Lysacup - Ostravice, hřiště - startovní listina

Datum:
8.2.2014
Čas startu:
10:00:08
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
371 Stanislav BALETKA 1970 MB
120 Jiří BARAN 1966 MB
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
900 Libor BEDNARZ 1980 X-AIR Ostrava MA
3 Luděk BEDNARZ 1974 X-AIR Ostrava MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
171 Veronika BENDOVÁ 1989 MH Bike - GYNPRENATAL ZA
47 Daniel BENEŠ 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
257 Petr BENEŠ 1965 YOGi Racing Ostrava MB
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
587 Kamil BEZDĚK 1977 MA
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
267 Martin BRÁZDA 1977 Langzam Team MA
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
565 Zdeněk ČERNOCH 1983 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
525 Marek CHRASCINA 1997 M1
94 Radek CHROBÁK 1988 Pepa Team F-M MA
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
368 Pavel CHVOSTEK 1965 F-M bajkeři MB
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
43 Drew COONEY 1981 MA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
505 Martin DANISZ 1973 MB
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
352 Lukáš FIGURA 1994 MJ
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
271 Roman FRANTA 1966 Racing Olešná MB
299 Kateřina FRANTOVÁ 1997 ZJ
427 Gary FROST 1971 Team Great Britain MB
559 Hana FUKALOVÁ 1998 ZJ
97 Libor GAVLAS 1978 FBK Horní Suchá MA
310 Jaromír GÉRYK 1971 MB
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team M1
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka M1
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
493 Martin GRIMM 1996 M1
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
564 Jiří HANULÍK 1985 Georgino goes to Hollywood MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
366 Daniel HAŠEK 1999 Hašani SK Bagbike M0
377 Max HAŠEK 2002 Hašani SK Bagbike M0
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
63 Milan HOLEŠ 1964 MB
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
49 Milouš HONĚK 1958 Yogi FM - Lysůvky MC
400 Dalimil HOTA 1998 M1
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
475 Tomáš HRUBÝ 1974 MA
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
231 Přemysl JASIOK 1974 Trek 1324 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
311 Kuba JIRKA 1979 Abadzikra MA
420 Michael JUREK 1995 MJ
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
476 Tomáš KADLEC 1986 MA
83 Daniel KALETA 1982 Splašení goroli MA
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
503 Karel KETNER 1990 MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
148 Michaela KNÁPKOVÁ 1993 ZJ
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
158 Michal KOPÝTKO 1976 MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
54 Jindřich KOTEK 1950 MD
53 Jiří KOTEK 1971 MB
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
212 Petr KOTEK 1975 MA
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
558 Roman KRÁL 1969 Ostrava MB
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
549 Petr KŘIŽÁK 1965 Jump Sport MB
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
358 Lubomír KRUPA 1961 MC
436 Luboš KRUPA 1998 M1
309 Viktor KUBITA 1981 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ MA
581 Ondřej KUKLA 1994 MJ
541 Tomas KULIG 1987 MA
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
324 Andrej LIŠKA 1990 Manín Považská Bystrica MA
538 Petr LIŠKA 1977 Prajzská s.r.o MA
124 Tomáš LUKEŠ 1990 Marathon Team Klimkovice MA
540 Piotr LUPIEZOWIEC 1977 MA
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
516 Miroslav MARŤÁK 1968 Genesis MB
79 Václav MARTINEC 1989 The cooling birds MA
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
301 Miroslav MERTA 1984 Abadzikra MA
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
240 Vojtěch MIKSA 1995 Gymnázium - Hrabůvka MJ
590 Tomáš MIKULENKA 1970 MB
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
282 Filip MOOC 1986 X-Trail Orlová MA
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
61 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 SK Oceláci Ostrava ZA
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
242 Michal OSTRUSZKA 1992 Splašení goroli MA
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
289 Viktor PAVELKA 1963 MC
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
277 Vendula PAVLÍKOVÁ 2001 Z0
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
353 René PĔGŘÌM 1975 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
334 Tereza PETROVÁ 1987 ZA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
17 Kateřina PIECHOWICZ 1981 Ace of Spades ZA
78 Martin PÍŠA 1982 SK Valašské Království MA
388 Tibor PONEK 1976 Methanol A MA
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
506 Miroslav PŠENICA 1980 Tonyswim MA
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
417 Klára RAMPÍROVÁ 1971 ZA
312 Karel RECHTENBERG 1947 MD
566 Petr REIMER 1985 MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
451 David RIGO 1983 MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
143 Jiří ŘÍMÁNEK 1974 Řím Tým MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
522 Sedlář ROBIN 1983 MA
523 Radek ROZMAHEL 1974 MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
110 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekrea team MA
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
272 David SEJKORA 1978 MA
36 Tom SIKORA 1974 X-Trail Orlová MA
191 Dagmar SIKOROVÁ 1975 X-Trail Orlová ZA
29 Daniel ŠINDELEK 1965 Pepa Team F-M MB
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
204 Aleš SIŘINEK 1965 MB
176 Marek ŠKAPA 1971 X-AIR Ostrava MB
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka M1
318 Radomír ŠNEVAJS 1963 KHB Radegast MC
259 Lumír SOBEK 1975 MA
579 Miroslav SOBEK 1956 Manín Považská Bystrica MC
164 Jan ST. 1969 MB
360 Martin ST. 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
196 Matěj TOMÍK 1997 M1
517 Rostislav TRÁVNÍČEK 1968 Pepa Team F-M MB
524 Ludmila TRÁVNÍČKOVÁ 1973 ZA
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
459 Lubomír UHLÁŘ 1996 M1
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
435 Michael VÁCLAVÍK 1976 Pržno MA
7 Lukáš VACULA 1980 MA
567 Lenka VANČUROVÁ 1987 Janys Extreme Racing ZA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
518 Miroslav VAŽÍK 1980 MA
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
547 Roman VIEJ 1979 MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
573 Zdeněk VRASPIR 1975 Georgino goes to Hollywood MC
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
130 Kamil VYHNIČKA 1979 Manín Považská Bystrica MA
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
156 Jana VÝVODOVÁ 1998 ZJ
41 Petr WÁGNER 1983 Marathon Team Klimkovice MA
215 Lenka WÁGNEROVÁ 1972 MK Seitl Ostrava ZA
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
154 Russell WICKWAR 1979 MA
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
313 Marcel ŽUSKA 1983 MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa