Lysacup - Ostravice, Mazák - startovní listina

Datum:
11.1.2014
Čas startu:
10:01:22
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
308 Johana ADAMČÍKOVÁ 1994 ZJ
307 Klára ADAMČÍKOVÁ 1989 ZA
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
371 Stanislav BALETKA 1970 MB
375 Peter BALKO 1944 MD
120 Jiří BARAN 1966 MB
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
3 Luděk BEDNARZ 1974 X-AIR Ostrava MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
347 Radomir BENESZ 1977 MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
137 Adam BERNARD 1984 Young & Rich MA
562 Jan BIERSKI 1962 MC
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
488 Jiří BLAŽEK 1989 MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
456 Tomáš BROUSEK 1976 MA
489 Pavel BRYNDA 1982 MA
126 Josef BUGNER 1965 MB
462 Tomasz BURAWA 1978 MA
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
565 Zdeněk ČERNOCH 1983 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
94 Radek CHROBÁK 1988 Pepa Team F-M MA
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
368 Pavel CHVOSTEK 1965 F-M bajkeři MB
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
43 Drew COONEY 1981 MA
121 Jana ČUPOVÁ 1990 Bo ZA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
563 Adriána DROBNÁ 1992 ZA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
539 Jan FIERLA 1996 M1
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
271 Roman FRANTA 1966 Racing Olešná MB
299 Kateřina FRANTOVÁ 1997 ZJ
427 Gary FROST 1971 Team Great Britain MB
559 Hana FUKALOVÁ 1998 ZJ
310 Jaromír GÉRYK 1971 MB
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team M1
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka M1
264 Petr GÖRLICH 1967 SK Bagbike MB
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
493 Martin GRIMM 1996 M1
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
377 Max HAŠEK 2002 Hašani SK Bagbike M0
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
287 Martin HOLIŠ 1974 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
132 Milan HOLUB 1982 MA
49 Milouš HONĚK 1958 Yogi FM - Lysůvky MC
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
446 Martin HRNČÍŘ 1971 Janys Extreme Racing MB
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
475 Tomáš HRUBÝ 1974 MA
354 Karel HUDEČEK 1951 HUHU Mega Racing Team MD
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
101 Karel JANAS 1974 Porubští Rafani MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
311 Kuba JIRKA 1979 Abadzikra MA
420 Michael JUREK 1995 MJ
84 Pavel JUŘICA 1973 TWIKO Ostrava MB
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
476 Tomáš KADLEC 1986 MA
260 Josef KÁŇA 1948 Skifren MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
178 Jan KEMPA 1979 Fialové kobry MA
286 Jan KIMLA 1984 Olympáci MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
338 Tomáš KNAP 1975 MA
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
67 Jaroslav KOCUREK 1981 MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
285 Lukáš KORYTÁR 1993 MJ
339 Lukášek KOŠÁK 1989 MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
71 Jan KOUKAL 1974 X-AIR Ostrava MA
72 Viktorie KOUKALOVÁ 2003 X-AIR Ostrava Z0
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
416 Karel KOWALÍK 1988 MA
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
549 Petr KŘIŽÁK 1965 Jump Sport MB
283 Víťa KRNÁČ 1977 MA
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
436 Luboš KRUPA 1998 M1
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava M1
269 Jiří KUBÍN 1965 Malbery Opava MB
320 Eliška KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
309 Viktor KUBITA 1981 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ MA
541 Tomas KULIG 1987 MA
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
510 Antonín LANT 1994 Team Forman Cinelli MJ
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
379 Lukáš LEVINSKÝ 1974 Matrix Team MA
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
538 Petr LIŠKA 1977 Prajzská s.r.o MA
40 Jakub LUKÁŠ 1993 X-Trail Orlová MJ
540 Piotr LUPIEZOWIEC 1977 MA
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
103 Jakub MAJER 1987 MA
111 Martin MANIŠ 1982 Čajovna Magnolia Frenštát MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
516 Miroslav MARŤÁK 1968 Genesis MB
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
407 Tomáš MARTINÁK 1977 SK Valašské Království MA
405 Zdeněk MARTINÁK 1998 M1
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
37 Matthew MAYER 1984 MA
473 Martin MAZUR 1971 Jump Sport MB
301 Miroslav MERTA 1984 Abadzikra MA
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
240 Vojtěch MIKSA 1995 Gymnázium - Hrabůvka MJ
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
430 Aleš MOŘKOVSKÝ 1978 MA
569 Marek MOŠKOŘ 1979 MA
534 Vojtěch MOTL 1983 Porubští Rafani MA
519 Jan MRÁZ 1977 MA
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
477 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 ZA
509 Ladislav NEUMANN 1981 MA
233 Michal NEVŘALA 1981 Hurikáni MA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
61 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 SK Oceláci Ostrava ZA
14 Adam ONDRUCH 1990 X-Trail Orlová MA
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
327 Pavel ORLÍK 1977 VZS Ostrava MA
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
289 Viktor PAVELKA 1963 MC
485 Jan PAVLÍK 1991 MA
546 Milan PAVLÍK 1978 MA
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
277 Vendula PAVLÍKOVÁ 2001 Z0
444 Adam PAVLOREK 1987 MA
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
51 Milan PĚGŘIMEK 1954 HO Baník Karviná MC
571 Norbert PELC 1979 MA
457 Roman PERNICKÝ 1974 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
367 Jan PETR 1995 MJ
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
421 Rostislav PIETRZYK 1977 MA
60 Jaromír PIGULA 1972 Fialové kobry MB
78 Martin PÍŠA 1982 SK Valašské Království MA
184 Karel PODLESNÝ 1994 Kroky z Orlový MJ
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
388 Tibor PONEK 1976 Methanol A MA
574 Maruška PREJDOVÁ 1999 Z0
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
506 Miroslav PŠENICA 1980 Tonyswim MA
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
526 Zuzana RAJNOCHOVÁ 1990 ZA
74 Daniel RAŠKA 1996 M1
566 Petr REIMER 1985 MA
494 Filip ŘEZNÍČEK 1996 M1
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
451 David RIGO 1983 MA
143 Jiří ŘÍMÁNEK 1974 Řím Tým MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
522 Sedlář ROBIN 1983 MA
523 Radek ROZMAHEL 1974 MA
182 Marek ROŽNOVSKÝ 1974 MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
495 Radovan RUDICKÝ 1969 MB
110 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekrea team MA
174 Martin RYŠKA 1970 Fialové kobry MB
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
38 Jiří SABELA 1976 Fialové kobry MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
36 Tom SIKORA 1974 X-Trail Orlová MA
191 Dagmar SIKOROVÁ 1975 X-Trail Orlová ZA
29 Daniel ŠINDELEK 1965 Pepa Team F-M MB
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
204 Aleš SIŘINEK 1965 MB
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
15 Rostislav SKOPAL 1976 SK Bagbike MA
42 Zbyněk SKOPALÍK 1978 MA
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka M1
385 Jan SLIVKA 1957 Methanol A MC
318 Radomír ŠNEVAJS 1963 KHB Radegast MC
259 Lumír SOBEK 1975 MA
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
181 Lukáš SUCHÁNEK 1979 KHB Radegast MA
255 Bohuslav ŠVANTNER 1964 Racing Olešná MB
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
238 Tomáš SWACZYNA 2001 Chimpanzee M0
496 Miroslav SZAROWSKI 1974 MA
531 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
517 Rostislav TRÁVNÍČEK 1968 Pepa Team F-M MB
524 Ludmila TRÁVNÍČKOVÁ 1973 ZA
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
7 Lukáš VACULA 1980 MA
317 Jakub VALACH 1989 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
518 Miroslav VAŽÍK 1980 MA
521 Petr VELIČKA 1986 ED6U ELEMIC RACING MA
266 Zdeněk VELIČKA 1962 X-AIR Ostrava MC
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
547 Roman VIEJ 1979 MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
573 Zdeněk VRASPIR 1960 Georgino goes to Hollywood MC
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
130 Kamil VYHNIČKA 1979 Manín Považská Bystrica MA
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
156 Jana VÝVODOVÁ 1998 ZJ
41 Petr WÁGNER 1983 Marathon Team Klimkovice MA
215 Lenka WÁGNEROVÁ 1972 MK Seitl Ostrava ZA
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
364 Petr WLUDYKA 1973 X-AIR Ostrava MB
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
305 Petr ŽÁKOVSKÝ 1983 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
141 Květoslav ŽILAVÝ 1971 MB
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
313 Marcel ŽUSKA 1983 MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa