Lysacup - Ostravice, hráz přehrady Šance - startovní listina

Datum:
5.1.2014
Čas startu:
10:03:51
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
27 Milan ANDĚL 1983 MA
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
371 Stanislav BALETKA 1970 MB
375 Peter BALKO 1944 MD
120 Jiří BARAN 1966 MB
451 Denisa BARTOŠOVÁ 1992 X-Trail Orlová ZA
3 Luděk BEDNARZ 1974 X-AIR Ostrava MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
137 Adam BERNARD 1984 Young & Rich MA
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
488 Jiří BLAŽEK 1989 MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
267 Martin BRÁZDA 1977 Langzam Team MA
456 Tomáš BROUSEK 1976 MA
489 Pavel BRYNDA 1982 MA
126 Josef BUGNER 1965 MB
462 Tomasz BURAWA 1978 MA
396 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
368 Pavel CHVOSTEK 1965 F-M bajkeři MB
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
43 Drew COONEY 1981 MA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
507 Marie DELINGEROVÁ 1976 ZA
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
8 Martin DOHNAL 1979 Trek 1324 MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
563 Adriána DROBNÁ 1992 ZA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
429 Tomáš FAJKUS 1973 VZS Ostrava MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
539 Jan FIERLA 1996 M1
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
342 Richard FILIP 1975 Backaldrin Team MA
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
70 Marcel FOLTAS 1969 MB
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
427 Gary FROST 1971 Team Great Britain MB
559 Hana FUKALOVÁ 1998 ZJ
310 Jaromír GÉRYK 1971 MB
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team M1
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka M1
264 Petr GÖRLICH 1967 SK Bagbike MB
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
493 Martin GRIMM 1996 M1
173 Petr GROMUS 1956 MC
383 Alexandra GROMUSOVA 1962 ZZ
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
384 David HÁJEK 1996 M1
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
499 Tomáš HAMPL 1988 HO Baník Karviná MA
564 Jiří HANULÍK 1985 Georgino goes to Hollywood MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
377 Max HAŠEK 2002 Hašani SK Bagbike M0
389 Petr HAŠEK 1972 Hašani SK Bagbike MB
100 Jan HAVRÁNEK 1985 MA
528 Tereza HAVRÁNKOVÁ 1990 ZA
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
132 Milan HOLUB 1982 MA
49 Milouš HONĚK 1958 Yogi FM - Lysůvky MC
116 Ondřej HORÁK 1975 X-AIR Ostrava MA
553 Richard HRČEK 1969 MB
446 Martin HRNČÍŘ 1971 Janys Extreme Racing MB
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
475 Tomáš HRUBÝ 1974 MA
354 Karel HUDEČEK 1951 HUHU Mega Racing Team MD
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
101 Karel JANAS 1974 Porubští Rafani MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
231 Přemysl JASIOK 1974 Trek 1324 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
223 Jiří JEŽÍŠEK 1992 Kokosy na ledu MA
311 Kuba JIRKA 1979 Abadzikra MA
355 Radim JURAN 1965 BSC Opava MB
420 Michael JUREK 1995 MJ
84 Pavel JUŘICA 1973 TWIKO Ostrava MB
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
476 Tomáš KADLEC 1986 MA
260 Josef KÁŇA 1948 Skifren MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
503 Karel KETNER 1990 MA
286 Jan KIMLA 1984 Olympáci MA
471 Martin KIMLA 1987 Olympáci MA
412 Michal KLUPA 1983 MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
413 Petr KNOPP 1979 ED6U ELEMIC RACING MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
66 Rostislav KOLČÁREK 1961 F-M bajkeři MC
434 David KOLOUCH 1976 Horolezci FM MA
339 Lukášek KOŠÁK 1989 MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
53 Jiří KOTEK 1971 MB
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
212 Petr KOTEK 1975 MA
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
416 Karel KOWALÍK 1988 MA
558 Roman KRÁL 1969 Ostrava MB
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
549 Petr KŘIŽÁK 1965 Jump Sport MB
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
358 Lubomír KRUPA 1961 MC
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava M1
269 Jiří KUBÍN 1965 Malbery Opava MB
320 Eliška KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
270 Klára KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
309 Viktor KUBITA 1981 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ MA
68 Naďa KÜHTREIBEROVÁ 1983 ZA
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
379 Lukáš LEVINSKÝ 1974 Matrix Team MA
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
21 Radim LIPTÁK 1979 Pepa Team F-M MA
540 Piotr LUPIEZOWIEC 1977 MA
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
432 Miroslav MAMULA 1973 MB
111 Martin MANIŠ 1982 Čajovna Magnolia Frenštát MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
129 Tomáš MARŠÁLEK 1964 Racing Olešná MB
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
79 Václav MARTINEC 1989 The cooling birds MA
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
37 Matthew MAYER 1984 MA
473 Martin MAZUR 1971 Jump Sport MB
415 Tomáš MELČÁK 1975 MA
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
203 Libor MIKLOŠ 1960 MC
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
486 Roman ML. 1998 Hrabůvka M1
430 Aleš MOŘKOVSKÝ 1978 MA
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
465 Jana MRÁZOVÁ 1980 ZA
466 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 REV 58 Nový Jičín M1
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
477 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 ZA
233 Michal NEVŘALA 1981 Hurikáni MA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
61 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 SK Oceláci Ostrava ZA
14 Adam ONDRUCH 1990 X-Trail Orlová MA
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
302 Radislav OTÁHAL 1964 MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
289 Viktor PAVELKA 1963 MC
485 Jan PAVLÍK 1991 MA
166 Matěj PAVLÍK 1999 Galaxy Team Hranice M0
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
277 Vendula PAVLÍKOVÁ 2001 Z0
444 Adam PAVLOREK 1987 MA
480 Michal PAVLOREK 1978 MA
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
51 Milan PĚGŘIMEK 1954 HO Baník Karviná MC
457 Roman PERNICKÝ 1974 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
367 Jan PETR 1995 MJ
322 Adam PETRAŠEK 1986 MA
334 Tereza PETROVÁ 1987 ZA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
421 Rostislav PIETRZYK 1977 MA
219 Michael PLAČEK 1990 JAPA outdoor team MA
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
574 Maruška PREJDOVÁ 1999 Z0
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
106 Martin RADA 1974 MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
234 Lenka RAJSKÁ 1989 ZA
417 Klára RAMPÍROVÁ 1971 ZA
312 Karel RECHTENBERG 1947 MD
566 Petr REIMER 1985 MA
369 Filip REK 1978 SK Valašské Království MA
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
522 Sedlář ROBIN 1983 MA
182 Marek ROŽNOVSKÝ 1974 MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
495 Radovan RUDICKÝ 1969 MB
110 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekrea team MA
562 Dušan RÝDL 1974 MA
174 Martin RYŠKA 1970 Fialové kobry MB
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
38 Jiří SABELA 1976 Fialové kobry MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
195 Jan SCHUBERT 1987 MA
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
545 Petra ŠEVČÍKOVÁ 1991 ZA
36 Tom SIKORA 1974 X-Trail Orlová MA
191 Dagmar SIKOROVÁ 1975 X-Trail Orlová ZA
29 Daniel ŠINDELEK 1965 Pepa Team F-M MB
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
374 Pavel ŠKABRAHA 1983 MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka M1
259 Lumír SOBEK 1975 MA
164 Jan ST. 1969 MB
360 Martin ST. 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
348 Václav STACH 1988 MA
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
535 Teodor STOJANOVIČ 1991 Otec a syn MA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
228 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští Rafani MB
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
181 Lukáš SUCHÁNEK 1979 KHB Radegast MA
255 Bohuslav ŠVANTNER 1964 Racing Olešná MB
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
251 Radek ŠVIDERSKÝ 1979 MA
410 Tomáš SVOBODA 1970 Scott Continental X-Race MB
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
238 Tomáš SWACZYNA 2001 Chimpanzee M0
496 Miroslav SZAROWSKI 1974 MA
402 Jan TESARČÍK 1983 SK Bagbike MA
531 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
517 Rostislav TRÁVNÍČEK 1968 Pepa Team F-M MB
524 Ludmila TRÁVNÍČKOVÁ 1973 ZA
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
193 Václav TYLEČEK 1985 JAPA outdoor team MA
459 Lubomír UHLÁŘ 1996 M1
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
435 Michael VÁCLAVÍK 1976 Pržno MA
7 Lukáš VACULA 1980 MA
511 Daniel VALTR 1974 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
194 Jan VARADY 1979 MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
281 Leonard VARGA 1960 FM- bajkeři MC
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
491 Lukáš VELEBIL 1975 MA
521 Petr VELIČKA 1986 ED6U ELEMIC RACING MA
266 Zdeněk VELIČKA 1962 X-AIR Ostrava MC
550 Petr VENGLÁŘ 1962 Řepiště MC
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
547 Roman VIEJ 1979 MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
149 Matěj VRÁNA 1994 SK Bagbike MJ
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
156 Jana VÝVODOVÁ 1998 ZJ
215 Lenka WÁGNEROVÁ 1972 MK Seitl Ostrava ZA
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
199 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
152 Alojz ŽÁČEK 1963 MC
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
274 Jan ZEMANÍK 1990 Jump Sport MA
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa