Lysacup - Malenovice, hotel Petr Bezruč - night - startovní listina

Datum:
2.2.2014
Čas startu:
17:00:41
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
307 Klára ADAMČÍKOVÁ 1989 ZA
560 Jakub AMBROS 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
375 Peter BALKO 1944 MD
120 Jiří BARAN 1966 MB
163 Lukáš BARAN 1998 M1
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
3 Luděk BEDNARZ 1974 X-AIR Ostrava MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
171 Veronika BENDOVÁ 1989 MH Bike - GYNPRENATAL ZA
47 Daniel BENEŠ 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
347 Radomir BENESZ 1977 MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
562 Jan BIERSKI 1962 MC
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
431 Patrik CHÝLEK 1973 CK Continental Frenštát p.R. MB
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
43 Drew COONEY 1981 MA
575 Roman ČTVRTEČKA 1984 MA
121 Jana ČUPOVÁ 1990 Bo ZA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
505 Martin DANISZ 1973 MB
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
427 Gary FROST 1971 Team Great Britain MB
559 Hana FUKALOVÁ 1998 ZJ
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka M1
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
493 Martin GRIMM 1996 M1
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
365 Eva HALMOVÁ 1983 ZA
564 Jiří HANULÍK 1985 Georgino goes to Hollywood MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
366 Daniel HAŠEK 1999 Hašani SK Bagbike M0
377 Max HAŠEK 2002 Hašani SK Bagbike M0
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
132 Milan HOLUB 1982 MA
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
329 Košák JAN 1986 MA
101 Karel JANAS 1974 Porubští Rafani MA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
571 Jan JÁNOŠ 1995 MJ
420 Michael JUREK 1995 MJ
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
260 Josef KÁŇA 1948 Skifren MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
286 Jan KIMLA 1984 Olympáci MA
471 Martin KIMLA 1987 Olympáci MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
67 Jaroslav KOCUREK 1981 MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
339 Lukášek KOŠÁK 1989 MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
419 Vladimír KOZLOVSKÝ 1999 M1
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
283 Víťa KRNÁČ 1977 MA
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava M1
309 Viktor KUBITA 1981 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ MA
581 Ondřej KUKLA 1994 MJ
541 Tomas KULIG 1987 MA
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
379 Lukáš LEVINSKÝ 1974 Matrix Team MA
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
124 Tomáš LUKEŠ 1990 Marathon Team Klimkovice MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
415 Tomáš MELČÁK 1975 MA
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
466 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 REV 58 Nový Jičín M1
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
477 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 ZA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
277 Vendula PAVLÍKOVÁ 2001 Z0
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
353 René PĔGŘÌM 1975 MA
457 Roman PERNICKÝ 1974 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
334 Tereza PETROVÁ 1987 ZA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
421 Rostislav PIETRZYK 1977 MA
292 Šimon PIETRZYK 2005 M0
520 Vratislav PIETRZYK 1976 Velopolí MA
60 Jaromír PIGULA 1972 Fialové kobry MB
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
569 Martin PTÁČNÍK 1995 MJ
225 Jaromír PYTEL 1975 SK Bagbike MA
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
226 Markéta PYTLOVÁ 1999 SK Bagbike Z0
106 Martin RADA 1974 MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
417 Klára RAMPÍROVÁ 1971 ZA
74 Daniel RAŠKA 1996 M1
312 Karel RECHTENBERG 1947 MD
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
451 David RIGO 1983 MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
143 Jiří ŘÍMÁNEK 1974 Řím Tým MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
523 Radek ROZMAHEL 1974 MA
182 Marek ROŽNOVSKÝ 1974 MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
110 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekrea team MA
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
36 Tom SIKORA 1974 X-Trail Orlová MA
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
204 Aleš SIŘINEK 1965 MB
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka M1
259 Lumír SOBEK 1975 MA
164 Jan ST. 1969 MB
360 Martin ST. 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
556 Zdeněk ST. 1960 MC
348 Václav STACH 1988 MA
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
228 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští Rafani MB
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
531 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
190 Karel TOMANEC 1958 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MC
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
340 Kamila UBLANSKÁ 1985 ZA
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
511 Daniel VALTR 1974 MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
518 Miroslav VAŽÍK 1980 MA
491 Lukáš VELEBIL 1975 MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
573 Zdeněk VRASPIR 1975 Georgino goes to Hollywood MC
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
156 Jana VÝVODOVÁ 1998 ZJ
215 Lenka WÁGNEROVÁ 1972 MK Seitl Ostrava ZA
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
364 Petr WLUDYKA 1973 X-AIR Ostrava MB
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
400 Edvard ZEMBOVSKI 1972 MB
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa