRNČÍŘ 1971 Janys Extreme Racing MB
482 Radek HRNČÍŘ 1992 MA
475 Tomáš HRUBÝ 1974 MA
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
101 Karel JANAS 1974 Porubští Rafani MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
231 Přemysl JASIOK 1974 Trek 1324 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
314 Petr JAVOREK 1982 masazpromuze.cz MA
355 Radim JURAN 1965 BSC Opava MB
420 Michael JUREK 1995 MJ
84 Pavel JUŘICA 1973 TWIKO Ostrava MB
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
433 Dalibor KAHÁNEK 1969 MB
481 Vít KAHÁNEK 1990 MA
260 Josef KÁŇA 1948 Skifren MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
178 Jan KEMPA 1979 Fialové kobry MA
286 Jan KIMLA 1984 Olympáci MA
471 Martin KIMLA 1987 Olympáci MA
338 Tomáš KNAP 1975 MA
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
148 Michaela KNÁPKOVÁ 1993 ZJ
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
67 Jaroslav KOCOUREK 1981 MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
66 Rostislav KOLČÁREK 1961 F-M bajkeři MC
434 David KOLOUCH 1976 Horolezci FM MA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
158 Michal KOPÝTKO 1976 MA
339 Lukášek KOŠÁK 1989 MA
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
54 Jindřich KOTEK 1950 MD
53 Jiří KOTEK 1971 MB
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
224 David KRÁL 1974 Bikekram MA
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
358 Lubomír KRUPA 1961 MC
436 Luboš KRUPA 1998 M1
458 Janusz KUBALA 1973 MB
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava M1
544 František KUNOVSKÝ 1993 MJ
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
107 Filip LANDSBERGER 1979 Pepa Team F-M MA
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
453 Mirek LEPŠÍK 1966 MB
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
273 Dušan LICHÝ 1967 Splašení goroli MB
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
324 Andrej LIŠKA 1990 Manín Považská Bystrica MA
124 Tomáš LUKEŠ 1990 Marathon Team Klimkovice MA
392 Filip LUKŠA 1999 M0
540 Piotr LUPIEZOWIEC 1977 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
445 David MACHALA 1983 Walmezforever MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
111 Martin MANIŠ 1982 Čajovna Magnolia Frenštát MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
407 Tomáš MARTINÁK 1977 SK Valašské Království MA
372 Lukáš MARTINKA 1988 Manín Považská Bystrica MA
345 Lucie MATEROVÁ 1993 Insportline TT Team Opava ZJ
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
415 Tomáš MELČÁK 1975 MA
301 Miroslav MERTA 1984 Abadzikra MA
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
430 Aleš MOŘKOVSKÝ 1978 MA
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
534 Vojtěch MOTL 1983 Porubští Rafani MA
519 Jan MRÁZ 1977 MA
465 Jana MRÁZOVÁ 1980 ZA
466 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 REV 58 Nový Jičín M1
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
32 Stanislav NAJVERT 1972 Fialové kobry MB
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
509 Ladislav NEUMANN 1981 MA
233 Michal NEVŘALA 1981 Hurikáni MA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
245 Jakub NYKL 1989 JAPA outdoor team MA
61 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 SK Oceláci Ostrava ZA
14 Adam ONDRUCH 1990 X-Trail Orlová MA
140 Petr OPOLKA 1963 MC
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
289 Viktor PAVELKA 1963 MC
485 Jan PAVLÍK 1991 MA
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
444 Adam PAVLOREK 1987 MA
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
353 René PĔGŘÌM 1975 MA
51 Milan PĚGŘIMEK 1954 HO Baník Karviná MC
457 Roman PERNICKÝ 1974 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
367 Jan PETR 1995 MJ
334 Tereza PETROVÁ 1987 ZA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
421 Rostislav PIETRZYK 1977 MA
520 Vratislav PIETRZYK 1976 Velopolí MA
219 Michael PLAČEK 1990 JAPA outdoor team MA
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
388 Tibor PONEK 1976 Methanol A MA
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
225 Jaromír PYTEL 1975 SK Bagbike MA
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
227 Eva PYTLOVÁ 2003 SK Bagbike Z0
226 Markéta PYTLOVÁ 1999 SK Bagbike Z0
106 Martin RADA 1974 MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
417 Klára RAMPÍROVÁ 1971 ZA
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
110 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekrea team MA
30 Vojtěch RYKR 1994 SK Fighter Inside MJ
174 Martin RYŠKA 1970 Fialové kobry MB
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
36 Tom SIKORA 1974 X-Trail Orlová MA
191 Dagmar SIKOROVÁ 1975 X-Trail Orlová ZA
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
176 Marek ŠKAPA 1971 X-AIR Ostrava MB
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
15 Rostislav SKOPAL 1976 SK Bagbike MA
42 Zbyněk SKOPALÍK 1978 MA
537 Ján SKORČÍK 1971 Methanol A MB
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka M1
385 Jan SLIVKA 1957 Methanol A MC
295 Daniel SMĚJA 1980 Trek 1324 MA
259 Lumír SOBEK 1975 MA
348 Václav STACH 1988 MA
535 Teodor STOJANOVIČ 1991 Otec a syn MA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
228 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští Rafani MB
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
387 Ladislav SVENTEK 1965 Methanol A MB
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
238 Tomáš SWACZYNA 2001 Chimpanzee M0
496 Miroslav SZAROWSKI 1974 MA
530 Karolína TĚŠICKÁ 1996 ZJ
531 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
190 Karel TOMANEC 1958 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MC
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
196 Matěj TOMÍK 1997 M1
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
7 Lukáš VACULA 1980 MA
317 Jakub VALACH 1989 MA
416 Karel VALÍK 1988 MA
511 Daniel VALTR 1974 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
266 Zdeněk VELIČKA 1962 X-AIR Ostrava MC
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
109 Tomáš VONDRÁČEK 1985 Creazy Team MA
149 Matěj VRÁNA 1994 SK Bagbike MJ
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
130 Kamil VYHNIČKA 1979 Manín Považská Bystrica MA
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
154 Russell WICKWAR 1979 MA
364 Petr WLUDYKA 1973 X-AIR Ostrava MB
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
152 Alojz ŽÁČEK 1963 MC
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
305 Petr ŽÁKOVSKÝ 1983 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
142 Jiří ZINECKER 1973 Danyho parťáci MB
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
363 Oldřich ŽUREK 1954 MC
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa