Lysacup - Ostravice, železniční přejezd, 3 in 1 - startovní listina

Datum:
19.1.2014
Čas startu:
10:01:28
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
257 Petr BENEŠ 1965 YOGi Racing Ostrava MB
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
137 Adam BERNARD 1984 Young & Rich MA
562 Jan BIERSKI 1962 MC
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
126 Josef BUGNER 1965 MB
396 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
368 Pavel CHVOSTEK 1965 F-M bajkeři MB
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
43 Drew COONEY 1981 MA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
271 Roman FRANTA 1966 Racing Olešná MB
299 Kateřina FRANTOVÁ 1997 ZJ
222 Jan FRIEDEL 1979 Marathon Team Klimkovice MA
559 Hana FUKALOVÁ 1998 ZJ
310 Jaromír GÉRYK 1971 MB
264 Petr GÖRLICH 1967 SK Bagbike MB
493 Martin GRIMM 1996 M1
100 Jan HAVRÁNEK 1985 MA
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
132 Milan HOLUB 1982 MA
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
420 Michael JUREK 1995 MJ
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
260 Josef KÁŇA 1948 Skifren MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
178 Jan KEMPA 1979 Fialové kobry MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
67 Jaroslav KOCUREK 1981 MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
416 Karel KOWALÍK 1988 MA
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
549 Petr KŘIŽÁK 1965 Jump Sport MB
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
309 Viktor KUBITA 1981 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ MA
581 Ondřej KUKLA 1994 MJ
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
10 Jakub MAREK 1987 HO Studénka MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
345 Lucie MATEROVÁ 1993 Insportline TT Team Opava ZJ
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
473 Martin MAZUR 1971 Jump Sport MB
415 Tomáš MELČÁK 1975 MA
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
486 Roman ML. 1998 Hrabůvka M1
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
466 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 REV 58 Nový Jičín M1
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
32 Stanislav NAJVERT 1972 Fialové kobry MB
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
477 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 ZA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
527 Tomáš NUTIL 1970 MB
14 Adam ONDRUCH 1990 X-Trail Orlová MA
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
448 Tomáš PETER 1985 MA
367 Jan PETR 1995 MJ
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
449 Petr POLÁK 1970 MB
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
576 Jan POŠTULKA 1984 MA
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
417 Klára RAMPÍROVÁ 1971 ZA
369 Filip REK 1978 SK Valašské Království MA
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
522 Sedlář ROBIN 1983 MA
523 Radek ROZMAHEL 1974 MA
182 Marek ROŽNOVSKÝ 1974 MA
110 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekrea team MA
570 Dušan RÝDL 1974 MA
30 Vojtěch RYKR 1994 SK Fighter Inside MJ
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
360 Martin ST. 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
348 Václav STACH 1988 MA
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
251 Radek ŠVIDERSKÝ 1979 MA
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
7 Lukáš VACULA 1980 MA
317 Jakub VALACH 1989 MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
547 Roman VIEJ 1979 MA
130 Kamil VYHNIČKA 1979 Manín Považská Bystrica MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
313 Marcel ŽUSKA 1983 MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa