Lysacup - Malenovice, Rajská bouda - startovní listina

Datum:
30.11.2013
Čas startu:
10:06:34
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
307 Klára ADAMČÍKOVÁ 1989 ZA
27 Milan ANDĚL 1983 MA
248 Pavel ANDRÁŠKO 1992 MA
371 Stanislav BALETKA 1970 MB
375 Peter BALKO 1944 MD
120 Jiří BARAN 1966 MB
490 Sabina BARANOVÁ 1979 ZA
451 Denisa BARTOŠOVÁ 1992 X-Trail Orlová ZA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL MJ
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
347 Radomir BENESZ 1977 MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
488 Jiří BLAŽEK 1989 MA
483 Marcel BODY 1982 Novatop Lapiere MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
456 Tomáš BROUSEK 1976 MA
489 Pavel BRYNDA 1982 MA
126 Josef BUGNER 1965 MB
462 Tomasz BURAWA 1977 MA
206 Filip BURŠA 1982 MA
463 Ivo BYRTUS 1975 MH Bike - GYNPRENATAL MA
396 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
76 Denisa ČEPČOROVÁ 1995 SK Fighter Inside ZJ
252 Vojtěch ČERNÁK 1965 MB
263 Eva ČERNÁKOVÁ 1975 ZA
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
249 Václav CHOCHOLA 1993 Gymnázium - Hrabůvka MJ
525 Marek CHRASCINA 1997 MJ
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
424 Jan CIENCIALA 1998 MJ
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
43 Drew COONEY 1981 MA
121 Jana ČUPOVÁ 1990 Bo ZA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
538 Ján ĎURMEK 1978 MA
429 Tomáš FAJKUS 1973 VZS Ostrava MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
539 Jan FIERLA 1996 MJ
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
342 Richard FILIP 1975 Backaldrin Team MA
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
70 Marcel FOLTAS 1969 MB
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
393 Peter GAJDOŠ 1962 MC
11 Jan GERYCH 1984 SK Fighter Inside MA
310 Jaromír GÉRYK 1971 MB
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team MJ
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka MJ
264 Petr GÖRLICH 1967 SK Bagbike MB
173 Petr GROMUS 1956 MC
383 Alexandra GROMUSOVA 1962 ZZ
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
172 Václav GRUSSMANN 1965 CK Continental Frenštát p.R. MB
262 David GRYGAR 1979 MA
220 Dalibor GUZIUR 1971 Racing Olešná MB
384 David HÁJEK 1996 MJ
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
365 Eva HALMOVÁ 1983 ZA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
100 Jan HAVRÁNEK 1985 MA
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
218 Lumír HLAVÁČ 1974 SK fuga MA
501 Ladislav HLAVATÍK 1956 MC
132 Milan HOLUB 1982 MA
49 Milouš HONĚK 1958 Yogi FM - Lysůvky MC
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
475 Tomáš HRUBÝ 1974 MA
354 Karel HUDEČEK 1951 HUHU Mega Racing Team MD
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
69 Tomas IVANSKY 1964 MB
101 Karel JANAS 1974 Porubští Rafani MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
86 Aleš JAROLÍM 1988 MA
231 Přemysl JASIOK 1974 Trek 1324 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
223 Jiří JEŽÍŠEK 1992 Kokosy na ledu MA
311 Kuba JIRKA 1979 Abadzikra MA
84 Pavel JUŘICA 1973 TWIKO Ostrava MB
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
433 Dalibor KAHÁNEK 1969 MB
83 Daniel KALETA 1982 Splašení goroli MA
260 Josef KÁŇA 1948 Skifren MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
286 Jan KIMLA 1984 Olympáci MA
471 Martin KIMLA 1987 Olympáci MA
412 Michal KLUPA 1983 MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
338 Tomáš KNAP 1975 MA
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
148 Michaela KNÁPKOVÁ 1993 ZJ
67 Jaroslav KOCOUREK 1981 MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
66 Rostislav KOLČÁREK 1961 F-M bajkeři MC
434 David KOLOUCH 1976 Horolezci FM MA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
158 Michal KOPÝTKO 1976 MA
285 Lukáš KORYTÁR 1993 MJ
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
54 Jindřich KOTEK 1950 MD
53 Jiří KOTEK 1971 MB
212 Petr KOTEK 1975 MA
91 David KOUDELKA 1973 VZS Ostrava MB
71 Jan KOUKAL 1974 X-AIR Ostrava MA
72 Viktorie KOUKALOVÁ 2003 X-AIR Ostrava Z0
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
224 David KRÁL 1974 Bikekram MA
272 Pavel KRČMÁŘ 1970 Vřesina MB
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
358 Lubomír KRUPA 1961 MC
458 Janusz KUBALA 1973 MB
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava MJ
269 Jiří KUBÍN 1965 Malbery Opava MB
320 Eliška KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
270 Klára KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
68 Naďa KÜHTREIBEROVÁ 1983 ZA
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
379 Lukáš LEVINSKÝ 1974 Matrix Team MA
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
21 Radim LIPTÁK 1979 Pepa Team F-M MA
324 Andrej LIŠKA 1990 Manín Považská Bystrica MA
40 Jakub LUKÁŠ 1993 X-Trail Orlová MJ
124 Tomáš LUKEŠ 1990 Marathon Team Klimkovice MA
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
432 Miroslav MAMULA 1973 MB
111 Martin MANIŠ 1982 Čajovna Magnolia Frenštát MA
10 Jakub MAREK 1987 HO Studénka MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
467 Karel MARSZOLEK 1986 MA
516 Miroslav MARŤÁK 1968 Genesis MB
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
405 Zdeněk MARTINÁK 1998 MJ
79 Václav MARTINEC 1989 The cooling birds MA
372 Lukáš MARTINKA 1988 Manín Považská Bystrica MA
345 Lucie MATEROVÁ 1993 Insportline TT Team Opava ZJ
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
37 Matthew MAYER 1984 MA
473 Martin MAZUR 1971 Jump Sport MB
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
213 Roman MICHNA 1978 Studiosolaris.cz/skvk.cz MA
123 Jaromír MIELEC 1969 MB
236 Martin MIKLOŠ 1986 MA
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
77 Petr MISIARZ 1976 MA
486 Roman ML. 1998 Hrabůvka MJ
282 Filip MOOC 1986 X-Trail Orlová MA
430 Aleš MOŘKOVSKÝ 1978 MA
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
477 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 ZA
509 Ladislav NEUMANN 1981 MA
233 Michal NEVŘALA 1981 Hurikáni MA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
527 Tomáš NUTIL 1970 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
87 Martin OLŠER 1975 Danyho parťáci MA
14 Adam ONDRUCH 1990 X-Trail Orlová MA
140 Petr OPOLKA 1963 MC
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
327 Pavel ORLÍK 1977 VZS Ostrava MA
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
289 Viktor PAVELKA 1963 MC
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
353 René PĔGŘÌM 1975 MA
457 Roman PERNICKÝ 1974 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
367 Jan PETR 1995 MJ
322 Adam PETRAŠEK 1986 MA
334 Tereza PETROVÁ 1987 ZA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
421 Rostislav PIETRZYK 1977 MA
292 Šimon PIETRZYK 2005 M0
78 Martin PÍŠA 1982 SK Valašské Království MA
184 Karel PODLESNÝ 1994 Kroky z Orlový MJ
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
388 Tibor PONEK 1976 Methanol A MA
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
106 Martin RADA 1974 MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
417 Klára RAMPÍROVÁ 1971 ZA
312 Karel RECHTENBERG 1947 MD
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
143 Jiří ŘÍMÁNEK 1974 Řím Tým MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
523 Radek ROZMAHEL 1974 MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
495 Radovan RUDICKÝ 1969 MB
110 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekrea team MA
30 Vojtěch RYKR 1994 SK Fighter Inside MJ
174 Martin RYŠKA 1970 Fialové kobry MB
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
195 Jan SCHUBERT 1987 MA
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
530 Jiří SENIOR 1961 MC
443 David SIKORA 1982 Mosty u Jablunkova MA
36 Tom SIKORA 1974 X-Trail Orlová MA
191 Dagmar SIKOROVÁ 1975 X-Trail Orlová ZA
29 Daniel ŠINDELEK 1965 Pepa Team F-M MB
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
176 Marek ŠKAPA 1971 X-AIR Ostrava MB
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka MJ
385 Jan SLIVKA 1957 Methanol A MC
92 Josef SMOLA 1951 MD
439 Roman ŠNAJDER 1964 Racing Olešná MB
259 Lumír SOBEK 1975 MA
164 Jan ST. 1969 MB
348 Václav STACH 1988 MA
535 Teodor STOJANOVIČ 1991 Otec a syn MA
460 Pavla STOKLÁSKOVÁ 1974 ZA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds MJ
228 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští Rafani MB
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
181 Lukáš SUCHÁNEK 1979 KHB Radegast MA
387 Ladislav SVENTEK 1965 Methanol A MB
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
238 Tomáš SWACZYNA 2001 Chimpanzee M0
496 Miroslav SZAROWSKI 1974 MA
425 Bohumila TESAŘOVÁ 1969 ZA
190 Karel TOMANEC 1958 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MC
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
196 Matěj TOMÍK 1997 MJ
517 Rostislav TRÁVNÍČEK 1968 Pepa Team F-M MB
524 Ludmila TRÁVNÍČKOVÁ 1973 ZA
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
340 Kamila UBLANSKÁ 1985 ZA
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL MJ
435 Michael VÁCLAVÍK 1976 Pržno MA
7 Lukáš VACULA 1980 MA
416 Karel VALÍK 1988 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
194 Jan VARADY 1979 MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
281 Leonard VARGA 1960 FM- bajkeři MC
179 Jiří VAŠINA 1974 Kayak Karviná MA
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
380 Aleš VELIČKA 1973 X-AIR Ostrava MB
266 Zdeněk VELIČKA 1962 X-AIR Ostrava MC
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
481 Kahánek VÍT 1990 MA
119 Antonín VÍTEK 1981 Bo MA
149 Matěj VRÁNA 1994 SK Bagbike MJ
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
41 Petr WÁGNER 1983 Marathon Team Klimkovice MA
215 Lenka WÁGNEROVÁ 1972 MK Seitl Ostrava ZA
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
154 Russell WICKWAR 1979 MA
364 Petr WLUDYKA 1973 X-AIR Ostrava MB
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
305 Petr ŽÁKOVSKÝ 1983 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
274 Jan ZEMANÍK 1990 Jump Sport MA
141 Květoslav ŽILAVÝ 1971 MB
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
363 Oldřich ŽUREK 1954 MC
313 Marcel ŽUSKA 1983 MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa