Horský běh na Lysou horu - startovní listina

Datum:
24.5.2014
Čas startu:
11:00:35
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
601 Marek ADAMEC 1993 Invictus MA
602 Paul ANGUS 1977 Team GB!!! MA
604 Adam BABJAK 1984 Krýžom Krážom MA
606 Lukáš BARAN 1991 Trail Runners MA
607 Edwin BARTOŠ 1968 MB
844 David BELEJ 1981 Newline MA
608 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
609 Adam BERNARD 1984 TOBI SPORT INOV-8 MA
610 Josef BIELESZ 1965 1.Běžecký Jablunkov MB
611 Miluše BIELESZOVÁ 1966 1.Běžecký Jablunkov ZC
612 Břetislav BLAHUTA 1961 HO Start MC
613 David BOCEK 1975 Coffee Team MA
796 Radovan BORDOVSKÝ 1994 MA
614 Radovan BORDOVSKÝ 1967 MB
801 Tomáš BŘEČKA 1968 Běhat nás baví MB
615 Ladislav BŘEZINA 1961 Ostravice MC
832 Jiří BROŽ 1954 MK Seitl Ostrava MD
822 Lenka BUJNOCHOVA 1980 ZA
616 Vojtěch BURDA 1987 MA
812 Miroslav ČADA 1995 AO slavia Havířov MJ
619 Jana ČADOVÁ 1973 ZB
620 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
652 Radim CHMIEL 1968 MH Bike MB
653 Marek CHRASCINA 1997 1.Běžecký Jablunkov MJ
654 Roman CHROBOCZEK 1975 Horní Suchá MA
655 Pavel CHVOSTEK 1965 fm-bajkeři MB
772 Radek CIMALA 1975 Hanibal ante portas MA
617 Malcolm COLLEN 1960 Team GB!!! MC
827 Drew COONEY 1981 Team GB!!! MA
618 Jiří CUPEK 1970 Coffee Team MB
773 Marek CZECZOTKA 1998 1.Běžecký Jablunkov MJ
774 Helena CZECZOTKOVÁ 1974 1.Běžecký Jablunkov ZB
775 Petr CZILLING 1990 MA
776 Daniel DELINA 1980 1.Běžecký Jablunkov MA
830 Marie DELINGEROVÁ 1976 Fortex Moravský Beroun ZB
621 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 AVA ZA
622 Roman DIVÍN 1968 Luháčtí Vlci MB
623 Daniela DIVÍNOVÁ 1968 ZC
799 Radek DLOUHÝ 1988 MA
777 Michal DROZD 2014 ZkusitSeMaVsechno MA
625 Jiří DUBOVÝ 1971 MB
792 Ján ĎURMEK 1978 Valaska Bela MA
626 Tomáš FAJKUS 1973 VZS Ostrava MB
627 Štefan FARSKÝ 1946 Dom srdca Martin MD
629 Petr FIALA 1982 MA
630 Edita FIŠEROVÁ 1981 Amenity -Extrem Sport Team ZA
631 David FLAŠA 1989 Vinotéka u Karla, Frenštát pod Radhoštěm MA
632 Dušan FOJTIK 1973 Valachiarun.cz MB
848 Pavel FRANK 1968 TJ Granitol Moravský Beroun MB
633 Zdeněk FRENZEL 1976 MA
805 Peter GAJDOŠ 1962 MŠK Kys. Nové Město MC
634 Frost GARY 1971 TeamGB!!! MB
835 Adam GAURA 1996 TJ TŽ Třinec MJ
778 Libor GAVLAS 1978 AVA MA
635 Jan GERYCH 1984 SK Fighter Inside MA
636 Jana GLABAZŇOVÁ 1961 Běhat nás baví ZC
637 Roman GLONEK 1969 HupHop Havířov MB
638 Patrik GOLA 1996 MJ
639 Robin GOLA 1995 MJ
640 Michal GORYCZKA 1976 Pepa team FM MA
641 Petr GROMUS 1956 Vivat sport MC
842 Alexandra GROMUSOVA 1962 Vsacan Tour Vsetín ZC
642 Štefan GROŠ 1961 S.K.Valašského Kralovství MC
643 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZC
841 Jan HAJZLER 1982 Vsetín MA
644 Jan HALFAR 1985 MA
816 Richard HELCEL 1972 MH Bike MB
646 Jakub HERMAN 1975 MA
803 Jaroslava HERMANOVÁ 1977 ZB
647 Martin HOLEŠ 1984 hobby MA
824 Jan HOLOUBEK 1996 Beskydští nomádi MJ
779 Miroslav HOLUB 1960 MC
807 Petr HOLUB 1968 MB
831 Ondřej HORÁK 1975 Fortex Moravský Beroun MA
833 Jiří HRBÁČ 1962 MC
648 Tomáš HRUBÝ 1974 TH74 MB
650 Róbert HUSÁNIK 1985 Pepa Team FM MA
651 Eva HYÁNKOVÁ 1974 ZB
656 Miroslav JAMRIK 1957 Král Šumavy MC
657 Karel JANAS 1974 Porubští RAFANI MB
810 Bronislav JARACZ 1972 Třinec MB
798 Šimon JAROLÍM 1999 TT Morávka MJ
658 Lumír JASIOK 1978 Trek1324 MA
659 Přemysl JASIOK 1974 Trek1324 MB
821 Kamil JEŘÁBEK 1976 VK Perun Ostrava MA
794 Pavel JUŘICA 1973 TWIKO Ostrava MB
660 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. ZA
661 Zdeněk KACIŘ 1956 LOUČNA 956 MC
795 Jiří KADLČÁK 1959 Neratovští Vlci MC
836 Václav KÁŇA 1981 Eskadra Ostrava MA
820 Jan KEMPA 1979 Julboway MA
780 Karel KETNER 1990 SSK Vitkovice MA
662 Jan KLEPÁČ 1982 SK hasiči Zlín MA
663 Jan KLÍMA 1995 MJ
665 Roman KNĚŽÍK 1972 Havírov MB
664 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
843 Klára KOČAROVÁ 1972 HO SSK Vítkovice ZB
666 Martin KOCIÁN 1976 MK76 MA
667 Radek KOHUT 1984 Studénka MA
781 Pavel KOLAŘÍK 1967 F-M Bajkeři MB
668 Petr KOLLÁR 1960 MC
782 Petra KOŠTÝŘOVÁ 1980 Amatéři ze Žabčic ZA
669 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
670 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
671 Tomáš KOVALČÍK 1973 SK-Jamnice MB
783 Lenka KRATOCHVÍLOVÁ 1973 Oční optika Daniela, Frýdlant n.O. ZB
672 Darina KRAUSOVÁ 1974 AKEZ Kopřivnice ZB
784 Lukáš KREJČÍ 1976 Pepa Team Frýdek-Místek MA
673 Ondřej KREJČÍ 1987 NCH FN Ostrava MA
674 Tomáš KREJČÍ 1982 NCH FN Ostrava MA
675 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
677 Luboš KRUPA 1998 Janovice-Bystré MJ
678 Michaela KUBÁNKOVÁ 1983 Báječné ženy v běhu ZA
679 Lukáš KUBENKA 1975 Běhající varhaníci MA
680 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
785 Libor KUBIENKA 1965 1.Běžecký Jablunkov MB
681 Vladimír KUDLA 1981 Trenčín MA
829 Martina KURKOVÁ 1963 Běhat nás baví ZC
682 Adéla KUŽELOVÁ 1986 ED6U Elemic Racing ZA
683 Jakub LARYSZ 1986 Beskydští nomádi/HO TJ Sokol Staré Město MA
819 Miroslav LETKO 1981 Manín PB MA
684 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MA
685 Radim LIPTÁK 1979 Pepa Team F-M MA
809 Jakub LUKÁŠ 1993 Julboway MA
686 Tomáš LUKEŠ 1990 Přátelé zeleného údolí MA
687 Tomáš MACEČEK 1991 Pearl iZUMi Czech MA
689 David MACH 1988 MA
688 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
847 Adam MAJCHRZAK 1976 - MA
690 Jan MALÝ 1973 Sokol Nová Paka MB
691 Luboš MARKOVIČ 1959 Opava MC
692 Tomáš MARKOVSKÝ 1978 TJ Sokol Hať MA
693 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MC
694 Miroslav MARŤÁK 1968 Genesis MB
813 Radek MATÚŠ 1981 SK Valašského království MA
825 Matt MAYER 1984 MA
697 Miroslav MERTA 1984 Abadzikra MA
698 Jaromír MIELEC 1969 SK Zárubek MB
699 Tomáš MIKULENKA 1970 Ostrava - Poruba MB
786 Pavel MOJŽÍŠEK 1965 MK Seitl Ostrava MB
701 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
702 Jan MUSIL 1952 SK Oceláci Ostrava MD
787 Tomáš MUSIL 1981 MA
788 Alena MUSILOVÁ 1978 ZB
703 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
704 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 HO SSK Vítkovice MC
705 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 Beskyd people ZB
707 Aleš NYCZ 1968 Kunčice pod Ondřejníkem MB
708 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 Sk Oceláci Ostrava ZA
709 Dalibor OLEJNÍK 1965 MB
710 Jaroslav OLEJNÍK 1967 SK Rozvíjej se poupátko MB
711 Petr OPOLKA 1963 PET306 MC
712 Dagmar OPOLKOVÁ 1964 ZC
713 Vít OTEVŘEL 1988 MA
789 David PAVLAS 1974 Havířov MB
797 Vít PAVLÍK 1973 Galaxy Team Hranice MB
715 Lumír PECHÁČEK 1985 MA
846 Roman PERNICKÝ 1974 NaVi Dobrá čajovna MB
716 Jan PEŠÁK 1981 Musil - Hybská architekti Brno MA
717 Tomáš PETER 1985 Beskydští nomádi MA
791 Pavel PIVKO 1958 MK Seitl Ostrava MC
718 David PLEWA 1973 MB
849 Jan POLÁŠEK 1980 AO Slavia Havířov MA
719 Michaela POLÍNKOVÁ 1984 HP Tronic Zlín ZA
720 Kateřina PORUBOVÁ 1966 ZC
722 Jan PRAVEC 1990 Trail Runners MA
724 Jiří PYTLÍK 1991 MK Seitl MA
729 Daniel ŘEHA 1979 Ostrava MA
730 Michal ŘEHÁČEK 1975 Kancelářské krysy MA
731 Martin ŘEZÁČ 1982 MA
725 Ondřej RICHTER 1987 AVA MA
732 Pavel ŘÍHA 1977 Frýdlant n. O. MA
790 Blanka ŘÍHOVÁ 1972 ZB
733 Dita ŘÍHOVÁ 1976 Frýdlant n. O. ZB
726 Radovan RUDICKÝ 1969 MK SEITL OSTRAVA MB
845 Petr RUSNOK 1967 1. běžecký Jablunkov MB
727 Lumir RYŠKA 1977 Dolní Domaslavice MA
728 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
811 Martin ŠARIK 1973 MB
837 Ivo SEGEČ 1976 MA
735 Martin SIKORA 1973 Třinec MB
802 Milan ŠIMEK 1969 Kesbuk MB
736 Stanisław SKOMOROWSKI 1957 Rybnik-Polska MC
748 Petr ŠKRABÁNEK 1960 MK Seitl Ostrava MC
737 David SLEZÁK 1986 MA
806 Jan SLIVKA 1957 KKM Čadca MC
749 Raimund ŠMÍD 1974 Brno team Chaos a Zkáza MB
750 Radomír ŠNEVAJS 1963 KHB Radegast MC
740 Patrik SOJKA 1988 SK Valašského království MA
751 Jan ŠRUBAŘ 1986 TJ Slezan Frýdek-Místek MA
804 Petr STAHALÍK 1976 Kancelářské krysy MA
741 Bedřich STANČÍK 1984 lepus.cz MA
744 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
745 Marián STRES 1976 MA
746 Walter STRICKER 1985 Nerozcvičený amatér, M. Al-ce MA
753 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští rafani MB
754 Pavel ŠUBERT 1974 Horalové MB
808 Ladislav SVENTEK 1965 Goral marathon team MB
800 Martin SVOBODA 1970 MB
817 Pavel SZEBESTA 1968 Burik Team MB
755 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
756 Martin TURIAK 1981 Hory Kysúc MA
838 Tomáš URBANČÍK 1978 MA
840 Miroslav VAŽÍK 1980 MA
757 Zdeněk VEČEŘA 1983 Strážnice MA
839 Petr VÍCH 1973 MB
823 Jiří VRÁNA 1977 valachiarun.cz MA
759 Matěj VRÁNA 1994 SK Bagbike MA
818 Lukáš VRUBEL 1989 JAPA Outdoor Čeladná MA
760 Bedřich VYNIKAL 1952 AVA MD
826 Robert WÁGNER 1972 Ostravar MB
761 Lenka WAGNEROVÁ 1972 VZS Ostrava ZB
762 Bronislav WALEK 1957 Hrádek ve Slezsku MC
763 Lukáš WASSERBAUER 1987 MA
764 Russell WICKWAR 1979 Team GB!!! MA
765 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
766 Roman ZAHRADNIK 1958 Nový Jičín MC
828 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašeni goroli MA
767 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
815 Josef ZBOŘIL 1962 Kroměříž MC
769 Robert ŽÍDEK 1978 Ostrava MA
770 Roman ŽÍDEK 1977 PBK KRAVAŘE MA
771 Pavel ŽIŽKA 1961 YOGI Ostrava MC
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa