Lysacup - Ostravice, hráz přehrady Šance - startovní listina

Datum:
15.2.2014
Čas startu:
10:03:05
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
560 Jakub AMBROS 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
371 Stanislav BALETKA 1970 MB
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
341 David BELEJ 1981 Medvěd z lesa MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
171 Veronika BENDOVÁ 1989 MH Bike - GYNPRENATAL ZA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
347 Radomir BENESZ 1977 MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
562 Jan BIERSKI 1962 MC
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
76 Denisa ČEPČOROVÁ 1995 SK Fighter Inside ZJ
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
368 Pavel CHVOSTEK 1965 F-M bajkeři MB
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
200 Radek CIMALA 1975 Řím Tým MA
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
43 Drew COONEY 1981 MA
575 Roman ČTVRTEČKA 1984 MA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
507 Marie DELINGEROVÁ 1976 ZA
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
563 Adriána DROBNÁ 1992 ZA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
352 Lukáš FIGURA 1994 MJ
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
65 Pavel FRANK 1968 MB
97 Libor GAVLAS 1978 FBK Horní Suchá MA
11 Jan GERYCH 1984 SK Fighter Inside MA
310 Jaromír GÉRYK 1971 MB
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team M1
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
493 Martin GRIMM 1996 M1
173 Petr GROMUS 1956 MC
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
220 Dalibor GUZIUR 1971 Racing Olešná MB
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
365 Eva HALMOVÁ 1983 ZA
564 Jiří HANULÍK 1985 Georgino goes to Hollywood MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
132 Milan HOLUB 1982 MA
49 Milouš HONĚK 1958 Yogi FM - Lysůvky MC
116 Ondřej HORÁK 1975 X-AIR Ostrava MA
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
446 Martin HRNČÍŘ 1971 Janys Extreme Racing MB
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
475 Tomáš HRUBÝ 1974 MA
354 Karel HUDEČEK 1951 HUHU Mega Racing Team MD
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
231 Přemysl JASIOK 1974 Trek 1324 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
223 Jiří JEŽÍŠEK 1992 Kokosy na ledu MA
311 Kuba JIRKA 1979 Abadzikra MA
355 Radim JURAN 1965 BSC Opava MB
514 Tomáš JURČEK 1973 Tomka MB
420 Michael JUREK 1995 MJ
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
148 Michaela KNÁPKOVÁ 1993 ZJ
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
419 Vladimír KOZLOVSKÝ 1999 M1
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
358 Lubomír KRUPA 1961 MC
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava M1
269 Jiří KUBÍN 1965 Malbery Opava MB
320 Eliška KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
270 Klára KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
581 Ondřej KUKLA 1994 MJ
541 Tomas KULIG 1987 MA
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
273 Dušan LICHÝ 1967 Splašení goroli MB
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
538 Petr LIŠKA 1977 Prajzská s.r.o MA
40 Jakub LUKÁŠ 1993 X-Trail Orlová MJ
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
103 Jakub MAJER 1987 MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
405 Zdeněk MARTINÁK 1998 M1
372 Lukáš MARTINKA 1988 Manín Považská Bystrica MA
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
301 Miroslav MERTA 1984 Abadzikra MA
590 Tomáš MIKULENKA 1970 MB
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
534 Vojtěch MOTL 1983 Porubští Rafani MA
466 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 REV 58 Nový Jičín M1
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
477 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 ZA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
527 Tomáš NUTIL 1970 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
277 Vendula PAVLÍKOVÁ 2001 Z0
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
448 Tomáš PETER 1985 MA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
17 Kateřina PIECHOWICZ 1981 Ace of Spades ZA
60 Jaromír PIGULA 1972 Fialové kobry MB
78 Martin PÍŠA 1982 SK Valašské Království MA
219 Michael PLAČEK 1990 JAPA outdoor team MA
599 Jiří POKLUDA 1979 MA
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
106 Martin RADA 1974 MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
526 Zuzana RAJNOCHOVÁ 1990 ZA
74 Daniel RAŠKA 1996 M1
312 Karel RECHTENBERG 1947 MD
369 Filip REK 1978 SK Valašské Království MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
451 David RIGO 1983 MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
143 Jiří ŘÍMÁNEK 1974 Řím Tým MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
522 Sedlář ROBIN 1983 MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
174 Martin RYŠKA 1970 Fialové kobry MB
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
38 Jiří SABELA 1976 Fialové kobry MA
401 Matěj ŠAFRÁN 1993 X-Trail Orlová MJ
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
36 Tom SIKORA 1974 X-Trail Orlová MA
191 Dagmar SIKOROVÁ 1975 X-Trail Orlová ZA
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
595 Michal SIONKALA 1983 MA
176 Marek ŠKAPA 1971 X-AIR Ostrava MB
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
15 Rostislav SKOPAL 1976 SK Bagbike MA
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka M1
385 Jan SLIVKA 1957 Methanol A MC
318 Radomír ŠNEVAJS 1963 KHB Radegast MC
579 Miroslav SOBEK 1956 Manín Považská Bystrica MC
164 Jan ST. 1969 MB
556 Zdeněk ST. 1960 MC
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
228 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští Rafani MB
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
181 Lukáš SUCHÁNEK 1979 KHB Radegast MA
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
251 Radek ŠVIDERSKÝ 1979 MA
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
531 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
196 Matěj TOMÍK 1997 M1
517 Rostislav TRÁVNÍČEK 1968 Pepa Team F-M MB
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
340 Kamila UBLANSKÁ 1985 ZA
459 Lubomír UHLÁŘ 1996 M1
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
435 Michael VÁCLAVÍK 1976 Pržno MA
511 Daniel VALTR 1974 MA
567 Lenka VANČUROVÁ 1987 Janys Extreme Racing ZA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
550 Petr VENGLÁŘ 1962 Řepiště MC
547 Roman VIEJ 1979 MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
573 Zdeněk VRASPIR 1975 Georgino goes to Hollywood MC
130 Kamil VYHNIČKA 1979 Manín Považská Bystrica MA
156 Jana VÝVODOVÁ 1998 ZJ
215 Lenka WÁGNEROVÁ 1972 MK Seitl Ostrava ZA
83 Milan WALOSZEK 1984 MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
154 Russell WICKWAR 1979 MA
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
441 Jakub ZECHA 1996 M1
455 Kateřina ZECHOVÁ 1974 ZA
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa