Lysacup - Visalaje, parkoviště - startovní listina

Datum:
25.1.2014
Čas startu:
10:02:02
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
371 Stanislav BALETKA 1970 MB
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
900 Libor BEDNARZ 1980 X-AIR Ostrava MA
3 Luděk BEDNARZ 1974 X-AIR Ostrava MA
341 David BELEJ 1981 Medvěd z lesa MA
171 Veronika BENDOVÁ 1989 MH Bike - GYNPRENATAL ZA
47 Daniel BENEŠ 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
347 Radomir BENESZ 1977 MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
137 Adam BERNARD 1984 Young & Rich MA
562 Jan BIERSKI 1962 MC
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
488 Jiří BLAŽEK 1989 MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
396 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
565 Zdeněk ČERNOCH 1983 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
525 Marek CHRASCINA 1997 M1
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
575 Roman ČTVRTEČKA 1984 MA
121 Jana ČUPOVÁ 1990 Bo ZA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
505 Martin DANISZ 1973 MB
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
539 Jan FIERLA 1996 M1
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
352 Lukáš FIGURA 1994 MJ
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
222 Jan FRIEDEL 1979 Marathon Team Klimkovice MA
559 Hana FUKALOVÁ 1998 ZJ
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka M1
264 Petr GÖRLICH 1967 SK Bagbike MB
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
365 Eva HALMOVÁ 1983 ZA
564 Jiří HANULÍK 1985 Georgino goes to Hollywood MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
100 Jan HAVRÁNEK 1985 MA
528 Tereza HAVRÁNKOVÁ 1990 ZA
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
63 Milan HOLEŠ 1964 MB
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
132 Milan HOLUB 1982 MA
49 Milouš HONĚK 1958 Yogi FM - Lysůvky MC
585 Eduard HRACHOVINA 1995 MJ
446 Martin HRNČÍŘ 1971 Janys Extreme Racing MB
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
231 Přemysl JASIOK 1974 Trek 1324 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
311 Kuba JIRKA 1979 Abadzikra MA
355 Radim JURAN 1965 BSC Opava MB
514 Tomáš JURČEK 1973 Tomka MB
362 Roman JUREČKA 1978 CK Continental Frenštát p.R. MA
420 Michael JUREK 1995 MJ
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
67 Jaroslav KOCUREK 1981 MA
434 David KOLOUCH 1976 Horolezci FM MA
158 Michal KOPÝTKO 1976 MA
419 Vladimír KORLOVSKÝ 1999 M0
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
212 Petr KOTEK 1975 MA
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
558 Roman KRÁL 1969 Ostrava MB
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
283 Víťa KRNÁČ 1977 MA
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava M1
269 Jiří KUBÍN 1965 Malbery Opava MB
320 Eliška KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
270 Klára KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
309 Viktor KUBITA 1981 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ MA
581 Ondřej KUKLA 1994 MJ
461 Aleš KUNDEL 1971 MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
40 Jakub LUKÁŠ 1993 X-Trail Orlová MJ
540 Piotr LUPIEZOWIEC 1977 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
111 Martin MANIŠ 1982 Čajovna Magnolia Frenštát MA
10 Jakub MAREK 1987 HO Studénka MA
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
430 Aleš MOŘKOVSKÝ 1978 MA
534 Vojtěch MOTL 1983 Porubští Rafani MA
519 Jan MRÁZ 1977 MA
466 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 REV 58 Nový Jičín M1
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
527 Tomáš NUTIL 1970 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
245 Jakub NYKL 1989 JAPA outdoor team MA
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
327 Pavel ORLÍK 1977 VZS Ostrava MA
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
587 Michael O´HAGAN 1996 M1
289 Viktor PAVELKA 1963 MC
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
51 Milan PĚGŘIMEK 1954 HO Baník Karviná MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
421 Rostislav PIETRZYK 1977 MA
520 Vratislav PIETRZYK 1976 Velopolí MA
78 Martin PÍŠA 1982 SK Valašské Království MA
184 Karel PODLESNÝ 1994 Kroky z Orlový MJ
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
576 Jan POŠTULKA 1984 MA
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
312 Karel RECHTENBERG 1947 MD
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
522 Sedlář ROBIN 1983 MA
182 Marek ROŽNOVSKÝ 1974 MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
570 Dušan RÝDL 1974 MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
42 Zbyněk SKOPALÍK 1978 MA
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
318 Radomír ŠNEVAJS 1963 KHB Radegast MC
164 Jan ST. 1969 MB
556 Zdeněk ST. 1960 MC
348 Václav STACH 1988 MA
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
228 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští Rafani MB
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
181 Lukáš SUCHÁNEK 1979 KHB Radegast MA
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
251 Radek ŠVIDERSKÝ 1979 MA
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
531 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
340 Kamila UBLANSKÁ 1985 ZA
435 Michael VÁCLAVÍK 1976 Pržno MA
7 Lukáš VACULA 1980 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
518 Miroslav VAŽÍK 1980 MA
547 Roman VIEJ 1979 MA
573 Zdeněk VRASPIR 1975 Georgino goes to Hollywood MC
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
441 Jakub ZECHA 1996 M1
455 Kateřina ZECHOVÁ 1974 ZA
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa