Lysacup - Malenovice, Rajská bouda - finále - startovní listina

Datum:
22.2.2014
Čas startu:
10:08:21
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
307 Klára ADAMČÍKOVÁ 1989 ZA
27 Milan ANDĚL 1983 MA
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
371 Stanislav BALETKA 1970 MB
375 Peter BALKO 1944 MD
3 Luděk BEDNARZ 1974 X-AIR Ostrava MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
171 Veronika BENDOVÁ 1989 MH Bike - GYNPRENATAL ZA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
347 Radomir BENESZ 1977 MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
587 Kamil BEZDĚK 1977 MA
562 Jan BIERSKI 1962 MC
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
267 Martin BRÁZDA 1977 Langzam Team MA
583 Petra BUŽGOVÁ 1978 ZA
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
200 Radek CIMALA 1975 Řím Tým MA
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
43 Drew COONEY 1981 MA
575 Roman ČTVRTEČKA 1984 MA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
563 Adriána DROBNÁ 1992 ZA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
63 Ján ĎURMEK 1978 MA
429 Tomáš FAJKUS 1973 VZS Ostrava MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
352 Lukáš FIGURA 1994 MJ
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
222 Jan FRIEDEL 1979 Marathon Team Klimkovice MA
427 Gary FROST 1971 Team Great Britain MB
97 Libor GAVLAS 1978 FBK Horní Suchá MA
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team M1
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka M1
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
493 Martin GRIMM 1996 M1
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
172 Václav GRUSSMANN 1965 CK Continental Frenštát p.R. MB
365 Eva HALMOVÁ 1983 ZA
564 Jiří HANULÍK 1985 Georgino goes to Hollywood MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
377 Max HAŠEK 2002 Hašani SK Bagbike M0
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
515 Vladan HENEK 1980 Abadzikra MA
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
132 Milan HOLUB 1982 MA
400 Dalimil HOTA 1998 M1
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
446 Martin HRNČÍŘ 1971 Janys Extreme Racing MB
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
475 Tomáš HRUBÝ 1974 MA
297 Pavel HRUŠKA 1986 Fešáci Opava MA
354 Karel HUDEČEK 1951 HUHU Mega Racing Team MD
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
69 Tomas IVANSKY 1964 MB
101 Karel JANAS 1974 Porubští Rafani MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
571 Jan JÁNOŠ 1995 MJ
592 Lumír JASIOK 1978 MA
231 Přemysl JASIOK 1974 Trek 1324 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
223 Jiří JEŽÍŠEK 1992 Kokosy na ledu MA
420 Michael JUREK 1995 MJ
84 Pavel JUŘICA 1973 TWIKO Ostrava MB
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
66 Rostislav KOLČÁREK 1961 F-M bajkeři MC
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
339 Lukášek KOŠÁK 1989 MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
53 Jiří KOTEK 1971 MB
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
91 David KOUDELKA 1973 VZS Ostrava MB
71 Jan KOUKAL 1974 X-AIR Ostrava MA
72 Viktorie KOUKALOVÁ 2003 X-AIR Ostrava Z0
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
18 Luboš KOVÁČIK 1966 Manín Považská Bystrica MB
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
419 Vladimír KOZLOVSKÝ 1999 M1
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
549 Petr KŘIŽÁK 1965 Jump Sport MB
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
358 Lubomír KRUPA 1961 MC
436 Luboš KRUPA 1998 M1
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava M1
269 Jiří KUBÍN 1965 Malbery Opava MB
320 Eliška KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
270 Klára KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
541 Tomas KULIG 1987 MA
461 Aleš KUNDEL 1971 MB
600 Michal KURKA 1983 MA
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
441 Michal LETKO 1979 Manín Považská Bystrica MA
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
379 Lukáš LEVINSKÝ 1974 Matrix Team MA
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
21 Radim LIPTÁK 1979 Pepa Team F-M MA
538 Petr LIŠKA 1977 Prajzská s.r.o MA
124 Tomáš LUKEŠ 1990 Marathon Team Klimkovice MA
540 Piotr LUPIEZOWIEC 1977 MA
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
432 Miroslav MAMULA 1973 MB
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
516 Miroslav MARŤÁK 1968 Genesis MB
372 Lukáš MARTINKA 1988 Manín Považská Bystrica MA
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
591 Matthew MAYER 1984 MA
415 Tomáš MELČÁK 1975 MA
301 Miroslav MERTA 1984 Abadzikra MA
236 Martin MIKLOŠ 1986 MA
519 Jan MRÁZ 1977 MA
466 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 REV 58 Nový Jičín M1
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
477 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 ZA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
527 Tomáš NUTIL 1970 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
61 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 SK Oceláci Ostrava ZA
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
327 Pavel ORLÍK 1977 VZS Ostrava MA
242 Michal OSTRUSZKA 1992 Splašení goroli MA
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
391 Richard PAŘÍK 1981 MA
221 Radim PAVELKA 1979 Marathon Team Klimkovice MA
166 Matěj PAVLÍK 1999 Galaxy Team Hranice M0
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
277 Vendula PAVLÍKOVÁ 2001 Z0
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
353 René PĔGŘÌM 1975 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
322 Adam PETRAŠEK 1986 MA
334 Tereza PETROVÁ 1987 ZA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
17 Kateřina PIECHOWICZ 1981 Ace of Spades ZA
60 Jaromír PIGULA 1972 Fialové kobry MB
78 Martin PÍŠA 1982 SK Valašské Království MA
599 Jiří POKLUDA 1979 MA
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
388 Tibor PONEK 1976 Methanol A MA
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
526 Zuzana RAJNOCHOVÁ 1990 ZA
74 Daniel RAŠKA 1996 M1
312 Karel RECHTENBERG 1947 MD
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
451 David RIGO 1983 MA
143 Jiří ŘÍMÁNEK 1974 Řím Tým MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
522 Sedlář ROBIN 1983 MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
110 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekrea team MA
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
577 Marek ŠČERBA 1969 Duke Corporation MB
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
272 David SEJKORA 1978 MA
29 Daniel ŠINDELEK 1965 Pepa Team F-M MB
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
595 Michal SIONKALA 1983 MA
176 Marek ŠKAPA 1971 X-AIR Ostrava MB
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
15 Rostislav SKOPAL 1976 SK Bagbike MA
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka M1
385 Jan SLIVKA 1957 Methanol A MC
295 Daniel SMĚJA 1980 Trek 1324 MA
449 Jan SMĚJA 1958 MC
259 Lumír SOBEK 1975 MA
579 Miroslav SOBEK 1956 Manín Považská Bystrica MC
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
535 Teodor STOJANOVIČ 1991 Otec a syn MA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
228 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští Rafani MB
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
181 Lukáš SUCHÁNEK 1979 KHB Radegast MA
387 Ladislav SVENTEK 1965 Methanol A MB
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
496 Miroslav SZAROWSKI 1974 MA
531 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
196 Matěj TOMÍK 1997 M1
517 Rostislav TRÁVNÍČEK 1968 Pepa Team F-M MB
524 Ludmila TRÁVNÍČKOVÁ 1973 ZA
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
340 Kamila UBLANSKÁ 1985 ZA
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
435 Michael VÁCLAVÍK 1976 Pržno MA
298 Kateřina VÁCLAVÍKOVÁ 1977 ZA
511 Daniel VALTR 1974 MA
567 Lenka VANČUROVÁ 1987 Janys Extreme Racing ZA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
518 Miroslav VAŽÍK 1980 MA
521 Petr VELIČKA 1986 ED6U ELEMIC RACING MA
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
547 Roman VIEJ 1979 MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
578 Dudek VLASTIMIL 1980 MA
573 Zdeněk VRASPIR 1975 Georgino goes to Hollywood MC
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
215 Lenka WÁGNEROVÁ 1972 MK Seitl Ostrava ZA
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
154 Russell WICKWAR 1979 MA
364 Petr WLUDYKA 1973 X-AIR Ostrava MB
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
313 Marcel ŽUSKA 1983 MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa