Lysacup - Janovice - Bystré - mistrovství - startovní listina

Datum:
23.11.2013
Čas startu:
10:03:09
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
307 Klára ADAMČÍKOVÁ 1989 ZA
27 Milan ANDĚL 1983 MA
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
371 Stanislav BALETKA 1970 MB
375 Peter BALKO 1944 MD
163 Lukáš BARAN 1998 MJ
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
341 David BELEJ 1981 Medvěd z lesa MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL MJ
171 Veronika BENDOVÁ 1989 MH Bike - GYNPRENATAL ZA
47 Daniel BENEŠ 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
347 Radomir BENESZ 1977 MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
488 Jiří BLAŽEK 1989 MA
483 Marcel BODY 1982 Novatop Lapiere MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
456 Tomáš BROUSEK 1976 MA
489 Pavel BRYNDA 1982 MA
462 Tomasz BURAWA 1977 MA
512 Tomáš BURDA 1980 Marathon Team Klimkovice MA
206 Filip BURŠA 1982 MA
396 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
252 Vojtěch ČERNÁK 1965 MB
263 Eva ČERNÁKOVÁ 1975 ZA
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
249 Václav CHOCHOLA 1993 Gymnázium - Hrabůvka MJ
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
424 Jan CIENCIALA 1998 MJ
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
200 Radek CIMALA 1975 Řím Tým MA
43 Drew COONEY 1981 MA
121 Jana ČUPOVÁ 1990 Bo ZA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
505 Martin DANISZ 1973 MB
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
507 Marie DELINGEROVÁ 1976 ZA
330 Jiří DINTER 1973 Pepa Team F-M MB
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
533 Josef DVORCAK 1985 MA
230 Pavel FICEK 1969 MB
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
342 Richard FILIP 1975 Backaldrin Team MA
296 Veronika FIŠEROVÁ 1982 ZA
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
70 Marcel FOLTAS 1969 MB
386 Daniel FOUKAL 1993 MJ
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
65 Pavel FRANK 1968 MB
222 Jan FRIEDEL 1979 Marathon Team Klimkovice MA
97 Libor GAVLAS 1978 FBK Horní Suchá MA
345 Anna GELETIČOVÁ 1964 SK Valašské Království ZZ
399 Dalibor GENZER 1981 MA
11 Jan GERYCH 1984 SK Fighter Inside MA
310 Jaromír GÉRYK 1971 MB
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team MJ
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka MJ
264 Petr GÖRLICH 1967 SK Bagbike MB
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
172 Václav GRUSSMANN 1965 CK Continental Frenštát p.R. MB
262 David GRYGAR 1979 MA
220 Dalibor GUZIUR 1971 Racing Olešná MB
384 David HÁJEK 1996 MJ
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
499 Tomáš HAMPL 1988 HO Baník Karviná MA
288 Josef HANIBAL 1975 MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
100 Jan HAVRÁNEK 1985 MA
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
501 Jan HLAVATÍK 1985 masazpromuze.cz MA
63 Milan HOLEŠ 1964 MB
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
116 Ondřej HORÁK 1975 X-AIR Ostrava MA
293 Jan HRABEC 1991 SK fuga MA
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
475 Tomáš HRUBÝ 1974 MA
297 Pavel HRUŠKA 1986 Fešáci Opava MA
354 Karel HUDEČEK 1951 HUHU Mega Racing Team MD
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
101 Karel JANAS 1974 Porubští Rafani MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
86 Aleš JAROLÍM 1988 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
314 Petr JAVOREK 1982 masazpromuze.cz MA
223 Jiří JEŽÍŠEK 1992 Kokosy na ledu MA
355 Radim JURAN 1965 BSC Opava MB
514 Tomáš JURČEK 1973 Tomka MB
420 Michael JUREK 1995 MJ
84 Pavel JUŘICA 1973 TWIKO Ostrava MB
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
260 Josef KÁŇA 1948 Skifren MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
136 Ondra KAVAN 1977 MA
178 Jan KEMPA 1979 Fialové kobry MA
503 Karel KETNER 1990 MA
286 Jan KIMLA 1984 Olympáci MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
338 Tomáš KNAP 1975 MA
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
148 Michaela KNÁPKOVÁ 1993 ZJ
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
67 Jaroslav KOCOUREK 1981 MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
434 David KOLOUCH 1976 Horolezci FM MA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
513 Tomáš KOPECKÝ 1983 MA
285 Lukáš KORYTÁR 1993 MJ
339 Lukášek KOŠÁK 1989 MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
54 Jindřich KOTEK 1950 MD
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
212 Petr KOTEK 1975 MA
71 Jan KOUKAL 1974 X-AIR Ostrava MA
72 Viktorie KOUKALOVÁ 2003 X-AIR Ostrava Z0
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
224 David KRÁL 1974 Bikekram MA
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
35 Ondřej KRIST 1987 MA
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
276 Libor KUBIENKA 1965 Splašení goroli MB
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava MJ
269 Jiří KUBÍN 1965 Malbery Opava MB
320 Eliška KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
270 Klára KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
461 Aleš KUNDEL 1971 MB
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
453 Mirek LEPŠÍK 1966 MB
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
379 Lukáš LEVINSKÝ 1974 Matrix Team MA
273 Dušan LICHÝ 1967 Splašení goroli MB
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
40 Jakub LUKÁŠ 1993 X-Trail Orlová MJ
124 Tomáš LUKEŠ 1990 Marathon Team Klimkovice MA
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
294 Jan MALOŠÍK 1985 X-Trail Orlová MA
111 Martin MANIŠ 1982 Čajovna Magnolia Frenštát MA
10 Jakub MAREK 1987 HO Studénka MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
467 Karel MARSZOLEK 1986 MA
516 Miroslav MARŤÁK 1968 Genesis MB
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
407 Tomáš MARTINÁK 1977 SK Valašské Království MA
405 Zdeněk MARTINÁK 1998 MJ
79 Václav MARTINEC 1989 The cooling birds MA
502 Petr MARTÍNEK 1982 Backaldrin Team MA
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
37 Matthew MAYER 1984 MA
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
213 Roman MICHNA 1978 Studiosolaris.cz/skvk.cz MA
356 Jaromír MIELEC 1997 Gymnázium - Hrabůvka MJ
236 Martin MIKLOŠ 1986 MA
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
77 Petr MISIARZ 1976 MA
486 Roman ML. 1998 Hrabůvka MJ
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
32 Stanislav NAJVERT 1972 Fialové kobry MB
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
61 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 SK Oceláci Ostrava ZA
87 Martin OLŠER 1975 Danyho parťáci MA
14 Adam ONDRUCH 1990 X-Trail Orlová MA
140 Petr OPOLKA 1963 MC
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
327 Pavel ORLÍK 1977 VZS Ostrava MA
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
221 Radim PAVELKA 1979 Marathon Team Klimkovice MA
289 Viktor PAVELKA 1963 MC
485 Jan PAVLÍK 1991 MA
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
277 Vendula PAVLÍKOVÁ 2001 Z0
444 Adam PAVLOREK 1987 MA
480 Michal PAVLOREK 1978 MA
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
353 René PĔGŘÌM 1975 MA
51 Milan PĚGŘIMEK 1954 HO Baník Karviná MC
457 Roman PERNICKÝ 1974 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
367 Jan PETR 1995 MJ
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
17 Kateřina PIECHOWICZ 1981 Ace of Spades ZA
421 Rostislav PIETRZYK 1977 MA
219 Michael PLAČEK 1990 JAPA outdoor team MA
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
449 Petr POLÁK 1970 MB
388 Tibor PONEK 1976 Methanol A MA
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
506 Miroslav PŠENICA 1980 Tonyswim MA
225 Jaromír PYTEL 1975 SK Bagbike MA
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
227 Eva PYTLOVÁ 2003 SK Bagbike Z0
226 Markéta PYTLOVÁ 1999 SK Bagbike Z0
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
234 Lenka RAJSKÁ 1989 ZA
417 Klára RAMPÍROVÁ 1971 ZA
312 Karel RECHTENBERG 1947 MD
369 Filip REK 1978 SK Valašské Království MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
143 Jiří ŘÍMÁNEK 1974 Řím Tým MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
523 Radek ROZMAHEL 1974 MA
495 Radovan RUDICKÝ 1969 MB
30 Vojtěch RYKR 1994 SK Fighter Inside MJ
174 Martin RYŠKA 1970 Fialové kobry MB
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
195 Jan SCHUBERT 1987 MA
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
29 Daniel ŠINDELEK 1965 Pepa Team F-M MB
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
176 Marek ŠKAPA 1971 X-AIR Ostrava MB
15 Rostislav SKOPAL 1976 SK Bagbike MA
537 Ján SKORČÍK 1971 Methanol A MB
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka MJ
385 Jan SLIVKA 1957 Methanol A MC
259 Lumír SOBEK 1975 MA
360 Martin ST. 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
535 Teodor STOJANOVIČ 1991 Otec a syn MA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds MJ
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
181 Lukáš SUCHÁNEK 1979 KHB Radegast MA
255 Bohuslav ŠVANTNER 1964 Racing Olešná MB
387 Ladislav SVENTEK 1965 Methanol A MB
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
251 Radek ŠVIDERSKÝ 1979 MA
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
238 Tomáš SWACZYNA 2001 Chimpanzee M0
496 Miroslav SZAROWSKI 1974 MA
508 Vladimír TEJKAL 1984 MA
402 Jan TESARČÍK 1983 SK Bagbike MA
425 Bohumila TESAŘOVÁ 1969 ZA
536 Peter TICHY 1969 MB
190 Karel TOMANEC 1958 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MC
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
196 Matěj TOMÍK 1997 MJ
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
459 Lubomír UHLÁŘ 1996 MJ
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL MJ
435 Michael VÁCLAVÍK 1976 Pržno MA
7 Lukáš VACULA 1980 MA
317 Jakub VALACH 1989 MA
416 Karel VALÍK 1988 MA
511 Daniel VALTR 1974 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
521 Petr VELIČKA 1986 ED6U ELEMIC RACING MA
266 Zdeněk VELIČKA 1962 X-AIR Ostrava MC
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
119 Antonín VÍTEK 1981 Bo MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
149 Matěj VRÁNA 1994 SK Bagbike MJ
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
41 Petr WÁGNER 1983 Marathon Team Klimkovice MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
364 Petr WLUDYKA 1973 X-AIR Ostrava MB
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
441 Jakub ZECHA 1996 MJ
455 Kateřina ZECHOVÁ 1974 ZA
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
274 Jan ZEMANÍK 1990 Jump Sport MA
142 Jiří ZINECKER 1973 Danyho parťáci MB
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
363 Oldřich ŽUREK 1954 MC
313 Marcel ŽUSKA 1983 MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa