Lysacup - Velký Javorník - prolog - startovní listina

Datum:
3.11.2013
Čas startu:
10:20:39
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
27 Milan ANDĚL 1983 MA
248 Pavel ANDRÁŠKO 1992 MA
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
298 Nikola BAJGEROVÁ 1997 ZJ
371 Stanislav BALETKA 1970 MB
375 Peter BALKO 1944 MD
120 Jiří BARAN 1966 MB
163 Lukáš BARAN 1998 MJ
147 Ondřej BARAN 1995 MJ
900 Libor BEDNARZ 1980 X-AIR Ostrava MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL MJ
47 Daniel BENEŠ 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
137 Adam BERNARD 1984 Young & Rich MA
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
267 Martin BRÁZDA 1977 Langzam Team MA
126 Josef BUGNER 1965 MB
253 Miroslav ČADA 1995 MJ
76 Denisa ČEPČOROVÁ 1995 SK Fighter Inside ZJ
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
249 Václav CHOCHOLA 1993 Gymnázium - Hrabůvka MJ
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
368 Pavel CHVOSTEK 1965 F-M bajkeři MB
431 Patrik CHÝLEK 1973 CK Continental Frenštát p.R. MB
200 Radek CIMALA 1975 Řím Tým MA
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
343 Drew COONEY 1981 MA
121 Jana ČUPOVÁ 1990 Bo ZA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
330 Jiří DINTER 1973 Pepa Team F-M MB
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
352 Lukáš FIGURA 1994 MJ
342 Richard FILIP 1975 Backaldrin Team MA
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
70 Marcel FOLTAS 1969 MB
386 Daniel FOUKAL 1993 MJ
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
393 Peter GAJDOŠ 1962 MC
97 Libor GAVLAS 1978 FBK Horní Suchá MA
399 Dalibor GENZER 1981 MA
11 Jan GERYCH 1984 SK Fighter Inside MA
323 Tomáš GLAS 1966 MB
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team MJ
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka MJ
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
173 Petr GROMUS 1956 MC
383 Alexandra GROMUSOVA 1982 ZA
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
220 Dalibor GUZIUR 1971 Racing Olešná MB
349 František HAITL 1984 MA
384 Lukáš HÁJEK 1992 Florball Vítkovice MA
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
365 Eva HALMOVÁ 1983 ZA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
366 Daniel HAŠEK 1999 Hašani SK Bagbike M0
377 Max HAŠEK 2002 Hašani SK Bagbike M0
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
287 Martin HOLIŠ 1974 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
132 Milan HOLUB 1982 MA
49 Milouš HONĚK 1958 Yogi FM - Lysůvky MC
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
354 Karel HUDEČEK 1951 HUHU Mega Racing Team MD
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
69 Tomas IVANSKY 1964 MB
329 Košák JAN 1986 MA
101 Karel JANAS 1974 Porubští Rafani MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
86 Aleš JAROLÍM 1988 MA
314 Petr JAVOREK 1982 masazpromuze.cz MA
390 Piotr JEREMICZ 1974 MA
394 Ewa JEREMYCZ 1975 ZA
223 Jiří JEŽÍŠEK 1992 Kokosy na ledu MA
311 Kuba JIRKA 1979 Abadzikra MA
355 Radim JURAN 1965 BSC Opava MB
420 Michael JUREK 1995 MJ
84 Pavel JUŘICA 1973 TWIKO Ostrava MB
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
83 Daniel KALETA 1982 Splašení goroli MA
391 Karel KALETA 1943 Hrádek ve Slezsku MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
136 Ondra KAVAN 1977 MA
178 Jan KEMPA 1979 Fialové kobry MA
286 Jan KIMLA 1984 Olympáci MA
412 Michal KLUPA 1983 MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
338 Tomáš KNAP 1975 MA
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
413 Petr KNOPP 1979 ED6U ELEMIC RACING MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
66 Rostislav KOLČÁREK 1961 F-M bajkeři MC
123 Jana KOPČÁKOVÁ 1991 ZA
158 Michal KOPÝTKO 1976 MA
418 Klára KORYČANKOVÁ 1992 ZA
285 Lukáš KORYTÁR 1993 MJ
339 Lukášek KOŠÁK 1989 MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
54 Jindřich KOTEK 1950 MD
53 Jiří KOTEK 1971 MB
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
212 Petr KOTEK 1975 MA
91 David KOUDELKA 1973 VZS Ostrava MB
71 Jan KOUKAL 1974 X-AIR Ostrava MA
72 Viktorie KOUKALOVÁ 2003 X-AIR Ostrava Z0
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
224 David KRÁL 1974 Bikekram MA
272 Pavel KRČMÁŘ 1970 Vřesina MB
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
283 Víťa KRNÁČ 1977 MA
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
276 Libor KUBIENKA 1965 Splašení goroli MB
269 Jiří KUBÍN 1965 Malbery Opava MB
270 Klára KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
309 Viktor KUBITA 1981 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ MA
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
379 Lukáš LEVINSKÝ 1974 Matrix Team MA
273 Dušan LICHÝ 1967 Splašení goroli MB
124 Tomáš LUKEŠ 1990 Marathon Team Klimkovice MA
392 Filip LUKŠA 1999 M0
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
111 Martin MANIŠ 1982 Čajovna Magnolia Frenštát MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
405 Zdeněk MARTINÁK 1998 MJ
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
325 Matthew MAYER 1984 MA
415 Tomáš MELČÁK 1975 MA
332 Jiří MENŠÍK 1995 Young Life MJ
301 Miroslav MERTA 1984 Abadzikra MA
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
361 Pavel MICHNA 1975 SK Valašské Království MA
213 Roman MICHNA 1978 Studiosolaris.cz/skvk.cz MA
356 Jaromír MIELEC 1997 Gymnázium - Hrabůvka MJ
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
32 Stanislav NAJVERT 1972 Fialové kobry MB
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
382 Martin NĚMEČEK 1985 MA
233 Michal NEVŘALA 1981 Hurikáni MA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
245 Jakub NYKL 1989 JAPA outdoor team MA
14 Adam ONDRUCH 1990 X-Trail Orlová MA
327 Pavel ORLÍK 1977 VZS Ostrava MA
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
302 Radislav OTÁHAL 1964 MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
277 Vendula PAVLÍKOVÁ 2001 Z0
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
353 René PĔGŘÌM 1975 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
367 Jan PETR 1995 MJ
322 Adam PETRAŠEK 1986 MA
334 Tereza PETROVÁ 1987 ZA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
17 Kateřina PIECHOWICZ 1981 Ace of Spades ZA
78 Martin PÍŠA 1982 SK Valašské Království MA
219 Michael PLAČEK 1990 JAPA outdoor team MA
316 Tomáš POKLUDA 1970 Chrt Brno MB
419 Barča POKLUDOVÁ 2002 Chrt Brno Z0
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
122 Tomáš POLÁŠEK 1984 SK Valašské Království MA
388 Tibor PONEK 1976 Methanol A MA
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
225 Jaromír PYTEL 1975 SK Bagbike MA
227 Eva PYTLOVÁ 2003 SK Bagbike Z0
226 Markéta PYTLOVÁ 1999 SK Bagbike Z0
106 Martin RADA 1974 MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
234 Lenka RAJSKÁ 1989 ZA
312 Karel RECHTENBERG 1947 MD
369 Filip REK 1978 SK Valašské Království MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
143 Jiří ŘÍMÁNEK 1974 Řím Tým MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
414 Ondřej RYCHTER 1987 MA
30 Vojtěch RYKR 1994 SK Fighter Inside MJ
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
401 Matěj ŠAFRÁN 1993 X-Trail Orlová MJ
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
201 Barbora ŠIMKOVÁ 1994 ZJ
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
374 Pavel ŠKABRAHA 1983 MA
176 Marek ŠKAPA 1971 X-AIR Ostrava MB
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
15 Rostislav SKOPAL 1976 SK Bagbike MA
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka MJ
246 Jiří SLÍVA 1991 JAPA outdoor team MA
385 Jan SLIVKA 1957 Methanol A MC
92 Josef SMOLA 1951 MD
290 Ladislav SMRKTA 1975 MA
318 Radomír ŠNEVAJS 1963 KHB Radegast MC
259 Lumír SOBEK 1975 MA
360 Martin ST. 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
348 Václav STACH 1988 MA
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
197 Martin STANIEK 1974 VZS Ostrava MA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds MJ
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
181 Lukáš SUCHÁNEK 1979 KHB Radegast MA
255 Bohuslav ŠVANTNER 1964 Racing Olešná MB
387 Ladislav SVENTEK 1965 Methanol A MB
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
251 Radek ŠVIDERSKÝ 1979 MA
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
370 Josef SÝKORA 1963 SK Hranice MC
402 Jan TESARČÍK 1983 SK Bagbike MA
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
196 Matěj TOMÍK 1997 MJ
395 Tomáš TRENTIN 1993 JAPA outdoor team MJ
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
340 Kamila UBLANSKÁ 1985 ZA
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL MJ
7 Lukáš VACULA 1980 MA
317 Jakub VALACH 1989 MA
416 Karel VALÍK 1988 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
281 Leonard VARGA 1960 FM- bajkeři MC
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
380 Aleš VELIČKA 1973 X-AIR Ostrava MB
266 Zdeněk VELIČKA 1962 X-AIR Ostrava MC
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
119 Antonín VÍTEK 1981 Bo MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
149 Matěj VRÁNA 1994 SK Bagbike MJ
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
321 Lukáš VYBÍRAL 1987 MA
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
41 Petr WÁGNER 1983 Marathon Team Klimkovice MA
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
154 Russell WICKWAR 1979 MA
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
305 Petr ŽÁKOVSKÝ 1983 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
274 Jan ZEMANÍK 1990 Jump Sport MA
400 Edvard ZEMBOVSKI 1972 MB
142 Jiří ZINECKER 1973 Danyho parťáci MB
363 Oldřich ŽUREK 1954 MC
313 Marcel ŽUSKA 1983 MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa