Horský běh na Lysou horu - startovní listina

Datum:
23.5.2015
Čas startu:
11:01:39
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
271 Milan ANDĚL 1983 Ultrasta Frýdek-Místek MA
277 Agnès ANDRÉ 1989 Alliance Française ZA
1 Paul ANGUS 1977 Team GB!!! MA
2 Radomila ANTOŠOVÁ 1958 ZD
3 Adam BABJAK 1984 Krížom Krážom MA
184 Stanislav BALETKA 1970 Funny Team MB
4 Peter BALKO 1944 Zbuj Team ME
5 Lukáš BALNAR 1979 turist MA
6 Miroslav BALZER 1987 MA
251 Miroslav BAZALKA 1972 Valašské Meziříčí MB
185 David BELEJ 1981 NEWLINE MA
264 Jan BENBENEK 1988 TJ Sokol Plesná MA
186 Veronika BENDOVÁ 1989 MH BIKE- Nĕkdy prostě musíš ZA
230 Pavel BENEŠ 1986 Momentálně opavské dupy MA
261 Radomir BENESZ 1977 Lepus MA
287 Jakub BERÁNEK 1979 Frýdek-Místek MA
7 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
8 Dědek BESKYDSKÝ 1945 Klub důchodců ME
9 Josef BIELESZ 1965 1.Běžecký Jablunkov MC
10 Miluše BIELESZOVÁ 1966 1.Běžecký Jablunkov ZC
11 Břetislav BLAHUTA 1961 HO Start MC
12 Tomáš BOBEK 1988 Metylovice MA
13 David BOCEK 1975 Coffee Team MB
14 Michaela BÖHMOVÁ 1978 VZS Ostrava ZB
15 Martin BRAVENEC 1976 MA
292 Sára BRÁVEROVÁ 1992 UP ZA
187 Ladislav BŘEZINA 1961 Ostravice MC
16 Hana BUDINSKA 1960 ZD
17 Lenka BUJNOCHOVA 1980 ZB
18 Dominik BULICKA 2003 AK Kromeriz MJ
19 Vojtěch BURDA 1987 MA
20 Jana BYRTUSOVÁ 1982 1.Běžecký Jablunkov ZA
24 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
25 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
26 Miroslav ČERNÝ 1979 Pro Tvé krásné oči MA
53 Tomas CHLIBEC 1972 DOS Ojos MB
54 Radim CHMIEL 1968 MH Bike MB
269 Petr CHOLEVA 1974 Lítací Jelen MB
55 Marek CHRASCINA 1997 Tj Tž Třinec MJ
56 Roman CHROBOCZEK 1975 Horní Suchá MB
244 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
21 Malcolm COLLEN 1960 Team GB!!! MC
22 Jiří CUPEK 1970 Coffee Team MB
224 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašského království MD
23 Marek CZECZOTKA 1998 TJ TŽ Třinec MJ
27 Daniel DELINA 1980 1.Běžecký Jablunkov MA
28 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 AVA ZA
29 Radek DLOUHÝ 1988 MA
30 Vašek DLOUHÝ 1989 SK Valašského království MA
31 Tereza DRASTICHOVÁ 1988 Tučňáčí tandem ZA
32 Jiří DUBOVÝ 1971 MB
188 Ondřej FEJFAR 1989 AK Kroměříž / Inov-8 team MA
33 Petr FIALA 1982 MA
236 Markéta FIEDOROVÁ 1992 1. běžecký Jablunkov ZA
34 Edita FIŠEROVÁ 1981 Amenity -Extrem Sport Team ZA
35 Pavel FRANK 1968 AVA MB
36 Gary FROST 1971 MB
189 Adam GAURA 1996 TJ TŽ Třinec MJ
283 Lubomír GAVLAS 1976 Amatéros MA
37 Jaroslav GLOGAR 1993 Morituri MA
38 Josef GLOGAR 1995 Morituri MA
39 Marek GLOGAR 1995 Morituri MA
256 Patrik GOLA 1996 MJ
255 Robin GOLA 1995 MA
239 Kamila GREGOROVÁ 1981 Salomon team ZA
40 Petr GROMUS 1956 Vivat sport MC
41 Lukáš GŘUNDĚL 1994 Morituri MA
248 Tomáš GRYGIER 1984 MA
272 Jan HAJZLER 1982 ziris.cz - oční centrum MA
42 Jan HALFAR 1985 MA
222 Jan HERDA 1983 SKP Nymburk MA
223 Jaroslava HERMANOVÁ 1977 ZB
245 Pavel HLADÍK 1996 Hvězda SKP Pardubice MJ
43 Martin HOLEŠ 1984 hobby MA
262 Martin HOLIŠ 1974 BAP Pustevny MB
44 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 Beskydští nomádi ZA
45 Miroslav HOLUB 1960 Staří páni Valašské Klobouky MC
46 Jiří HORÁK 1967 MB
229 Pavel HRADIL 1994 X-TRAIL Orlová MA
47 Anna HRBÁČOVÁ 1996 ZJ
48 Tomáš HRUBÝ 1974 TH74 MB
270 Vojtěch HRUBÝ 1974 Bystřička MB
49 Roman HRUŠKA 1965 veterán MC
190 Radek HÜBL 1988 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí MA
285 Jiří HUDÁK 1955 Bílina MD
50 Petr HUDEČEK 1982 opavské dupy MA
51 Eva HYÁNKOVÁ 1974 Bílovice nad Svitavou ZB
258 Marie HYNŠTOVÁ 1957 AK Drnovice ZD
52 Natálie HYPEŠOVÁ 1999 TJ Sokol Jaroměř ZJ
57 Carmen IDRIS BESHIROVÁ 1998 AK Olymp Brno ZJ
216 Petra IVANOVÁ 1983 Jeseník ZA
191 Adam IVANSKY 1988 Vresina MA
192 Tomas IVANSKY 1964 JulboWay MC
58 Miroslav JAMRIK 1957 MC
59 Janů JAN 1993 Hvězda SKP Pardubice MA
60 Karel JANAS 1974 Porubští RAFANI MB
193 Mojmír JANEČKA 1986 MA
61 Zdeněk JANKOVIČ 1991 Expert Elektro F-M MA
62 Zdeněk JANOŠ 1985 Porubští rafani MA
63 Dziemidowicz JAROSŁAW 1958 SBD Energetyk Rybnik MC
64 Lumír JASIOK 1978 Trek 1324 MA
65 Přemysl JASIOK 1974 Trek1324 MB
194 Patrik JEDLIČKA 1985 MA
195 Kamil JEŘÁBEK 1976 VK Perun Ostrava MA
66 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. ZA
67 Zdeněk KACIŘ 1956 LOUČNA 956 MC
68 Michal KADOCH 1987 Salomon Team MA
243 Daniel KALETA 1982 MA
240 Karel KALETA 1943 Hrádek ve Slezsku ME
69 Markéta KALIVODOVÁ 1978 ZB
70 Luboš KALUŽA 1982 MA
226 Radim KANTOR 1976 Frenštát p.R. MA
71 Jiří KENDZIOR 1972 Dobrá čajovna FM MB
72 Aleš KLÍMA 1983 Samo Sato MA
280 Daniel KLUS 1969 MH Bike MB
73 Roman KNĚŽÍK 1972 Havírov MB
290 Klára KOČAROVÁ PECHOVÁ 1972 HO SSK Vítkovice ZB
233 Oldřich KOKOŠEK 1988 Pearl Izumi Czech MA
74 Pavel KOLAŘÍK 1967 F-M Bajkeři MB
75 Rostislav KOLČÁREK 1961 F-M Bajkeři MC
76 Petr KOLLÁR 1960 MC
278 Bohuslav KOMÍN 1976 Valachytour MA
77 Marcel KONEČNÝ 1970 Rajhrad MB
220 Vojtěch KONÍŘ 1991 Vinotéka u Karla, Frenštát MA
266 Tomáš KOSTKA 1987 Vinotéka u Karla, Frenštát MA
78 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
79 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
196 Jáchym KOVÁŘ 1996 TJ Jiskra Litomyšl MJ
197 Roman KOVÁŘ 1987 AVA MA
250 Tomáš KRÁČALÍK 1983 MA
80 Sabina KRAJÍČKOVÁ 1987 ZA
81 Jindřich KRÁL 1973 Iscarex Česká Třebová MB
82 Lenka KRATOCHVÍLOVÁ 1973 ZB
234 Dalibor KREJČÍ 1974 MB
265 Lukáš KREJČÍ 1976 Pepa Team Frýdek-Místek MA
83 Tomáš KREJČÍ 1982 NCH FN Ostrava MA
84 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
85 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
228 Pavlína KREMLOVÁ 1978 Most ZB
86 Lubomír KRUPA 1961 Lubíci MC
87 Luboš KRUPA 1998 Lubíci MJ
88 Lukáš KUČERA 1981 VSK Univerzita Brno MA
89 Martin KUČERA 1980 VSK Univerzita Brno MA
90 Roman KUČERA 1982 Team LightBIKE MA
91 Adéla KUŽELOVÁ 1986 Ed6u Elemic Racing ZA
92 Tomáš LABUDEK 1983 Team LightBIKE MA
93 Barbora LABUZOVÁ 1989 MH Bike ZA
94 Martina LACHMANOVÁ 1983 Dolní Loučky ZA
95 Petr LAJTKEP 1973 AC Slovan Liberec MB
96 Filip LANDSBERGER 1979 Pepa Team Frýdek-Místek MA
260 Radek LESZCZYNSKI 1975 BezvaBěh.cz Team Olomouc MB
267 Miroslav LETKO 1981 VZS Ostrava MA
274 Lukáš LEVINSKÝ 1974 Matrix team MB
97 Tomáš LICHÝ 1994 TJ TŽ Třinec MA
98 Radim LIPTÁK 1979 Pepa Team Frýdek-Místek MA
198 Dana LORENZOVA 1968 V60 Nové Město na Moravě ZC
99 Tomáš LUKEŠ 1990 Přátelé zeleného údolí MA
100 Radim LYSÁK 1960 OSTRAVA !!! MC
101 Tomáš MACEČEK 1991 Pearl iZUMi Czech MA
102 Jan MALÝ 1973 ELEVEN RUN TEAM MB
103 Jan MARINOV 1976 Lučina MA
104 Luboš MARKOVIČ 1959 Opava MC
105 Tomáš MARKOVSKÝ 1978 TJ Sokol Hať MA
106 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MC
107 Robin MARTINEC 1981 Sportmar MA
108 Vít MATULA 1971 Synci z Kateřinek MB
275 Matt MAYER 1984 Team GB!!! MA
235 Táňa METELKOVÁ 1972 TJ Sokol Hradec Králové ZB
109 Radek MIKERÁSEK 1986 FCB Starshollow Frenštát p.R. MA
110 Tomáš MIKULENKA 1970 Ostrava - Poruba MB
111 Michal MIKUŠ 1976 Tišnov MA
112 Iva MILESOVÁ 1977 PSK Olymp Praha ZB
199 Jiří MORAVEC 1996 ČTBK Iscarex Česká Třebová MJ
200 Alena MUSILOVÁ 1978 ZB
113 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MC
217 Martin NAVAŘÍK 1982 Julboway MA
289 Petr NĚMEC 1977 MA
286 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 BŽB ZB
114 Jan NEUWIRTH 1980 mujfyzioterapeut.cz MA
263 Tomáš NUTIL 1970 Lepus MB
115 Dalibor OLEJNÍK 1965 MC
116 Jaroslav OLEJNÍK 1967 SK Rozvíjej se poupátko MB
254 Aleš ORAVA 1993 FK Komárno MA
273 Pavel OSWALD 1973 Matrix team MB
276 Vít OTEVŘEL 1988 Salomon-run MA
219 Juraj PAUČEK 1974 Extreme Obstacle Runners MB
117 David PAVLAS 1974 Havířov MB
201 Vít PAVLIŠTA 1985 AC Slovan Liberec MA
118 Jan PAZDZIORA 1985 MA
119 David PECH 1988 Tučňáčí Tandem MA
120 Lumír PECHÁČEK 1985 MA
121 František PECHEK 1953 Maratonstav Úpice MD
122 Petr PECHEK 1983 TJ Maratonstav Úpice MA
123 Šárka PECHKOVÁ 1956 Maratonstav Úpice ZD
202 David PELÍŠEK 1990 AK Olomouc MA
124 Roman PERNICKÝ 1974 Dobrá čajovna FM MB
125 Tomáš PETER 1985 Beskydští nomádi MA
126 Kateřina PIECHOWICZ 1981 ULTRASTA Frýdek-Místek ZA
127 Martin PÍŠA 1982 Tobi sport & StarsHollow Frenštát p.R. MA
252 Radoslav PISKLÁK 1977 Valašské Meziříčí MA
128 Jiří POKLUDA 1979 PJR MA
129 Tomáš POKLUDA 1970 CHRT Brno MB
259 Pavlína POLÁČKOVÁ 1996 Olymp Brno ZJ
130 Martin POLÁK 1984 Nahoru s úsměvem :-) MA
131 Tomáš POLÁŠEK 1984 SK Valašské Království MA
132 Michaela POLÍNKOVÁ 1984 VALACHYTOUR ZA
133 Libor POLLAK 1974 diverse team MB
215 Lukáš POMEZNÝ 1994 Atletika Písek MA
134 Kateřina PORUBOVÁ 1966 ZC
203 Michal POUBA 1988 Never give up MA
204 Monika PREIBISCHOVÁ 1985 AC Mariánské Lázně ZA
135 Miroslav PRIVETIVY 1953 DD Vsechovice MD
136 Július PŠENICA 1967 MB
249 Jiří PYTLÍK 1991 MK Seitl Ostrava MA
142 Daniel ŘEHA 1979 Ostrava MA
137 Ondřej RICHTER 1987 AVA MA
205 Pavel ŘÍHA 1977 Frýdlant n. O. MA
143 Blanka ŘÍHOVÁ 1972 ZB
206 Jan ROHÁČEK 1982 RUNSPORT TEAM / XC SPORT NORDIC RACING TEAM MA
138 Radovan RUDICKÝ 1969 MK SEITL OSTRAVA MB
139 Andrej RYBÁŘ 1972 L.A.Ryby MB
140 Ludmila RYBÁŘOVÁ 1972 L.A.Ryby ZB
238 Dagmar RYCHNOVSKÁ 1975 SK Nové město nad Metují ZB
141 Lumir RYŠKA 1977 Dolní Domaslavice MA
282 Martin RYŠKA 1970 Fialové kobry MB
157 Barbora ŠAMBERGEROVÁ 1997 PSK Olymp Praha ZJ
144 Robert SEEHOFNER 1960 MC
158 Radka ŠINDELÁŘOVÁ 1984 Pro Tvé krásné oči ZA
225 Vladan ŠINDELEK 1967 Pržno MB
159 Petr ŠIRŮČEK 1976 Dolní Loučky MA
160 Karel ŠIŠKA 1971 Sportovní klub AIB MB
288 Jiří SKARKA 1994 MA
145 Stanisław SKOMOROWSKI 1957 Rybnik-Polska MC
161 Petr ŠKRABÁNEK 1960 MK Seitl Ostrava MC
162 Zbyněk ŠKUCA 1987 vinotéka u karla MA
146 Petr SLÍVA 1986 Bagbike Racing Team MA
147 Vladimír SLOVÁK 1960 EPO Machinery MC
221 Jonáš SMETANA 1997 X-AIR Ostrava MJ
241 Martin ŠMÍD 1980 Střelka Brno MA
227 Petr ŠMÍD 1969 BANÍK OSEK MB
163 Raimund ŠMÍD 1974 To Dash MB
164 Radomír ŠNEVAJS 1963 KHB Radegast MC
231 Lumír SOBEK 1975 Dobratice MB
165 Ludmila ŠOKALOVÁ 1956 Pepa Team F-M ZD
279 Bedřich STANČÍK 1984 lepus.cz MA
148 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
149 Adéla STRÁNSKÁ 1991 ČTBK Iscarex Česká Třebová ZA
150 Michaela STRÁNSKÁ 1997 ČTBK Iscarex Česká Třebová ZJ
151 Aleš STRÁNSKÝ 1960 ČTBK Iscarex Česká Třebová MC
152 Marián STRES 1976 ŠANTÁNEK MA
153 Gabriela STRESOVÁ 2000 ZJ
154 Walter STRICKER 1985 Nerozcvičený amatér, M. Al-ce MA
291 Kateřina STRNADOVÁ 1994 UP ZA
166 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští rafani MB
167 Pavel ŠUBERT 1974 Horalové MB
284 Lukáš SUCHÁNEK 1979 Khbradegast MA
155 Adam SULEK 1985 Team GB!!! MA
268 Ladislav SVENTEK 1965 Goral marathon team MC
293 Lukáš SÝKORA 1990 AK Olomouc MA
281 Marcin SZAJNA 1978 GKS Jastrzebie MA
156 Pavel SZEBESTA 1968 Burik Team MB
207 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MB
168 Tomáš TOMAJKO 1984 Krížom krážom MA
169 Martin TUREK 1980 www.zakisova-skolabehu.cz MA
170 Martin TURIAK 1981 Čadca MA
171 Tomáš URBANČÍK 1978 Splašení Bobjoři MA
253 Petr URBÁNEK 1981 AC Slovan Liberec MA
232 Martin VACEK 1969 Iscarex Česká Třebová MB
172 Rostislav VÁCLAVÍK 1982 Jäger Team Klimkovice MA
173 Lukáš VACULA 1980 MA
174 Zdeněk VEČEŘA 1983 Strážnice MA
208 Petr VÍCH 1973 Olomouc MB
175 Jan VOJKŮVKA 1968 Chuchelná MB
257 Sebastian VOŠVRDA 1996 AC Mladá Boleslav MJ
176 Pavel VOTRUBA 1967 MB
177 Antonín VOTÝPKA 1981 HK Laši v kaši MA
178 Miloslava VRAŠTILOVÁ 1956 TJ Maratonstav Úpice ZD
209 Lukáš VRUBEL 1989 Motorsport Klub Čeladná MA
210 Bedřich VYNIKAL 1952 AVA MD
211 Robert WÁGNER 1972 Ostravar MB
179 Lenka WAGNEROVÁ 1972 VZS Ostrava ZB
242 Bronislav WALEK 1957 Hrádek ve Slezsku MC
246 Lukáš WASSERBAUER 1987 synci z Kateřinek MA
247 Milan WURST 1982 AK Šternberk MA
212 Karolína ZÁDRAPOVÁ 1996 Olymp Brno ZJ
213 Jindra ZAHÁLKOVÁ 1961 KB Chlumčany ZC
237 Pavla ZAHÁLKOVÁ 1989 AK Škoda Plzeň ZA
182 Jiří ŽÁK 1971 www.zakisova-skolabehu.cz MB
180 Martina ZAMRAZILOVÁ 1982 Frosťák ZA
218 Martin ZAPALAČ 1986 Extreme Obstacle Runners MA
181 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
183 Robert ŽÍDEK 1978 Ostrava MA
214 Andrzej ZOGATA 1986 1. Běžecký Jablunkov MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa