Lysacup - Ostravice, železniční přejezd - startovní listina

Datum:
19.1.2014
Čas startu:
10:01:28
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
307 Klára ADAMČÍKOVÁ 1989 ZA
487 Eva ADAMOVÁ 1987 Abadzikra ZA
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
375 Peter BALKO 1944 MD
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
3 Luděk BEDNARZ 1974 X-AIR Ostrava MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
171 Veronika BENDOVÁ 1989 MH Bike - GYNPRENATAL ZA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
257 Petr BENEŠ 1965 YOGi Racing Ostrava MB
347 Radomir BENESZ 1977 MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
137 Adam BERNARD 1984 Young & Rich MA
562 Jan BIERSKI 1962 MC
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
488 Jiří BLAŽEK 1989 MA
483 Marcel BODY 1982 Novatop Lapiere MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
126 Josef BUGNER 1965 MB
463 Ivo BYRTUS 1975 MH Bike - GYNPRENATAL MA
396 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
368 Pavel CHVOSTEK 1965 F-M bajkeři MB
431 Patrik CHÝLEK 1973 CK Continental Frenštát p.R. MB
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
200 Radek CIMALA 1975 Řím Tým MA
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
43 Drew COONEY 1981 MA
575 Roman ČTVRTEČKA 1984 MA
121 Jana ČUPOVÁ 1990 Bo ZA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
539 Jan FIERLA 1996 M1
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
352 Lukáš FIGURA 1994 MJ
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
271 Roman FRANTA 1966 Racing Olešná MB
299 Kateřina FRANTOVÁ 1997 ZJ
222 Jan FRIEDEL 1979 Marathon Team Klimkovice MA
559 Hana FUKALOVÁ 1998 ZJ
11 Jan GERYCH 1984 SK Fighter Inside MA
310 Jaromír GÉRYK 1971 MB
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team M1
264 Petr GÖRLICH 1967 SK Bagbike MB
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
493 Martin GRIMM 1996 M1
173 Petr GROMUS 1956 MC
220 Dalibor GUZIUR 1971 Racing Olešná MB
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
365 Eva HALMOVÁ 1983 ZA
499 Tomáš HAMPL 1988 HO Baník Karviná MA
288 Josef HANIBAL 1975 MA
564 Jiří HANULÍK 1985 Georgino goes to Hollywood MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
366 Daniel HAŠEK 1999 Hašani SK Bagbike M0
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
100 Jan HAVRÁNEK 1985 MA
528 Tereza HAVRÁNKOVÁ 1990 ZA
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
132 Milan HOLUB 1982 MA
49 Milouš HONĚK 1958 Yogi FM - Lysůvky MC
585 Eduard HRACHOVINA 1995 MJ
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
475 Tomáš HRUBÝ 1974 MA
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
101 Karel JANAS 1974 Porubští Rafani MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
571 Jan JÁNOŠ 1995 MJ
231 Přemysl JASIOK 1974 Trek 1324 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
223 Jiří JEŽÍŠEK 1992 Kokosy na ledu MA
311 Kuba JIRKA 1979 Abadzikra MA
355 Radim JURAN 1965 BSC Opava MB
420 Michael JUREK 1995 MJ
84 Pavel JUŘICA 1973 TWIKO Ostrava MB
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
83 Daniel KALETA 1982 Splašení goroli MA
260 Josef KÁŇA 1948 Skifren MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
178 Jan KEMPA 1979 Fialové kobry MA
471 Martin KIMLA 1987 Olympáci MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
67 Jaroslav KOCUREK 1981 MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
434 David KOLOUCH 1976 Horolezci FM MA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
54 Jindřich KOTEK 1950 MD
53 Jiří KOTEK 1971 MB
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
212 Petr KOTEK 1975 MA
91 David KOUDELKA 1973 VZS Ostrava MB
71 Jan KOUKAL 1974 X-AIR Ostrava MA
72 Viktorie KOUKALOVÁ 2003 X-AIR Ostrava Z0
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
416 Karel KOWALÍK 1988 MA
558 Roman KRÁL 1969 Ostrava MB
582 Dominik KREJČÍ 1997 M1
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
549 Petr KŘIŽÁK 1965 Jump Sport MB
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
358 Lubomír KRUPA 1961 MC
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava M1
320 Eliška KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
270 Klára KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
309 Viktor KUBITA 1981 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ MA
581 Ondřej KUKLA 1994 MJ
541 Tomas KULIG 1987 MA
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
453 Mirek LEPŠÍK 1966 MB
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
273 Dušan LICHÝ 1967 Splašení goroli MB
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
324 Andrej LIŠKA 1990 Manín Považská Bystrica MA
538 Petr LIŠKA 1977 Prajzská s.r.o MA
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
111 Martin MANIŠ 1982 Čajovna Magnolia Frenštát MA
10 Jakub MAREK 1987 HO Studénka MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
345 Lucie MATEROVÁ 1993 Insportline TT Team Opava ZJ
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
473 Martin MAZUR 1971 Jump Sport MB
415 Tomáš MELČÁK 1975 MA
301 Miroslav MERTA 1984 Abadzikra MA
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
213 Roman MICHNA 1978 Studiosolaris.cz/skvk.cz MA
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
486 Roman ML. 1998 Hrabůvka M1
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
466 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 REV 58 Nový Jičín M1
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
32 Stanislav NAJVERT 1972 Fialové kobry MB
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
477 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 ZA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
527 Tomáš NUTIL 1970 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
61 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 SK Oceláci Ostrava ZA
14 Adam ONDRUCH 1990 X-Trail Orlová MA
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
289 Viktor PAVELKA 1963 MC
166 Matěj PAVLÍK 1999 Galaxy Team Hranice M0
546 Milan PAVLÍK 1978 MA
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
277 Vendula PAVLÍKOVÁ 2001 Z0
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
367 Jan PETR 1995 MJ
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
17 Kateřina PIECHOWICZ 1981 Ace of Spades ZA
421 Rostislav PIETRZYK 1977 MA
184 Karel PODLESNÝ 1994 Kroky z Orlový MJ
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
449 Petr POLÁK 1970 MB
388 Tibor PONEK 1976 Methanol A MA
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
576 Jan POŠTULKA 1984 MA
574 Maruška PREJDOVÁ 1999 Z0
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
225 Jaromír PYTEL 1975 SK Bagbike MA
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
227 Eva PYTLOVÁ 2003 SK Bagbike Z0
226 Markéta PYTLOVÁ 1999 SK Bagbike Z0
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
417 Klára RAMPÍROVÁ 1971 ZA
566 Petr REIMER 1985 MA
369 Filip REK 1978 SK Valašské Království MA
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
451 David RIGO 1983 MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
522 Sedlář ROBIN 1983 MA
523 Radek ROZMAHEL 1974 MA
182 Marek ROŽNOVSKÝ 1974 MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
110 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekrea team MA
570 Dušan RÝDL 1974 MA
30 Vojtěch RYKR 1994 SK Fighter Inside MJ
586 Collin RYMER, 1987 MA
174 Martin RYŠKA 1970 Fialové kobry MB
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
195 Jan SCHUBERT 1987 MA
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
454 Michaela SIKOROVÁ 1993 Splašení goroli ZJ
29 Daniel ŠINDELEK 1965 Pepa Team F-M MB
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
204 Aleš SIŘINEK 1965 MB
176 Marek ŠKAPA 1971 X-AIR Ostrava MB
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka M1
385 Jan SLIVKA 1957 Methanol A MC
579 Miroslav SOBEK 1956 Manín Považská Bystrica MC
569 Matěj SONNENSCHEIN 1995 MJ
164 Jan ST. 1969 MB
360 Martin ST. 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
348 Václav STACH 1988 MA
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
535 Teodor STOJANOVIČ 1991 Otec a syn MA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
228 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští Rafani MB
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
251 Radek ŠVIDERSKÝ 1979 MA
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
238 Tomáš SWACZYNA 2001 Chimpanzee M0
370 Josef SÝKORA 1963 SK Hranice MC
378 Lukáš SÝKORA 1990 AK Olomouc MA
496 Miroslav SZAROWSKI 1974 MA
531 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
517 Rostislav TRÁVNÍČEK 1968 Pepa Team F-M MB
524 Ludmila TRÁVNÍČKOVÁ 1973 ZA
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
340 Kamila UBLANSKÁ 1985 ZA
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
435 Michael VÁCLAVÍK 1976 Pržno MA
7 Lukáš VACULA 1980 MA
317 Jakub VALACH 1989 MA
511 Daniel VALTR 1974 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
518 Miroslav VAŽÍK 1980 MA
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
547 Roman VIEJ 1979 MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
504 Adéla VORÁČKOVÁ 1993 ZJ
573 Zdeněk VRASPIR 1975 Georgino goes to Hollywood MC
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
130 Kamil VYHNIČKA 1979 Manín Považská Bystrica MA
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
154 Russell WICKWAR 1979 MA
364 Petr WLUDYKA 1973 X-AIR Ostrava MB
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
305 Petr ŽÁKOVSKÝ 1983 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
584 Radek ZEMAN 1977 (mo)mentálně Opavské dupy MA
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
313 Marcel ŽUSKA 1983 MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa