Lysacup - Visalaje, parkoviště - startovní listina

Datum:
15.12.2013
Čas startu:
10:00:41
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
308 Johana ADAMČÍKOVÁ 1994 ZJ
27 Milan ANDĚL 1983 MA
64 Paul ANGUS 1977 Team Great Britain MA
120 Jiří BARAN 1966 MB
147 Ondřej BARAN 1995 MJ
451 Denisa BARTOŠOVÁ 1992 X-Trail Orlová ZA
474 Daniel BEDNÁŘ 1986 Creazy Team MA
3 Luděk BEDNARZ 1974 X-AIR Ostrava MA
167 Jaroslav BENDA 1966 MH Bike - GYNPRENATAL MB
162 Jiří BENDA 1997 MH Bike - GYNPRENATAL M1
171 Veronika BENDOVÁ 1989 MH Bike - GYNPRENATAL ZA
229 Pavel BENEŠ 1986 (mo)mentálně Opavské dupy MA
175 Jakub BERÁNEK 1979 Janys Extreme Racing MA
25 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
137 Adam BERNARD 1984 Young & Rich MA
75 Tomáš BLABLA 1982 Olympáci MA
186 Tomáš BOHATÝ 1959 Jump Sport MC
62 Jaroslav BORTEL 1961 Olympáci MC
462 Tomasz BURAWA 1978 MA
463 Ivo BYRTUS 1975 MH Bike - GYNPRENATAL MA
396 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MB
76 Denisa ČEPČOROVÁ 1995 SK Fighter Inside ZJ
357 Ondřej ČERNOCH 1989 MA
452 Tomáš ČERVENKA 1989 MA
131 Radim CHMIEL 1968 MH Bike - GYNPRENATAL MB
210 Petr CHMURA 1962 Team Forman Cinelli MC
249 Václav CHOCHOLA 1993 Gymnázium - Hrabůvka MJ
525 Marek CHRASCINA 1997 M1
328 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 VZS Ostrava ZA
46 Tomáš CIENCIALA 1970 Splašení goroli MB
93 Malcolm COLLEN 1960 Team Great Britain MC
43 Drew COONEY 1981 MA
23 Zdeněk CYPRA 1949 SK Valašské Království MD
450 Milan DAMEK 1992 MA
505 Martin DANISZ 1973 MB
403 Beskydský DĚDEK 1945 Klub Důchodců MD
115 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 FBK Horní Suchá ZA
8 Martin DOHNAL 1979 Trek 1324 MA
50 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
319 Radovan DOVRTĚL 1982 MA
118 Zbyněk DRIENOVSKÝ 1984 Bo MA
80 Jiří DUBOVÝ 1971 synci z Kateřinek MB
429 Tomáš FAJKUS 1973 VZS Ostrava MB
230 Pavel FICEK 1969 MB
539 Jan FIERLA 1996 M1
440 Ondřej FIERLA 1993 Team Forman Cinelli MJ
188 David FLAŠA 1989 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
447 Jiří FLUKSA 1989 MA
70 Marcel FOLTAS 1969 MB
112 Kuba FRANER 1989 (mo)mentálně Opavské dupy MA
65 Pavel FRANK 1968 MB
427 Gary FROST 1971 Team Great Britain MB
393 Peter GAJDOŠ 1962 MC
97 Libor GAVLAS 1978 FBK Horní Suchá MA
437 Libor GECNUK 1975 MA
310 Jaromír GÉRYK 1971 MB
275 Štěpán GLOMBEK 1996 JAPA outdoor team M1
333 Jakub GLONEK 1996 Gymnázium - Hrabůvka M1
146 Michal GORYCZKA 1976 PRO Kentus MA
280 Aleš GRACA 1982 Trek 1324 MA
173 Petr GROMUS 1956 MC
383 Alexandra GROMUSOVA 1962 ZZ
125 Štefan GROŠ 1961 SK Valašské Království MC
220 Dalibor GUZIUR 1971 Racing Olešná MB
384 David HÁJEK 1996 M1
198 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ZA
365 Eva HALMOVÁ 1983 ZA
89 Radim HARABIŠ 1974 SK Valašské Království MA
135 Richard HELCEL 1972 MH Bike - GYNPRENATAL MB
501 Ladislav HLAVATÍK 1956 MC
180 Jan HOLOUBEK 1996 Hanysodonti M1
243 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 ZA
132 Milan HOLUB 1982 MA
49 Milouš HONĚK 1958 Yogi FM - Lysůvky MC
116 Ondřej HORÁK 1975 X-AIR Ostrava MA
12 Pavel HRADIL 1994 X-Trail Orlová MJ
446 Martin HRNČÍŘ 1971 Janys Extreme Racing MB
482 Radek HRNČÍŘ 1992 MA
247 Daniel HRUBÝ 1983 VZS Ostrava MA
232 Róbert HUSÁNIK 1985 Dura Bike Team MA
19 Dalibor JANKO 1979 VZS Ostrava MA
20 Nikola JANKOVÁ 1978 ZA
45 Tomáš JANKŮJ 1991 TOM-RUN MA
231 Přemysl JASIOK 1974 Trek 1324 MA
98 Lukáš JAVOREK 1981 MA
223 Jiří JEŽÍŠEK 1992 Kokosy na ledu MA
355 Radim JURAN 1965 BSC Opava MB
514 Tomáš JURČEK 1973 Tomka MB
169 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 vinotéka u Karla Frenštát p. R. ZJ
433 Dalibor KAHÁNEK 1969 MB
481 Vít KAHÁNEK 1990 MA
260 Josef KÁŇA 1948 Skifren MD
113 Jiří KARÁSEK 1975 MA
300 Radim KASALÍK 1981 (mo)mentálně Opavské dupy MA
133 Zdeněk KAŠPAR 1977 Janys Extreme Racing MA
178 Jan KEMPA 1979 Fialové kobry MA
503 Karel KETNER 1990 MA
412 Michal KLUPA 1983 MA
338 Tomáš KNAP 1975 MA
151 Štěpán KNAPÍK 1992 X-Trail Orlová MA
67 Jaroslav KOCOUREK 1981 MA
33 Oldřich KOKOŠEK 1988 (mo)mentálně Opavské dupy MA
434 David KOLOUCH 1976 Horolezci FM MA
134 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
158 Michal KOPÝTKO 1976 MA
285 Lukáš KORYTÁR 1993 MJ
339 Lukášek KOŠÁK 1989 MA
306 Tomáš KOSTKA 1987 MA
359 Veronika KOTALOVÁ 1989 ZA
54 Jindřich KOTEK 1950 MD
53 Jiří KOTEK 1971 MB
128 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
212 Petr KOTEK 1975 MA
91 David KOUDELKA 1973 VZS Ostrava MB
31 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
409 Lukáš KOVÁŘ 1988 MA
416 Karel KOWALÍK 1988 MA
9 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
13 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ZA
189 Radek KŘENEK 1986 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
549 Petr KŘIŽÁK 1965 Jump Sport MB
155 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 ZA
458 Janusz KUBALA 1973 MB
343 Vlaďka KUBECOVA 1978 ZA
207 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
192 Alan LACH 1965 Racing Olešná MB
107 Filip LANDSBERGER 1979 Pepa Team F-M MA
241 Jakub LARYSZ 1986 MA
453 Mirek LEPŠÍK 1966 MB
114 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
273 Dušan LICHÝ 1967 Splašení goroli MB
268 Tomáš LICHÝ 1994 Splašení goroli MJ
538 Petr LIŠKA 1977 Prajzská s.r.o MA
40 Jakub LUKÁŠ 1993 X-Trail Orlová MJ
124 Tomáš LUKEŠ 1990 Marathon Team Klimkovice MA
392 Filip LUKŠA 1999 M0
160 Roman LYSEK 1982 MA
202 Tomáš MACEČEK 1991 Young Life MA
57 Roman MAGDON 1970 Duke Corporation MB
111 Martin MANIŠ 1982 Čajovna Magnolia Frenštát MA
284 Lukáš MAREK 1993 MJ
397 Martin MAREK 1970 Duke Corporation MB
127 Jiří MARTIKÁN 1975 Horolezci FM MA
405 Zdeněk MARTINÁK 1998 M1
372 Lukáš MARTINKA 1988 Manín Považská Bystrica MA
345 Lucie MATEROVÁ 1993 Insportline TT Team Opava ZJ
82 Vít MATULA 1971 synci z Kateřinek MB
37 Matthew MAYER 1984 MA
473 Martin MAZUR 1971 Jump Sport MB
6 Martin MEZERA 1976 Backaldrin Team MA
203 Libor MIKLOŠ 1960 MC
236 Martin MIKLOŠ 1986 MA
108 Tomáš MINDEK 1979 Marathon Team Klimkovice MA
185 Pavel MOSKALA 1979 MA
519 Jan MRÁZ 1977 MA
442 Petr MRKLOVSKÝ 1966 REV 58 Nový Jičín MB
24 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
214 Jan MUSIL 1952 SK Valašské Království MD
235 Radek NADAŽY 1965 SK Šafrata Bohumín MB
279 Radan NÁVRAT 1974 SK fuga MA
168 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 MC
55 Michal NAVRÁTIL 1974 The cooling birds MA
548 Iveta NEPRAŠOVÁ 1992 ZA
233 Michal NEVŘALA 1981 Hurikáni MA
373 Ondřej NEZVAL 1999 M0
58 Petr NOVÁK 1973 MB
527 Tomáš NUTIL 1970 MB
265 Aleš NYCZ 1968 MB
61 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 SK Oceláci Ostrava ZA
87 Martin OLŠER 1975 Danyho parťáci MA
140 Petr OPOLKA 1963 MC
161 Dagmar OPOLKOVA 1964 ZZ
327 Pavel ORLÍK 1977 VZS Ostrava MA
302 Radislav OTÁHAL 1964 MB
34 Vít OTEVŘEL 1988 Jump Sport MA
183 Zdeněk PÁCHA 1968 Olympáci MB
485 Jan PAVLÍK 1991 MA
165 Víťa PAVLÍK 1973 MB
256 Vladan PECHA 1965 MB
351 Filip PĚGŘÍM 2000 Chimpanzee M0
457 Roman PERNICKÝ 1974 MA
448 Tomáš PETER 1985 MA
367 Jan PETR 1995 MJ
322 Adam PETRAŠEK 1986 MA
334 Tereza PETROVÁ 1987 ZA
16 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ace of Spades MA
421 Rostislav PIETRZYK 1977 MA
78 Martin PÍŠA 1982 SK Valašské Království MA
219 Michael PLAČEK 1990 JAPA outdoor team MA
184 Karel PODLESNÝ 1994 Kroky z Orlový MJ
95 Radim POKORNÝ 1971 VZS Ostrava MB
388 Tibor PONEK 1976 Methanol A MA
22 Michal POPIELUCH 1973 MB
404 Robert PROUZA 1977 Frenštát p.R. MA
428 Marek PRZECZEK 1971 HO Baník Karviná MB
106 Martin RADA 1974 MA
139 Edvard RAJNOCH 1966 Splašení goroli MB
526 Zuzana RAJNOCHOVÁ 1990 ZA
417 Klára RAMPÍROVÁ 1971 ZA
414 Ondřej RICHTER 1987 Havířov MA
26 Petr ŘÍČNÝ 1979 SK Valašské Království MA
138 Pavel ŘÍHA 1977 vinotéka u Karla Frenštát p. R. MA
105 Richard RUČKA 1978 Jump Sport MA
110 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekrea team MA
5 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
150 Rudolf SCHNEIDER 1956 CK Continental Frenštát p.R. MC
254 Petra SCHWARZOVÁ 1968 ZZ
4 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-Trail Orlová MB
545 Petra ŠEVČÍKOVÁ 1991 ZA
443 David SIKORA 1982 Mosty u Jablunkova MA
201 Barbora ŠIMKOVÁ 1994 ZJ
29 Daniel ŠINDELEK 1965 Pepa Team F-M MB
381 Pavel ŠINDELEK 1978 Olympáci MA
344 Vladan ŠINDELEK 1967 Olympáci MB
176 Marek ŠKAPA 1971 X-AIR Ostrava MB
211 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 KB RYBNICKA KUŻNIA MC
42 Zbyněk SKOPALÍK 1978 MA
336 Petr ŠKRABÁNEK 1960 Bílovec MC
303 Jakub ŠLACHTA 1998 Gymnázium - Hrabůvka M1
439 Roman ŠNAJDER 1964 Racing Olešná MB
318 Radomír ŠNEVAJS 1963 KHB Radegast MC
164 Jan ST. 1969 MB
556 Zdeněk ST. 1960 MC
348 Václav STACH 1988 MA
52 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
460 Pavla STOKLÁSKOVÁ 1974 ZA
102 Jan STOSZEK 1976 VZS Ostrava MA
157 Kuba STRNADEL 1986 MA
81 Tomáš ŠTVERÁK 1997 The cooling birds M1
96 Pavel ŠUBERT 1974 MA
181 Lukáš SUCHÁNEK 1979 KHB Radegast MA
387 Ladislav SVENTEK 1965 Methanol A MB
258 Milan ŠVIDERNOCH 1958 X-AIR Ostrava MC
237 Patrik SWACZYNA 1973 Chimpanzee MB
88 Petr SWACZYNA 1985 masazpromuze.cz MA
496 Miroslav SZAROWSKI 1974 MA
531 Marek TEŠNAR 1975 X-Trail Orlová MA
536 Peter TICHY 1969 MB
28 Marie TOMANOVÁ 1966 X-Trail Orlová ZZ
196 Matěj TOMÍK 1997 M1
208 Erik TUHARSKÝ 2001 Chimpanzee M0
209 Martin TUHARSKÝ 1977 MA
340 Kamila UBLANSKÁ 1985 ZA
459 Lubomír UHLÁŘ 1996 M1
435 Michael VÁCLAVÍK 1976 Pržno MA
7 Lukáš VACULA 1980 MA
99 Oldřich VAŇKO 1974 Čajovna Magnolia Frenštát MA
194 Jan VARADY 1979 MA
104 Vladan VAŘEKA 1968 MB
179 Jiří VAŠINA 1974 Kayak Karviná MA
518 Miroslav VAŽÍK 1980 MA
266 Zdeněk VELIČKA 1962 X-AIR Ostrava MC
261 Radomír VIEJ 1976 JAPA outdoor team MA
547 Roman VIEJ 1979 MA
335 Jiří VLACH 1979 MA
149 Matěj VRÁNA 1994 SK Bagbike MJ
411 Lukáš VRUBEL 1989 MA
130 Kamil VYHNIČKA 1979 Manín Považská Bystrica MA
376 Bedřich VYNIKAL 1952 MD
215 Lenka WÁGNEROVÁ 1972 MK Seitl Ostrava ZA
326 Vlastislav WALOSZEK 1978 Chimpanzee MA
239 Lukáš WASSERBAUER 1987 eSpring Opava MA
398 Martin WOJNAR 1981 Chotěbuz MA
85 Filip ŽAJDLÍK 1977 Splašení goroli MA
305 Petr ŽÁKOVSKÝ 1983 MA
244 Jiří ZÁTOPEK 1960 X-AIR Ostrava MC
291 Marek ZEMAN 1987 X-AIR Ostrava MA
464 Pavel ŽIŽKA 1961 MC
426 Ondřej ŽNIVA 1993 Methanol A MJ
363 Oldřich ŽUREK 1954 MC
313 Marcel ŽUSKA 1983 MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa