Lysacup - Ostravice, železniční přejezd - night - startovní listina

Datum:
22.12.2013
Čas startu:
16:32:38
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
560 Jakub AMBROS 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
27 Milan ANDĚL 1983 MA
325 Tereza ANDRYSOVA 1986 dripatka ZA
451 Denisa BARTOŠOVÁ 1992 X-Trail Orlová ZA
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
900 Libor BEDNARZ 1980 X-AIR Ostrava MA
3 Luděk BEDNARZ 1974 X-AIR Ostrava MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
47 Daniel BENEŠ 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
555 Laura BERGEROVÁ 1968 ZZ
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
488 Jiří BLAŽEK 1989 MA
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
337 Petr BROŽ 1985 (mo)mentálně Opavské dupy MA
489 Pavel BRYNDA 1982 MA
126 Josef BUGNER 1965 MB
462 Tomasz BURAWA 1978 MA
463 Ivo BYRTUS 1975 MH Bike - GYNPRENATAL MA
396 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
525 Marek CHRASCINA 1997 M1
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
424 Jan CIENCIALA 1998 M1
423 Martin CIENCIALA 1974 Splašení goroli MA
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
200 Radek CIMALA 1975 Řím Tým MA
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
505 Martin DANISZ 1973 MB
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
352 Lukáš FIGURA 1994 MJ
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
70 Marcel FOLTAS 1969 MB
386 Daniel FOUKAL 1993 MJ
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
271 Roman FRANTA 1966 Racing Olešná MB
559 Hana FUKALOVÁ 1998 ZJ
310 Jaromír GÉRYK 1971 MB
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team M1
264 Petr GÖRLICH 1967 SK Bagbike MB
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
173 Petr GROMUS 1956 MC
383 Alexandra GROMUSOVA 1962 ZZ
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
262 David GRYGAR 1979 MA
220 Dalibor GUZIUR 1971 Racing Olešná MB
384 David HÁJEK 1996 M1
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
288 Josef HANIBAL 1975 MA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
501 Ladislav HLAVATÍK 1956 MC
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
132 Milan HOLUB 1982 MA
49 Milouš HONĚK 1958 Yogi FM - Lysůvky MC
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
446 Martin HRNČÍŘ 1971 Janys Extreme Racing MB
482 Radek HRNČÍŘ 1992 MA
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
354 Karel HUDEČEK 1951 HUHU Mega Racing Team MD
1 Petr HUDEČEK 1982 (mo)mentálně Opavské dupy MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
101 Karel JANAS 1974 Porubští Rafani MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
20 Nikola JANKOVÁ 1978 ZA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
510 David JURAN 1994 MJ
355 Radim JURAN 1965 BSC Opava MB
420 Michael JUREK 1995 MJ
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
286 Jan KIMLA 1984 Olympáci MA
471 Martin KIMLA 1987 Olympáci MA
350 Daniel KLUS 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
148 Michaela KNÁPKOVÁ 1993 ZJ
315 Jana KNĚZKOVÁ 1987 ZA
67 Jaroslav KOCUREK 1981 MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
434 David KOLOUCH 1976 Horolezci FM MA
285 Lukáš KORYTÁR 1993 MJ
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
54 Jindřich KOTEK 1950 MD
53 Jiří KOTEK 1971 MB
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
212 Petr KOTEK 1975 MA
71 Jan KOUKAL 1974 X-AIR Ostrava MA
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
416 Karel KOWALÍK 1988 MA
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
216 Jakub KUBÍN 1997 Malbery Opava M1
269 Jiří KUBÍN 1965 Malbery Opava MB
320 Eliška KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
270 Klára KUBÍNOVÁ 1997 Malbery Opava ZJ
68 Naďa KÜHTREIBEROVÁ 1983 ZA
461 Aleš KUNDEL 1971 MB
346 Martin LABUZ 1969 MH Bike - GYNPRENATAL MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
21 Radim LIPTÁK 1979 Pepa Team F-M MA
324 Andrej LIŠKA 1990 Manín Považská Bystrica MA
40 Jakub LUKÁŠ 1993 X-Trail Orlová MJ
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
516 Miroslav MARŤÁK 1968 Genesis MB
405 Zdeněk MARTINÁK 1998 M1
372 Lukáš MARTINKA 1988 Manín Považská Bystrica MA
473 Martin MAZUR 1971 Jump Sport MB
415 Tomáš MELČÁK 1975 MA
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
486 Roman ML. 1998 Hrabůvka M1
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
466 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 REV 58 Nový Jičín M1
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
477 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 ZA
548 Iveta NEPRAŠOVÁ 1992 ZA
233 Michal NEVŘALA 1981 Hurikáni MA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
527 Tomáš NUTIL 1970 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
87 Martin OLŠER 1975 Danyho parťáci MA
327 Pavel ORLÍK 1977 VZS Ostrava MA
242 Michal OSTRUSZKA 1992 Splašení goroli MA
170 Pavel OSWALD 1973 Matrix Team MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
221 Radim PAVELKA 1979 Marathon Team Klimkovice MA
485 Jan PAVLÍK 1991 MA
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
444 Adam PAVLOREK 1987 MA
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
51 Milan PĚGŘIMEK 1954 HO Baník Karviná MC
457 Roman PERNICKÝ 1974 MA
153 Jan PEŠAT 1956 VK Perun Ostrava MC
448 Tomáš PETER 1985 MA
322 Adam PETRAŠEK 1986 MA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
421 Rostislav PIETRZYK 1977 MA
292 Šimon PIETRZYK 2005 M0
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
449 Petr POLÁK 1970 MB
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
177 Jiří PYTLÍK 1991 Prajzská s.r.o MA
226 Markéta PYTLOVÁ 1999 SK Bagbike Z0
106 Martin RADA 1974 MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
312 Karel RECHTENBERG 1947 MD
369 Filip REK 1978 SK Valašské Království MA
494 Filip ŘEZNÍČEK 1996 M1
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
145 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 Řím Tým M0
144 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 Řím Tým MJ
522 Sedlář ROBIN 1983 MA
523 Radek ROZMAHEL 1974 MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
30 Vojtěch RYKR 1994 SK Fighter Inside MJ
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
195 Jan SCHUBERT 1987 MA
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
250 Martin ŠICHA 1981 MA
443 David SIKORA 1982 Mosty u Jablunkova MA
36 Tom SIKORA 1974 X-Trail Orlová MA
191 Dagmar SIKOROVÁ 1975 X-Trail Orlová ZA
201 Barbora ŠIMKOVÁ 1994 ZJ
493 Jakub ŠIMŮNEK 1973 MB
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
374 Pavel ŠKABRAHA 1983 MA
56 Kristián ŠKODA 1990 CK Continental Frenštát p.R. MA
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka M1
318 Radomír ŠNEVAJS 1963 KHB Radegast MC
259 Lumír SOBEK 1975 MA
164 Jan ST. 1969 MB
360 Martin ST. 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
556 Zdeněk ST. 1960 MC
348 Václav STACH 1988 MA
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
460 Pavla STOKLÁSKOVÁ 1974 ZA
2 Tamara STONOVÁ 1984 Fialové kobry ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
228 Luděk ŠTÝBAR 1969 Porubští Rafani MB
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
181 Lukáš SUCHÁNEK 1979 KHB Radegast MA
255 Bohuslav ŠVANTNER 1964 Racing Olešná MB
387 Ladislav SVENTEK 1965 Methanol A MB
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
370 Josef SÝKORA 1963 SK Hranice MC
378 Lukáš SÝKORA 1990 AK Olomouc MA
402 Jan TESARČÍK 1983 SK Bagbike MA
531 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
196 Matěj TOMÍK 1997 M1
459 Lubomír UHLÁŘ 1996 M1
278 Jiří VACH 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
435 Michael VÁCLAVÍK 1976 Pržno MA
317 Jakub VALACH 1989 MA
511 Daniel VALTR 1974 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
408 Martin VAVRUŠA 1971 MB
266 Zdeněk VELIČKA 1962 X-AIR Ostrava MC
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
504 Adéla VORÁČKOVÁ 1993 ZJ
149 Matěj VRÁNA 1994 SK Bagbike MJ
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
130 Kamil VYHNIČKA 1979 Manín Považská Bystrica MA
156 Jana VÝVODOVÁ 1998 ZJ
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
154 Russell WICKWAR 1979 MA
364 Petr WLUDYKA 1973 X-AIR Ostrava MB
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
304 Josef ZAJÍC 1976 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
142 Jiří ZINECKER 1973 Danyho parťáci MB
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
363 Oldřich ŽUREK 1954 MC
313 Marcel ŽUSKA 1983 MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa