Lysohorský čtyřlístek - startovní listina

Datum:
1.8.2013
Čas startu:
07:00:00
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
116 Marek BALCAR 1979 - MA
8 Martin BANAS 1983 Hasič z Hradce MA
85 Petr BEREMLIJSKI 1976 VZS Ostrava MA
129 Laura BERGEROVÁ 1968 Lukovští laufaři ŽB
88 Ivo BERNÁT 1968 Salomon-run/Spsport/Beskydkrby MB
109 Matěj BERNÁT 1995 Salomon-run/Spsport/Beskydkrby MA
37 Veronika BÍLKOVÁ 1989 Ed6u Elemic racing ŽA
7 Tomáš BLABLA 1982 - MA
48 Martin BOBÁK 1988 - MA
95 Daniel BRÁZDIL 1975 Ultra MA
96 Josef BŘEZINA 1970 PEPOUSCH MB
86 Josef BUGNER 1965 JOKI MB
125 Iva BUGNEROVÁ 1967 Sportique ŽB
138 Anna ČAJKOVÁ 1991 - ŽA
15 Roman ČÁSTEČKA 1973 Hrabůvka MA
144 Marek CAUSIDIS 1991 FM Metal Bohemia MA
32 Pavel ČESLÍK 1953 Pavel MC
3 Vladimír DIATKA 1967 - MB
113 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 Ava ŽA
63 Radek DOČKAL 1966 Rila Team Brno MB
9 Filip DOLEŽAL 1986 VZS Ostrava MA
16 Radovan DOVRTĚL 1982 - MA
92 Jiří DRÁPAL 1980 Dydyk MA
80 Antonín ENDL 1954 2K Bike club Odry MC
154 Taťána FUNIOKOVÁ 1977 Raketová inženýrka ŽB
20 Libor GAVLAS 1978 FBK Horní Suchá MA
107 Jan GERYCH 1984 SK Fighter Inside MA
77 Jan GROŠ 1972 Abadžikra! - HO TJ TŽ MB
153 David GRYGAR 1979 Valachiarun.cz MA
38 Lenka HÁJKOVÁ 1969 VZS Ostrava ŽB
128 Martin HAMROZI 1977 Fousáč MA
101 Antonín HEJKRLÍK 1952 Hej MC
102 Iva HEJKRLÍKOVÁ 1982 Hejml ŽA
103 Věra HEJKRLÍKOVÁ 1954 Hejst ŽB
91 Ivo HERMAN 1965 HERMUS MB
54 Pavel HRADIL 1994 X-TRAIL ORLOVÁ MA
2 Martin HUDEČEK 1972 X-air Ostrava MB
49 Ondřej JANEČKA 1989 - MA
83 Vladan JANÍČEK 1991 YamahamanXJ MA
11 Stanislav KACÍŘ 1965 kaca MB
26 Radim KASALÍK 1981 - MA
136 David KLÍMA 1971 - MB
137 Dušan KLÍMA 1997 - MA
123 Adam KLÍMEK 1975 Sportique MA
28 Štěpán KNAPÍK 1992 X-TRAIL ORLOVÁ MA
35 Michala KNÁPKOVÁ 1993 - ŽA
81 Patrik KOLÁČEK 1970 littlecake MB
6 Jan KOLORZ 1985 - MA
82 Vojtěch KONÍŘ 1991 vinotéka u Karla Frenštát p. R MA
5 Martin KOTEK 1968 VZS Ostrava MB
36 Jaroslav KOUŘIL 1980 Neběžecký kroužek MA
151 Pavel KRČMÁŘ 1970 - MB
105 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ŽA
106 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 VZS Ostrava ŽA
78 Bogdan KRUPA 1984 Abadžikra! - HO TJ TŽ MA
157 Kamil KUBICA 1971 Palkovice MB
100 Jan KUPKA 1982 KP Ostrava MA
33 Miroslav LETKO 1981 Manín Považská Bystrica MA
40 Dušan LICHÝ 1967 Splašení Goroli MB
17 Radim LIPTÁK 1979 PepaTeam Frýdek-Místek MA
133 Petr LIŠKA 1977 Slavia Píšť MA
159 Jakub LUKÁŠ 1994 - MA
98 Jiří MARTIKÁN 1975 Frýdek-Místek MA
51 Václav MARTINEC 1989 The Cooling Birds MA
142 Petr MARTÍNEK 1982 SK Oceláci Ostrava MA
120 Lucie MAZURKOVÁ 1977 Lola ŽB
45 Martin MEZERA 1976 - MA
135 Petr MÍL 1971 ADIDAS Outdoor Team MB
44 Rudolf MUNK 1979 VZS Ostrava MA
126 Jiří MUSIALEK 1968 HERMUS MB
52 Michal MUSIL 1984 - MA
24 Stanislav NAJVERT 1972 Sportovní klub JulboWay o.s. MB
60 Michal NAVRÁTIL 1974 The Cooling Birds MA
158 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 Beskyd people ŽB
42 Jiří NESIT 1965 Brušperák MB
143 Petr NOHEL 1990 Runners MD MA
156 Tomáš NUTIL 1970 Baryk MB
74 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 SK Oceláci Ostrava ŽA
21 Petr OPOLKA 1963 PET306 MB
22 Dagmar OPOLKOVÁ 1964 DAG306 ŽB
10 Vít OTEVŘEL 1988 - MA
65 Marcela PARGAČOVÁ 1963 Cyklokramo ŽB
41 Radim PAVELKA 1979 Marathon team Klimkovice MA
18 Eva PECKOVÁ 1982 - ŽA
139 Tomáš PETER 1985 Šmatlok MA
67 Jiří PIECHOWICZ 1975 Ultrasta Frýdek-Místek MA
68 Kateřina PIECHOWICZ 1981 Ultrasta Frýdek-Místek MA
155 Michal POPIELUCH 1973 Ultrasta Frýdek-Místek MA
93 Jaroslav POSPĚCH 1965 POAS Klub Hranice MB
104 Martina POSPÍŠILOVÁ 1978 Frenštát pod Radhoštěm ŽA
46 Edvard RAJNOCH 1966 GRAPA TEAM LR MB
47 Tereza RAKOVÁ 1988 - ŽA
97 Luděk RAKUŠAN 1972 Wise man MB
25 Michal RYBIÁŘ 1988 Rekreateam MA
56 Vojtěch RYKR 1994 SK Fighter Inside MA
4 Martin RYZÍ 1992 SK Fighter Inside MA
112 Jan SCHUBERT 1987 - MA
19 Luděk SEDLÁČEK 1965 X-TRAIL ORLOVÁ MB
145 Jan SELNÍK 1964 LH Extreme MB
72 Tomáš SIKORA 1974 X-TRAIL ORLOVÁ MA
73 Dagmar SIKOROVÁ 1975 X-TRAIL ORLOVÁ ŽB
118 Marek ŠIMEČEK 1971 GANC NA PLNY PLYN MB
150 Kryštof SLABÝ 1992 - MA
57 Josef SLOWIK 1985 TTS Team MA
62 Tomáš SLOWIK 1992 TTS Team MA
89 Daniel SMĚJA 1980 Trek 1324 MA
12 Radomír ŠNEVAJS 1963 KHB Radegast MB
23 Lumír SOBEK 1975 - MA
132 Bedřich STANČÍK 1984 HO Baník Karviná MA
146 David STONAWSKI 1977 Rubem MA
27 Ladislav SVENTEK 1968 - MB
69 Tomáš SVOBODA 1970 Scott Continental X Race MB
31 Marie TOMANOVÁ 1966 X-TRAIL ORLOVÁ ŽB
111 Tomáš TVRDÝ 1978 - MA
39 Václav TYLEČEK 1985 JAPA Outdoor team MA
124 Klára VÁLKOVÁ 1986 Sportique ŽA
55 Radomír VIEJ 1976 JAPA Outdoor team MA
79 Lubor VÍTEK 1980 - MA
14 Petra VIZIOVÁ 1982 - ŽA
13 Zbyněk VONDRÁK 1975 Vinařství Vondrák Mělník MA
87 Jiří VONKA 1983 - MA
58 Miroslav VROBEL 1961 - MB
131 Lenka WAGNEROVÁ 1972 Bezva Sekt Team ŽB
130 Anna WALASKÁ 1982 Lola MA
29 Jaromír WOJTYLA 1970 VZS Ostrava MB
127 Radek ZAVADIL 1992 SP SPORT Team MA
St. číslo Jméno Rok narození Tým Kategorie
© 2013 - 2017 Luďa