Lysacup - Ostravice, Mazák - startovní listina

Datum:
17.11.2013
Čas startu:
10:07:40
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
308 Johana ADAMČÍKOVÁ 1994 ZJ
307 Klára ADAMČÍKOVÁ 1989 ZA
27 Milan ANDĚL 1983 MA
248 Pavel ANDRÁŠKO 1992 MA
371 Stanislav BALETKA 1970 MB
375 Peter BALKO 1944 MD
120 Jiří BARAN 1966 MB
163 Lukáš BARAN 1998 MJ
490 Sabina BARANOVÁ 1979 ZA
451 Denisa BARTOŠOVÁ 1992 X-Trail Orlová ZA
484 Manal BATIHOVÁ 1997 ZJ
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL MJ
47 Daniel BENEŠ 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
488 Jiří BLAŽEK 1989 MA
483 Marcel BODY 1982 Novatop Lapiere MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
456 Tomáš BROUSEK 1976 MA
478 Jiří BROŽ 1954 MC
489 Pavel BRYNDA 1982 MA
126 Josef BUGNER 1965 MB
206 Filip BURŠA 1982 MA
253 Miroslav ČADA 1995 MJ
396 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
76 Denisa ČEPČOROVÁ 1995 SK Fighter Inside ZJ
252 Vojtěch ČERNÁK 1965 MB
263 Eva ČERNÁKOVÁ 1975 ZA
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
249 Václav CHOCHOLA 1993 Gymnázium - Hrabůvka MJ
94 Radek CHROBÁK 1988 Pepa Team F-M MA
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
368 Pavel CHVOSTEK 1965 F-M bajkeři MB
423 Martin CIENCIALA 1974 Splašení goroli MA
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
121 Jana ČUPOVÁ 1990 Bo ZA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
18 Jan DIBLÍK 1985 Racing Olešná MA
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
8 Martin DOHNAL 1979 Trek 1324 MA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
493 Ján ĎURMEK 1978 MA
429 Tomáš FAJKUS 1973 VZS Ostrava MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
352 Lukáš FIGURA 1994 MJ
342 Richard FILIP 1975 Backaldrin Team MA
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
70 Marcel FOLTAS 1969 MB
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
65 Pavel FRANK 1968 MB
271 Roman FRANTA 1966 Racing Olešná MB
437 Libor GECNUK 1975 MA
11 Jan GERYCH 1984 SK Fighter Inside MA
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team MJ
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka MJ
264 Petr GÖRLICH 1967 SK Bagbike MB
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
173 Petr GROMUS 1956 MC
383 Alexandra GROMUSOVA 1962 ZZ
39 Marek GROŠ 2004 M0
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
220 Dalibor GUZIUR 1971 Racing Olešná MB
349 František HAITL 1984 MA
384 David HÁJEK 1996 MJ
365 Eva HALMOVÁ 1983 ZA
499 Tomáš HAMPL 1988 HO Baník Karviná MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
377 Max HAŠEK 2002 Hašani SK Bagbike M0
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
100 Jan HAVRÁNEK 1985 MA
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
63 Milan HOLEŠ 1964 MB
132 Milan HOLUB 1982 MA
116 Ondřej HORÁK 1975 X-AIR Ostrava MA
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
482 Radek HRNČÍŘ 1992 MA
475 Tomáš HRUBÝ 1974 MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
73 Barbora IVANSKÁ 1990 ZA
69 Tomas IVANSKY 1964 MB
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
20 Nikola JANKOVÁ 1978 ZA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
86 Aleš JAROLÍM 1988 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
314 Petr JAVOREK 1982 masazpromuze.cz MA
223 Jiří JEŽÍŠEK 1992 Kokosy na ledu MA
355 Radim JURAN 1965 BSC Opava MB
362 Roman JUREČKA 1978 CK Continental Frenštát p.R. MA
420 Michael JUREK 1995 MJ
84 Pavel JUŘICA 1973 TWIKO Ostrava MB
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
476 Tomáš KADLEC 1986 MA
433 Dalibor KAHÁNEK 1969 MB
83 Daniel KALETA 1982 Splašení goroli MA
391 Karel KALETA 1943 Hrádek ve Slezsku MD
260 Josef KÁŇA 1948 Skifren MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
286 Jan KIMLA 1984 Olympáci MA
471 Martin KIMLA 1987 Olympáci MA
412 Michal KLUPA 1983 MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
338 Tomáš KNAP 1975 MA
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
148 Michaela KNÁPKOVÁ 1993 ZJ
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
67 Jaroslav KOCOUREK 1981 MA
66 Rostislav KOLČÁREK 1961 F-M bajkeři MC
434 David KOLOUCH 1976 Horolezci FM MA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
285 Lukáš KORYTÁR 1993 MJ
339 Lukášek KOŠÁK 1989 MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
54 Jindřich KOTEK 1950 MD
53 Jiří KOTEK 1971 MB
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
212 Petr KOTEK 1975 MA
71 Jan KOUKAL 1974 X-AIR Ostrava MA
72 Viktorie KOUKALOVÁ 2003 X-AIR Ostrava Z0
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
492 Luboš KOVÁČIK 1966 Manín Považská Bystrica MB
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
224 David KRÁL 1974 Bikekram MA
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
35 Ondřej KRIST 1987 MA
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
358 Lubomír KRUPA 1961 MC
458 Janusz KUBALA 1973 MB
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
276 Libor KUBIENKA 1965 Splašení goroli MB
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava MJ
269 Jiří KUBÍN 1965 Malbery Opava MB
320 Eliška KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
270 Klára KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
309 Viktor KUBITA 1981 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ MA
68 Naďa KÜHTREIBEROVÁ 1983 ZA
461 Aleš KUNDEL 1971 MB
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
107 Filip LANDSBERGER 1979 Pepa Team F-M MA
453 Mirek LEPŠÍK 1966 MB
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
379 Lukáš LEVINSKÝ 1974 Matrix Team MA
273 Dušan LICHÝ 1967 Splašení goroli MB
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
324 Andrej LIŠKA 1990 Manín Považská Bystrica MA
40 Jakub LUKÁŠ 1993 X-Trail Orlová MJ
392 Filip LUKŠA 1999 M0
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
103 Jakub MAJER 1987 MA
111 Martin MANIŠ 1982 Čajovna Magnolia Frenštát MA
10 Jakub MAREK 1987 HO Studénka MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
467 Karel MARSZOLEK 1986 MA
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
407 Tomáš MARTINÁK 1977 SK Valašské Království MA
405 Zdeněk MARTINÁK 1998 MJ
79 Václav MARTINEC 1989 The cooling birds MA
372 Lukáš MARTINKA 1988 Manín Považská Bystrica MA
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
37 Matthew MAYER 1984 MA
473 Martin MAZUR 1971 Jump Sport MB
415 Tomáš MELČÁK 1975 MA
332 Jiří MENŠÍK 1995 Young Life MJ
301 Miroslav MERTA 1984 Abadzikra MA
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
361 Pavel MICHNA 1975 SK Valašské Království MA
213 Roman MICHNA 1978 Studiosolaris.cz/skvk.cz MA
356 Jaromír MIELEC 1997 Gymnázium - Hrabůvka MJ
236 Martin MIKLOŠ 1986 MA
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
77 Petr MISIARZ 1976 MA
486 Roman ML. 1998 Hrabůvka MJ
430 Aleš MOŘKOVSKÝ 1978 MA
466 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 REV 58 Nový Jičín MJ
479 Arnošt MÜCK 1959 MC
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
233 Michal NEVŘALA 1981 Hurikáni MA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
245 Jakub NYKL 1989 JAPA outdoor team MA
61 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 SK Oceláci Ostrava ZA
87 Martin OLŠER 1975 Danyho parťáci MA
14 Adam ONDRUCH 1990 X-Trail Orlová MA
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
327 Pavel ORLÍK 1977 VZS Ostrava MA
242 Michal OSTRUSZKA 1992 Splašení goroli MA
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
302 Radislav OTÁHAL 1964 MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
289 Viktor PAVELKA 1963 MC
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
444 Adam PAVLOREK 1987 MA
480 Michal PAVLOREK 1978 MA
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
353 René PĔGŘÌM 1975 MA
51 Milan PĚGŘIMEK 1954 HO Baník Karviná MC
457 Roman PERNICKÝ 1974 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
367 Jan PETR 1995 MJ
322 Adam PETRAŠEK 1986 MA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
292 Šimon PIETRZYK 2005 M0
421 Vratislav PIETRZYK 1976 Velopolí MA
219 Michael PLAČEK 1990 JAPA outdoor team MA
184 Karel PODLESNÝ 1994 Kroky z Orlový MJ
449 Petr POLÁK 1970 MB
122 Tomáš POLÁŠEK 1984 SK Valašské Království MA
388 Tibor PONEK 1976 Methanol A MA
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
225 Jaromír PYTEL 1975 SK Bagbike MA
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
227 Eva PYTLOVÁ 2003 SK Bagbike Z0
226 Markéta PYTLOVÁ 1999 SK Bagbike Z0
106 Martin RADA 1974 MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
234 Lenka RAJSKÁ 1989 ZA
417 Klára RAMPÍROVÁ 1971 ZA
43 Martina ŘEHOVÁ 1987 ZA
494 Filip ŘEZNÍČEK 1996 MJ
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
143 Jiří ŘÍMÁNEK 1974 Řím Tým MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
406 Monika ŘÍMANOVÁ 1974 SK Valašské Království ZA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
495 Radovan RUDICKÝ 1969 MB
30 Vojtěch RYKR 1994 SK Fighter Inside MJ
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
38 Jiří SABELA 1976 Fialové kobry MA
498 Vít ŠAJER 1988 MA
331 Marek SALAMON 1987 MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
443 David SIKORA 1982 Mosty u Jablunkova MA
191 Dagmar SIKOROVÁ 1975 X-Trail Orlová ZA
201 Barbora ŠIMKOVÁ 1994 ZJ
29 Daniel ŠINDELEK 1965 Pepa Team F-M MB
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
44 Stanislav SIUDA 1989 MA
176 Marek ŠKAPA 1971 X-AIR Ostrava MB
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
15 Rostislav SKOPAL 1976 SK Bagbike MA
42 Zbyněk SKOPALÍK 1978 MA
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka MJ
246 Jiří SLÍVA 1991 JAPA outdoor team MA
92 Josef SMOLA 1951 MD
290 Ladislav SMRKTA 1975 MA
500 Kateřina SMUTNÁ 1973 Porubští Rafani ZA
439 Roman ŠNAJDER 1964 Racing Olešná MB
259 Lumír SOBEK 1975 MA
360 Martin ST. 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
197 Martin STANIEK 1974 VZS Ostrava MA
460 Pavla STOKLÁSKOVÁ 1974 ZA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds MJ
228 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští Rafani MB
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
387 Ladislav SVENTEK 1965 Methanol A MB
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
251 Radek ŠVIDERSKÝ 1979 MA
410 Tomáš SVOBODA 1970 Scott Continental X-Race MB
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
238 Tomáš SWACZYNA 2001 Chimpanzee M0
378 Lukáš SÝKORA 1990 AK Olomouc MA
496 Miroslav SZAROWSKI 1974 MA
402 Jan TESARČÍK 1983 SK Bagbike MA
425 Bohumila TESAŘOVÁ 1969 ZA
190 Karel TOMANEC 1958 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MC
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
196 Matěj TOMÍK 1997 MJ
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
340 Kamila UBLANSKÁ 1985 ZA
459 Lubomír UHLÁŘ 1996 MJ
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL MJ
7 Lukáš VACULA 1980 MA
317 Jakub VALACH 1989 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
281 Leonard VARGA 1960 FM- bajkeři MC
179 Jiří VAŠINA 1974 Kayak Karviná MA
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
491 Lukáš VELEBIL 1975 MA
266 Zdeněk VELIČKA 1962 X-AIR Ostrava MC
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
481 Kahánek VÍT 1990 MA
119 Antonín VÍTEK 1981 Bo MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
109 Tomáš VONDRÁČEK 1985 Creazy Team MA
149 Matěj VRÁNA 1994 SK Bagbike MJ
321 Lukáš VYBÍRAL 1987 MA
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
215 Lenka WÁGNEROVÁ 1972 MK Seitl Ostrava ZA
59 Jan WALA 1995 CK FESO Petřvald MJ
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
154 Russell WICKWAR 1979 MA
364 Petr WLUDYKA 1973 X-AIR Ostrava MB
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
152 Alojz ŽÁČEK 1963 MC
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
441 Jakub ZECHA 1996 MJ
455 Kateřina ZECHOVÁ 1974 ZA
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
274 Jan ZEMANÍK 1990 Jump Sport MA
142 Jiří ZINECKER 1973 Danyho parťáci MB
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
363 Oldřich ŽUREK 1954 MC
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa