Lysacup - Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - výsledky

Datum:
8.12.2013
Čas startu:
10:00:08
Kategorie:

Aktualizováno: 8.12.2013, 12:13:22

# Jméno Ročník St. číslo Tým Malenovice, hotel P. Bezruč Lysá hora Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
1 Ondřej HORÁK 1975 116 X-AIR Ostrava 10:17:25 10:47:07 0:29:41.1 0:00:00.0 0.0 % MA 1
2 Tomáš LICHÝ 1994 268 Splašení goroli 10:11:05 10:41:58 0:30:53.7 0:01:12.5 4.1 % MJ 1
3 Tomáš MACEČEK 1991 202 Young Life 10:10:45 10:42:02 0:31:16.4 0:01:35.2 5.3 % MA 2
4 Radim KASALÍK 1981 300 (mo)mentálně Opavské dupy 10:15:43 10:47:58 0:32:14.0 0:02:32.8 8.6 % MA 3
5 Aleš DEDEK 1975 552 10:12:48 10:45:33 0:32:45.7 0:03:04.5 10.4 % MA 4
6 Vladan ŠINDELEK 1967 344 Olympáci 10:11:25 10:44:15 0:32:49.5 0:03:08.3 10.6 % MB 1
7 Milan DAMEK 1992 450 10:07:47 10:40:45 0:32:57.7 0:03:16.5 11.0 % MA 5
8 Petr HUDEČEK 1982 1 (mo)mentálně Opavské dupy 10:12:23 10:45:45 0:33:21.7 0:03:40.5 12.4 % MA 6
9 Petr SWACZYNA 1985 88 masazpromuze.cz 10:06:06 10:39:29 0:33:22.4 0:03:41.2 12.4 % MA 7
10 Oldřich KOKOŠEK 1988 33 (mo)mentálně Opavské dupy 10:11:46 10:45:16 0:33:30.3 0:03:49.1 12.9 % MA 8
11 Kamil VYHNIČKA 1979 130 Manín Považská Bystrica 10:13:05 10:46:52 0:33:46.8 0:04:05.6 13.8 % MA 9
12 Ladislav SVENTEK 1965 387 Methanol A 10:03:48 10:37:38 0:33:50.5 0:04:09.3 14.0 % MB 2
13 Pavel ŠINDELEK 1978 381 Olympáci 10:09:05 10:42:59 0:33:53.9 0:04:12.7 14.2 % MA 10
14 Vít OTEVŘEL 1988 34 Jump Sport 10:10:07 10:44:04 0:33:57.3 0:04:16.2 14.4 % MA 11
15 Ondřej FIERLA 1993 440 Team Forman Cinelli 10:06:46 10:40:48 0:34:02.1 0:04:20.9 14.7 % MJ 2
16 Edvard RAJNOCH 1966 139 Splašení goroli 10:04:06 10:38:22 0:34:15.9 0:04:34.7 15.4 % MB 3
17 Lukáš MARTINKA 1988 372 Manín Považská Bystrica 10:07:06 10:41:49 0:34:42.6 0:05:01.4 16.9 % MA 12
18 Radim POKORNÝ 1971 95 VZS Ostrava 10:08:46 10:43:32 0:34:45.4 0:05:04.2 17.1 % MB 4
19 Martin TUHARSKÝ 1977 209 10:04:48 10:39:34 0:34:46.7 0:05:05.6 17.2 % MA 13
20 Filip ŽAJDLÍK 1977 85 Splašení goroli 10:07:27 10:42:20 0:34:52.8 0:05:11.7 17.5 % MA 14
21 Tomáš CIENCIALA 1970 46 Splašení goroli 10:05:47 10:40:43 0:34:55.8 0:05:14.6 17.7 % MB 5
22 Stanislav NAJVERT 1972 32 Fialové kobry 10:08:26 10:43:23 0:34:56.9 0:05:15.7 17.7 % MB 6
23 Jakub GLAJCAR 1984 543 10:51:58 11:26:59 0:35:00.2 0:05:19.0 17.9 % MA 15
24 Adam ONDRUCH 1990 14 X-Trail Orlová 10:09:49 10:44:49 0:35:00.3 0:05:19.2 17.9 % MA 16
25 Tomáš PETER 1985 448 10:01:48 10:36:51 0:35:03.0 0:05:21.8 18.1 % MA 17
26 Jiří PYTLÍK 1991 177 Prajzská s.r.o 10:10:26 10:45:31 0:35:04.9 0:05:23.7 18.2 % MA 18
27 Vojtěch KONÍŘ 1991 134 vinotéka u Karla… 10:01:02 10:36:19 0:35:16.3 0:05:35.1 18.8 % MA 19
28 Tomáš BOHATÝ 1959 186 Jump Sport 10:15:34 10:51:02 0:35:28.4 0:05:47.2 19.5 % MC 1
29 Pavel ŘÍHA 1977 138 vinotéka u Karla… 10:05:27 10:41:04 0:35:36.5 0:05:55.3 20.0 % MA 20
30 Karel VALÍK 1988 416 10:02:06 10:37:56 0:35:49.5 0:06:08.3 20.7 % MA 21
31 Vladan HENEK 1980 515 Abadzikra 10:54:02 11:29:57 0:35:54.8 0:06:13.6 21.0 % MA 22
32 David FLAŠA 1989 188 vinotéka u Karla… 10:08:06 10:44:07 0:36:01.3 0:06:20.1 21.3 % MA 23
33 Richard HELCEL 1972 135 MH Bike - GYNPRENATAL 10:06:27 10:42:29 0:36:01.7 0:06:20.5 21.4 % MB 7
34 Jaroslav KOCOUREK 1981 67 10:59:03 11:35:10 0:36:06.9 0:06:25.7 21.7 % MA 24
35 Jiří ZÁTOPEK 1960 244 X-AIR Ostrava 10:16:02 10:52:16 0:36:13.8 0:06:32.7 22.0 % MC 2
36 Petr JAVOREK 1982 314 masazpromuze.cz 10:02:28 10:38:43 0:36:15.5 0:06:34.3 22.1 % MA 25
37 Alan LACH 1965 192 Racing Olešná 10:01:26 10:37:43 0:36:17.1 0:06:36.0 22.2 % MB 8
38 Richard RUČKA 1978 105 Jump Sport 10:41:04 11:17:27 0:36:23.2 0:06:42.0 22.6 % MA 26
39 Jan STOSZEK 1976 102 VZS Ostrava 10:04:29 10:40:52 0:36:23.8 0:06:42.6 22.6 % MA 27
40 Tibor PONEK 1976 388 Methanol A 10:02:48 10:39:18 0:36:29.5 0:06:48.4 22.9 % MA 28
41 Petr ŠKRABÁNEK 1960 336 Bílovec 10:22:27 10:59:09 0:36:42.0 0:07:00.8 23.6 % MC 3
42 Kuba FRANER 1989 112 (mo)mentálně Opavské dupy 10:35:28 11:12:14 0:36:45.7 0:07:04.5 23.8 % MA 29
43 Jakub VALACH 1989 317 10:12:31 10:49:18 0:36:46.7 0:07:05.5 23.9 % MA 30
44 Lumír SOBEK 1975 259 10:00:29 10:37:16 0:36:47.9 0:07:06.7 24.0 % MA 31
45 Jakub BERÁNEK 1979 175 Janys Extreme Racing 10:00:48 10:37:36 0:36:48.5 0:07:07.3 24.0 % MA 32
46 Daniel BEDNÁŘ 1986 474 Creazy Team 10:03:26 10:40:15 0:36:48.7 0:07:07.5 24.0 % MA 33
47 Marie DELINGEROVÁ 1976 507 10:47:22 11:24:44 0:37:22.4 0:07:41.2 25.9 % ZA 1
48 Jakub KUBÍN 1997 216 Malbery Opava 10:14:26 10:51:49 0:37:23.0 0:07:41.9 25.9 % M1 1
49 Piotr LUPIEZOWIEC 1977 540 10:52:09 11:29:33 0:37:24.1 0:07:42.9 26.0 % MA 34
50 Jiří FLUKSA 1989 447 10:37:36 11:15:03 0:37:26.5 0:07:45.3 26.1 % MA 35
51 Tomáš MARTINÁK 1977 407 SK Valašské Království 10:40:00 11:17:28 0:37:28.5 0:07:47.3 26.2 % MA 36
52 Tamara STONOVÁ 1984 2 Fialové kobry 10:16:46 10:54:16 0:37:29.8 0:07:48.6 26.3 % ZA 2
53 Denisa BARTOŠOVÁ 1992 451 X-Trail Orlová 10:19:46 10:57:18 0:37:31.6 0:07:50.4 26.4 % ZA 3
54 Víťa PAVLÍK 1973 165 10:09:26 10:47:03 0:37:37.1 0:07:56.0 26.7 % MB 9
55 Petr ŽÁKOVSKÝ 1983 305 10:21:06 10:58:59 0:37:53.0 0:08:11.8 27.6 % MA 37
56 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 168 10:15:08 10:53:06 0:37:58.2 0:08:17.1 27.9 % MC 4
57 Štěpán GLOMBEK 1996 275 JAPA outdoor team 10:14:04 10:52:03 0:37:58.8 0:08:17.6 27.9 % M1 2
58 Marek ZEMAN 1987 291 X-AIR Ostrava 10:05:06 10:43:14 0:38:07.7 0:08:26.6 28.4 % MA 38
59 Jan KIMLA 1984 286 Olympáci 10:34:21 11:12:30 0:38:08.8 0:08:27.6 28.5 % MA 39
60 Jiří VLACH 1979 335 10:53:36 11:31:49 0:38:12.9 0:08:31.7 28.7 % MA 40
61 Zbyněk SKOPALÍK 1978 42 10:58:24 11:36:48 0:38:24.3 0:08:43.1 29.4 % MA 41
62 Tomáš SWACZYNA 2001 238 Chimpanzee 10:33:57 11:12:22 0:38:25.8 0:08:44.6 29.5 % M0 1
63 Janusz KUBALA 1973 458 10:53:00 11:31:29 0:38:28.6 0:08:47.4 29.6 % MB 10
64 Martin LABUZ 1969 346 MH Bike - GYNPRENATAL 10:53:11 11:31:41 0:38:29.8 0:08:48.6 29.7 % MB 11
65 Jiří MARTIKÁN 1975 127 Horolezci FM 10:00:09 10:38:41 0:38:31.5 0:08:50.3 29.8 % MA 42
66 Martin MANIŠ 1982 111 Čajovna Magnolia Frenštát 10:55:03 11:33:36 0:38:33.3 0:08:52.1 29.9 % MA 43
67 Zdeněk PÁCHA 1968 183 Olympáci 10:23:22 11:02:00 0:38:37.4 0:08:56.2 30.1 % MB 12
68 Tomáš BLABLA 1982 75 Olympáci 11:06:39 11:45:18 0:38:38.9 0:08:57.7 30.2 % MA 44
69 Patrik SWACZYNA 1973 237 Chimpanzee 10:29:53 11:08:34 0:38:41.8 0:09:00.6 30.4 % MB 13
70 Lukáš MAREK 1993 284 10:55:56 11:34:38 0:38:41.9 0:09:00.7 30.4 % MJ 3
71 Václav STACH 1988 348 10:58:14 11:36:56 0:38:42.1 0:09:00.9 30.4 % MA 45
72 Tomáš MARŠÁLEK 1964 129 Racing Olešná 10:57:15 11:35:59 0:38:44.0 0:09:02.8 30.5 % MB 14
73 Andrej LIŠKA 1990 324 Manín Považská Bystrica 10:25:40 11:04:24 0:38:44.2 0:09:03.1 30.5 % MA 46
74 Kuba STRNADEL 1986 157 11:00:11 11:39:07 0:38:55.9 0:09:14.7 31.1 % MA 47
75 Miroslav LETKO 1981 114 Manín Považská Bystrica 10:58:35 11:37:36 0:39:01.5 0:09:20.3 31.5 % MA 48
76 Pavel OSWALD 1973 170 Matrix Team 10:50:28 11:29:35 0:39:06.9 0:09:25.7 31.8 % MB 15
77 Ondřej ČERNOCH 1989 357 10:46:48 11:25:59 0:39:11.4 0:09:30.2 32.0 % MA 49
78 Karel JANAS 1974 101 Porubští Rafani 10:36:40 11:15:57 0:39:17.0 0:09:35.8 32.3 % MA 50
79 Petr GÖRLICH 1967 264 SK Bagbike 10:46:12 11:25:35 0:39:22.3 0:09:41.1 32.6 % MB 16
80 Lukáš VRUBEL 1989 411 10:49:38 11:29:09 0:39:30.3 0:09:49.1 33.1 % MA 51
81 Vojtěch RYKR 1994 30 SK Fighter Inside 10:55:44 11:35:22 0:39:37.8 0:09:56.6 33.5 % MJ 4
82 Kristián ŠKODA 1990 56 CK Continental Frenštát… 10:03:06 10:42:48 0:39:41.2 0:10:00.0 33.7 % MA 52
83 Ondřej RICHTER 1987 414 Havířov 10:51:28 11:31:13 0:39:44.7 0:10:03.6 33.9 % MA 53
84 Jiří BENDA 1997 162 MH Bike - GYNPRENATAL 10:13:47 10:53:34 0:39:47.2 0:10:06.1 34.0 % M1 3
85 Jan HOLOUBEK 1996 180 Hanysodonti 10:37:59 11:17:57 0:39:57.9 0:10:16.7 34.6 % M1 4
86 Adam PAVLOREK 1987 444 10:32:33 11:12:38 0:40:04.6 0:10:23.5 35.0 % MA 54
87 Radomir BENESZ 1977 347 10:35:05 11:15:10 0:40:05.6 0:10:24.4 35.1 % MA 55
88 Jan PAVLÍK 1991 485 10:57:25 11:37:32 0:40:07.6 0:10:26.4 35.2 % MA 56
89 Jaroslav KOUŘIL 1980 31 Neběžecký kroužek 11:20:51 12:01:00 0:40:08.7 0:10:27.5 35.2 % MA 57
90 Dušan LICHÝ 1967 273 Splašení goroli 10:37:14 11:17:23 0:40:09.8 0:10:28.6 35.3 % MB 17
91 Radek KŘENEK 1986 189 vinotéka u Karla… 10:27:29 11:07:41 0:40:11.7 0:10:30.6 35.4 % MA 58
92 Ján SKORČÍK 1971 537 Methanol A 10:23:38 11:03:51 0:40:12.2 0:10:31.1 35.4 % MB 18
93 Marek PRZECZEK 1971 428 HO Baník Karviná 10:48:29 11:28:49 0:40:20.2 0:10:39.0 35.9 % MB 19
94 Daniel BENEŠ 1981 47 (mo)mentálně Opavské dupy 10:35:39 11:16:02 0:40:22.7 0:10:41.5 36.0 % MA 59
95 Jiří BLAŽEK 1989 488 10:55:12 11:35:35 0:40:23.1 0:10:41.9 36.0 % MA 60
96 Tomáš MINDEK 1979 108 Marathon Team Klimkovice 10:50:39 11:31:07 0:40:28.3 0:10:47.1 36.3 % MA 61
97 Vlastislav WALOSZEK 1978 326 Chimpanzee 10:43:08 11:23:42 0:40:34.4 0:10:53.2 36.7 % MA 62
98 David KRÁL 1974 224 Bikekram 10:44:01 11:24:42 0:40:40.4 0:10:59.3 37.0 % MA 63
99 Ivo BYRTUS 1975 463 MH Bike - GYNPRENATAL 10:52:33 11:33:16 0:40:42.6 0:11:01.4 37.1 % MA 64
100 Jiří PIECHOWICZ 1975 16 Ace of Spades 10:50:03 11:30:54 0:40:50.7 0:11:09.5 37.6 % MA 65
101 Lukáš WASSERBAUER 1987 239 eSpring Opava 10:54:36 11:35:40 0:41:04.2 0:11:23.0 38.3 % MA 66
102 Matěj TOMÍK 1997 196 10:36:14 11:17:19 0:41:04.9 0:11:23.7 38.4 % M1 5
103 Karel TOMANEC 1958 190 vinotéka u Karla… 10:21:25 11:02:35 0:41:10.2 0:11:29.1 38.7 % MC 5
104 Tomáš MELČÁK 1975 415 10:45:41 11:26:58 0:41:17.0 0:11:35.8 39.1 % MA 67
105 Zdeněk KAŠPAR 1977 133 Janys Extreme Racing 11:08:56 11:50:15 0:41:19.2 0:11:38.0 39.2 % MA 68
106 Ondřej MRKLOVSKÝ 1998 466 REV 58 Nový Jičín 10:30:16 11:11:39 0:41:22.9 0:11:41.7 39.4 % M1 6
107 Milan HOLUB 1982 132 10:57:05 11:38:29 0:41:24.3 0:11:43.2 39.5 % MA 69
108 Rudolf MUNK 1979 24 VZS Ostrava 10:42:04 11:23:30 0:41:26.9 0:11:45.7 39.6 % MA 70
109 Radovan DOVRTĚL 1982 319 10:40:49 11:22:16 0:41:27.1 0:11:45.9 39.6 % MA 71
110 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 9 VZS Ostrava 10:23:59 11:05:28 0:41:29.0 0:11:47.8 39.7 % ZA 4
111 Jan KEMPA 1979 178 Fialové kobry 11:20:28 12:02:07 0:41:39.0 0:11:57.8 40.3 % MA 72
112 Hana HOLOUBKOVÁ 1989 243 10:54:44 11:36:27 0:41:42.9 0:12:01.7 40.5 % ZA 5
113 Radim CHMIEL 1968 131 MH Bike - GYNPRENATAL 10:53:25 11:35:09 0:41:43.9 0:12:02.7 40.6 % MB 20
114 Pavel JUŘICA 1973 84 TWIKO Ostrava 10:43:47 11:25:31 0:41:44.2 0:12:03.0 40.6 % MB 21
115 0 541 10:20:46 11:02:37 0:41:50.6 0:12:09.4 41.0 % 1
116 Jiří KARÁSEK 1975 113 10:47:33 11:29:25 0:41:52.8 0:12:11.6 41.1 % MA 73
117 Marek TEŠNAR 1975 531 X-Trail Orlová 11:13:35 11:55:40 0:42:05.2 0:12:24.0 41.8 % MA 74
118 Tom SIKORA 1974 36 X-Trail Orlová 10:26:15 11:08:27 0:42:12.0 0:12:30.8 42.2 % MA 75
119 Vratislav PIETRZYK 1976 520 Velopolí 10:48:16 11:30:41 0:42:25.1 0:12:43.9 42.9 % MA 76
120 Michal NEVŘALA 1981 233 Hurikáni 10:59:39 11:42:06 0:42:26.7 0:12:45.5 43.0 % MA 77
121 Tomáš ČERVENKA 1989 452 10:58:03 11:40:34 0:42:31.0 0:12:49.9 43.2 % MA 78
122 Štěpán KNAPÍK 1992 151 X-Trail Orlová 10:17:45 11:00:17 0:42:31.1 0:12:50.0 43.2 % MA 79
123 Jaroslav BENDA 1966 167 MH Bike - GYNPRENATAL 10:30:40 11:13:15 0:42:34.1 0:12:52.9 43.4 % MB 22
124 Milan ANDĚL 1983 27 10:50:15 11:32:55 0:42:39.1 0:12:57.9 43.7 % MA 80
125 Radim JURAN 1965 355 BSC Opava 10:28:16 11:10:55 0:42:39.1 0:12:57.9 43.7 % MB 23
126 Jan MRÁZ 1977 519 10:36:00 11:18:45 0:42:44.9 0:13:03.7 44.0 % MA 81
127 Martin HRNČÍŘ 1971 446 Janys Extreme Racing 10:30:04 11:12:51 0:42:47.1 0:13:05.9 44.1 % MB 24
128 Matěj VRÁNA 1994 149 SK Bagbike 10:46:01 11:28:58 0:42:56.7 0:13:15.6 44.7 % MJ 5
129 Pavel BRYNDA 1982 489 11:01:27 11:44:25 0:42:57.5 0:13:16.3 44.7 % MA 82
130 Martin RYZÍ 1992 5 SK Fighter Inside 10:55:35 11:38:35 0:42:59.6 0:13:18.4 44.8 % MA 83
131 Bedřich VYNIKAL 1952 376 10:32:21 11:15:25 0:43:03.9 0:13:22.7 45.1 % MD 1
132 Filip BURŠA 1982 206 10:34:54 11:18:04 0:43:09.7 0:13:28.5 45.4 % MA 84
133 Malcolm COLLEN 1960 93 Team Great Britain 10:14:46 10:58:01 0:43:14.1 0:13:32.9 45.6 % MC 6
134 Roman PERNICKÝ 1974 457 10:54:54 11:38:09 0:43:15.0 0:13:33.9 45.7 % MA 85
135 Václav CHOCHOLA 1993 249 Gymnázium - Hrabůvka 10:41:42 11:25:00 0:43:18.1 0:13:36.9 45.9 % MJ 6
136 Vojtěch MOTL 1983 534 Porubští Rafani 10:36:51 11:20:09 0:43:18.2 0:13:37.0 45.9 % MA 86
137 Mirek LEPŠÍK 1966 453 10:52:44 11:36:02 0:43:18.7 0:13:37.5 45.9 % MB 25
138 Martin WOJNAR 1981 398 Chotěbuz 10:29:40 11:13:00 0:43:20.6 0:13:39.4 46.0 % MA 87
139 Martin DOHNAL 1979 8 Trek 1324 10:57:52 11:41:14 0:43:21.7 0:13:40.5 46.1 % MA 88
140 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 155 10:35:17 11:18:42 0:43:25.2 0:13:44.0 46.3 % ZA 6
141 Lukáš FIGURA 1994 352 10:47:44 11:31:12 0:43:27.9 0:13:46.7 46.4 % MJ 7
142 Rudolf SCHNEIDER 1956 150 CK Continental Frenštát… 10:47:00 11:30:33 0:43:33.0 0:13:51.8 46.7 % MC 7
143 Michal GORYCZKA 1976 146 PRO Kentus 11:01:57 11:45:32 0:43:35.6 0:13:54.5 46.9 % MA 89
144 Ondřej NEZVAL 1999 373 10:18:46 11:02:23 0:43:36.7 0:13:55.5 46.9 % M0 2
145 Oldřich VAŇKO 1974 99 Čajovna Magnolia Frenštát 10:55:23 11:39:03 0:43:40.2 0:13:59.0 47.1 % MA 90
146 Jan PETR 1995 367 10:38:47 11:22:28 0:43:41.5 0:14:00.3 47.2 % MJ 8
147 Radomír VIEJ 1976 261 JAPA outdoor team 10:28:42 11:12:28 0:43:45.8 0:14:04.6 47.4 % MA 91
148 Jakub LARYSZ 1986 241 10:37:49 11:21:36 0:43:46.6 0:14:05.5 47.5 % MA 92
149 Jan PEŠAT 1956 153 VK Perun Ostrava 10:16:25 11:00:13 0:43:47.8 0:14:06.6 47.5 % MC 8
150 Lukášek KOŠÁK 1989 339 11:08:18 11:52:08 0:43:50.7 0:14:09.6 47.7 % MA 93
151 David KOLOUCH 1976 434 Horolezci FM 11:04:14 11:48:05 0:43:50.9 0:14:09.7 47.7 % MA 94
152 Radim HARABIŠ 1974 89 SK Valašské Království 10:40:11 11:24:04 0:43:52.8 0:14:11.6 47.8 % MA 95
153 Martin MAREK 1970 397 Duke Corporation 10:41:19 11:25:14 0:43:55.2 0:14:14.1 48.0 % MB 26
154 Michael PLAČEK 1990 219 JAPA outdoor team 10:36:28 11:20:33 0:44:05.0 0:14:23.9 48.5 % MA 96
155 Martin RADA 1974 106 10:25:16 11:09:27 0:44:10.6 0:14:29.4 48.8 % MA 97
156 Jiří BARAN 1966 120 10:50:51 11:35:05 0:44:13.0 0:14:31.8 48.9 % MB 27
157 Teodor STOJANOVIČ 1991 535 Otec a syn 10:38:10 11:22:24 0:44:13.8 0:14:32.6 49.0 % MA 98
158 Marek ŠKAPA 1971 176 X-AIR Ostrava 10:46:21 11:30:36 0:44:14.9 0:14:33.8 49.1 % MB 28
159 Daniel VALTR 1974 511 10:26:25 11:10:46 0:44:20.2 0:14:39.0 49.4 % MA 99
160 Tomáš KNAP 1975 338 10:31:15 11:15:36 0:44:21.8 0:14:40.6 49.4 % MA 100
161 Lucie MATEROVÁ 1993 345 Insportline TT Team Opava 10:30:53 11:15:19 0:44:25.8 0:14:44.6 49.7 % ZJ 1
162 Erik TUHARSKÝ 2001 208 Chimpanzee 10:25:59 11:10:29 0:44:29.4 0:14:48.3 49.9 % M0 3
163 Veronika KOTALOVÁ 1989 359 10:38:55 11:23:25 0:44:29.8 0:14:48.6 49.9 % ZA 7
164 Petr NOVÁK 1973 58 10:44:13 11:28:44 0:44:31.4 0:14:50.2 50.0 % MB 29
165 Filip DOLEŽAL 1986 50 VZS Ostrava 10:41:53 11:26:30 0:44:37.3 0:14:56.1 50.3 % MA 101
166 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 13 VZS Ostrava 10:23:49 11:08:26 0:44:37.3 0:14:56.1 50.3 % ZA 8
167 Radek CIMALA 1975 200 Řím Tým 10:51:40 11:36:19 0:44:39.4 0:14:58.2 50.4 % MA 102
168 Stanislaw SKOMOROWSKI 1957 211 KB RYBNICKA KUŻNIA 10:58:54 11:43:36 0:44:41.9 0:15:00.7 50.6 % MC 9
169 Tomáš VONDRÁČEK 1985 109 Creazy Team 10:39:33 11:24:21 0:44:48.2 0:15:07.0 50.9 % MA 103
170 Pavel ŠUBERT 1974 96 10:28:06 11:13:02 0:44:56.4 0:15:15.2 51.4 % MA 104
171 Aleš NYCZ 1968 265 10:24:12 11:09:15 0:45:03.4 0:15:22.2 51.8 % MB 30
172 Lubomír KRUPA 1961 358 10:56:39 11:41:45 0:45:05.2 0:15:24.0 51.9 % MC 10
173 Marcel FOLTAS 1969 70 10:17:04 11:02:11 0:45:07.1 0:15:25.9 52.0 % MB 31
174 Richard HRČEK 1969 553 10:48:41 11:33:49 0:45:08.0 0:15:26.9 52.0 % MB 32
175 Luboš KRUPA 1998 436 10:56:27 11:41:36 0:45:09.5 0:15:28.3 52.1 % M1 7
176 David GRYGAR 1979 262 10:43:36 11:28:47 0:45:10.5 0:15:29.3 52.2 % MA 105
177 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 61 SK Oceláci Ostrava 10:20:26 11:05:39 0:45:12.9 0:15:31.7 52.3 % ZA 9
178 Drew COONEY 1981 43 10:33:21 11:18:36 0:45:15.2 0:15:34.0 52.4 % MA 106
179 Daniel FOUKAL 1993 386 10:56:05 11:41:22 0:45:16.5 0:15:35.3 52.5 % MJ 9
180 Jan MUSIL 1952 214 SK Valašské Království 10:24:44 11:10:08 0:45:24.1 0:15:43.0 52.9 % MD 2
181 Tomáš ŠTVERÁK 1997 81 The cooling birds 10:13:27 10:59:03 0:45:36.1 0:15:54.9 53.6 % M1 8
182 Pavel HRADIL 1994 12 X-Trail Orlová 10:39:06 11:24:43 0:45:37.3 0:15:56.1 53.7 % MJ 10
183 Josef BUGNER 1965 126 10:59:28 11:45:07 0:45:38.9 0:15:57.7 53.8 % MB 33
184 Jiří VACH 1997 278 MH Bike - GYNPRENATAL 10:31:02 11:16:45 0:45:43.2 0:16:02.0 54.0 % M1 9
185 Petr CHMURA 1962 210 Team Forman Cinelli 10:27:04 11:12:48 0:45:44.1 0:16:02.9 54.1 % MC 11
186 Jan SLIVKA 1957 385 Methanol A 10:23:07 11:08:56 0:45:49.2 0:16:08.0 54.3 % MC 12
187 Jiří DINTER 1973 330 Pepa Team F-M 10:37:25 11:23:15 0:45:50.0 0:16:08.8 54.4 % MB 34
188 Josef DVORCAK 1985 533 10:32:43 11:18:41 0:45:58.0 0:16:16.8 54.8 % MA 107
189 Filip LUKŠA 1999 392 10:19:04 11:05:11 0:46:06.5 0:16:25.3 55.3 % M0 4
190 Lukáš JAVOREK 1981 98 10:59:59 11:46:30 0:46:30.7 0:16:49.5 56.7 % MA 108
191 Michael JUREK 1995 420 10:44:23 11:30:55 0:46:31.2 0:16:50.1 56.7 % MJ 11
192 Tomáš LUKEŠ 1990 124 Marathon Team Klimkovice 10:56:53 11:43:26 0:46:32.4 0:16:51.3 56.8 % MA 109
193 Rostislav PIETRZYK 1977 421 10:48:04 11:34:40 0:46:35.2 0:16:54.0 56.9 % MA 110
194 Alojz ŽÁČEK 1963 152 10:28:30 11:15:12 0:46:42.0 0:17:00.8 57.3 % MC 13
195 Roman MAGDON 1970 57 Duke Corporation 10:41:30 11:28:19 0:46:49.3 0:17:08.1 57.7 % MB 35
196 Klára ADAMČÍKOVÁ 1989 307 11:01:36 11:48:34 0:46:58.3 0:17:17.2 58.2 % ZA 10
197 Martin KIMLA 1987 471 Olympáci 10:34:07 11:21:09 0:47:01.4 0:17:20.2 58.4 % MA 111
198 Josef KÁŇA 1948 260 Skifren 10:20:04 11:07:06 0:47:02.5 0:17:21.4 58.5 % MD 3
199 René PĔGŘÌM 1975 353 10:43:20 11:30:24 0:47:03.1 0:17:21.9 58.5 % MA 112
200 Petr HAŠEK 1972 389 Hašani SK Bagbike 11:00:31 11:47:34 0:47:03.1 0:17:21.9 58.5 % MB 36
201 Rostislav KOLČÁREK 1961 66 F-M bajkeři 10:26:51 11:13:55 0:47:03.9 0:17:22.7 58.5 % MC 14
202 Lukáš KOVÁŘ 1988 409 10:49:50 11:36:55 0:47:04.9 0:17:23.7 58.6 % MA 113
203 Štefan GROŠ 1961 125 SK Valašské Království 10:40:33 11:27:41 0:47:08.3 0:17:27.1 58.8 % MC 15
204 Pavel FICEK 1969 230 10:44:35 11:31:47 0:47:11.3 0:17:30.1 59.0 % MB 37
205 Tomáš HRUBÝ 1974 475 10:45:02 11:32:19 0:47:16.3 0:17:35.1 59.2 % MA 114
206 Jiří ZINECKER 1973 142 Danyho parťáci 10:25:00 11:12:18 0:47:18.0 0:17:36.8 59.3 % MB 38
207 Jiří DUBOVÝ 1971 80 synci z Kateřinek 10:54:25 11:41:43 0:47:18.5 0:17:37.3 59.4 % MB 39
208 Johana ADAMČÍKOVÁ 1994 308 11:01:44 11:49:03 0:47:18.9 0:17:37.7 59.4 % ZJ 2
209 Rostislav SKOPAL 1976 15 SK Bagbike 10:27:43 11:15:08 0:47:25.2 0:17:44.1 59.7 % MA 115
210 Aleš MOŘKOVSKÝ 1978 430 10:59:11 11:46:46 0:47:34.5 0:17:53.3 60.3 % MA 116
211 Michaela KNÁPKOVÁ 1993 148 10:39:18 11:26:54 0:47:35.7 0:17:54.5 60.3 % ZJ 3
212 Roman ČÁSTEČKA 1973 396 Hrabůvka 10:45:50 11:33:33 0:47:42.6 0:18:01.5 60.7 % MB 40
213 Klára RAMPÍROVÁ 1971 417 10:27:52 11:15:40 0:47:48.1 0:18:06.9 61.0 % ZA 11
214 Vít KAHÁNEK 1990 481 11:01:00 11:48:50 0:47:50.2 0:18:09.0 61.1 % MA 117
215 Martin VAVRUŠA 1971 408 10:45:14 11:33:11 0:47:56.4 0:18:15.2 61.5 % MB 41
216 Martin MEZERA 1976 6 Backaldrin Team 11:03:19 11:51:16 0:47:56.9 0:18:15.8 61.5 % MA 118
217 Martin RYŠKA 1970 174 Fialové kobry 11:09:49 11:57:50 0:48:01.7 0:18:20.5 61.8 % MB 42
218 Roman FRANTA 1966 271 Racing Olešná 10:58:45 11:46:54 0:48:08.6 0:18:27.4 62.2 % MB 43
219 Jan FIERLA 1996 539 10:28:54 11:17:03 0:48:09.7 0:18:28.5 62.2 % M1 10
220 Tomasz BURAWA 1978 462 10:47:54 11:36:05 0:48:10.7 0:18:29.5 62.3 % MA 119
221 Zdeněk CYPRA 1949 23 SK Valašské Království 10:19:26 11:07:38 0:48:12.5 0:18:31.3 62.4 % MD 4
222 Jakub NYKL 1989 245 JAPA outdoor team 11:20:43 12:08:57 0:48:13.2 0:18:32.0 62.4 % MA 120
223 Eva ADAMOVÁ 1987 487 Abadzikra 10:53:51 11:42:05 0:48:14.6 0:18:33.4 62.5 % ZA 12
224 Dalibor KAHÁNEK 1969 433 11:00:50 11:49:06 0:48:15.9 0:18:34.7 62.6 % MB 44
225 Petr ŘÍČNÝ 1979 26 SK Valašské Království 10:40:24 11:28:42 0:48:17.5 0:18:36.3 62.7 % MA 121
226 Milan PĚGŘIMEK 1954 51 HO Baník Karviná 10:49:16 11:37:48 0:48:32.1 0:18:50.9 63.5 % MC 16
227 Miroslav MERTA 1984 301 Abadzikra 10:34:43 11:23:24 0:48:41.0 0:18:59.8 64.0 % MA 122
228 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 169 vinotéka u Karla… 10:30:23 11:19:15 0:48:51.3 0:19:10.1 64.6 % ZJ 4
229 Dalibor JANKO 1979 19 VZS Ostrava 10:42:32 11:31:27 0:48:55.3 0:19:14.1 64.8 % MA 123
230 Milan ŠVIDERNOCH 1958 258 X-AIR Ostrava 11:03:33 11:52:29 0:48:56.7 0:19:15.5 64.9 % MC 17
231 Petr BEREMLIJSKI 1976 25 VZS Ostrava 10:42:20 11:31:26 0:49:06.1 0:19:24.9 65.4 % MA 124
232 Marcel BODY 1982 483 Novatop Lapiere 10:52:21 11:41:31 0:49:09.5 0:19:28.3 65.6 % MA 125
233 Luděk ŠTÝBAR 1969 228 Porubští Rafani 10:37:01 11:26:10 0:49:09.8 0:19:28.6 65.6 % MB 45
234 Paul ANGUS 1977 64 Team Great Britain 10:33:33 11:22:56 0:49:22.6 0:19:41.4 66.3 % MA 126
235 Aleš GRACA 1982 280 Trek 1324 10:44:49 11:34:23 0:49:33.5 0:19:52.3 66.9 % MA 127
236 Michal RYBIÁŘ 1988 110 Rekrea team 10:39:48 11:29:44 0:49:56.0 0:20:14.8 68.2 % MA 128
237 Radek HRNČÍŘ 1992 482 10:51:05 11:41:02 0:49:57.0 0:20:15.8 68.3 % MA 129
238 Dagmar SIKOROVÁ 1975 191 X-Trail Orlová 10:25:49 11:15:59 0:50:10.2 0:20:29.0 69.0 % ZA 13
239 David MACHALA 1983 445 Walmezforever 10:57:36 11:48:02 0:50:26.1 0:20:44.9 69.9 % MA 130
240 Viktor PAVELKA 1963 289 11:06:18 11:56:44 0:50:26.1 0:20:44.9 69.9 % MC 18
241 Veronika BENDOVÁ 1989 171 MH Bike - GYNPRENATAL 10:31:25 11:21:57 0:50:31.8 0:20:50.6 70.2 % ZA 14
242 Miroslav SZAROWSKI 1974 496 10:26:38 11:17:18 0:50:40.6 0:20:59.4 70.7 % MA 131
243 Libor GECNUK 1975 437 11:08:41 11:59:27 0:50:45.5 0:21:04.3 71.0 % MA 132
244 Zdeněk VELIČKA 1962 266 X-AIR Ostrava 10:46:33 11:37:24 0:50:50.8 0:21:09.6 71.3 % MC 19
245 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 115 FBK Horní Suchá 10:51:15 11:42:09 0:50:53.9 0:21:12.7 71.5 % ZA 15
246 Pavla CHROMIAKOVÁ 1985 328 VZS Ostrava 10:42:10 11:33:10 0:51:00.4 0:21:19.2 71.8 % ZA 16
247 Petr OPOLKA 1963 140 10:56:18 11:47:21 0:51:02.6 0:21:21.4 71.9 % MC 20
248 Ladislav NEUMANN 1981 509 10:59:48 11:50:54 0:51:06.0 0:21:24.8 72.1 % MA 133
249 Petr WLUDYKA 1973 364 X-AIR Ostrava 10:38:21 11:29:32 0:51:11.2 0:21:30.0 72.4 % MB 46
250 Beskydský DĚDEK 1945 403 Klub Důchodců 11:05:22 11:56:35 0:51:12.8 0:21:31.6 72.5 % MD 5
251 Michal KOPÝTKO 1976 158 10:31:41 11:23:26 0:51:44.9 0:22:03.7 74.3 % MA 134
252 Vladan VAŘEKA 1968 104 10:48:54 11:40:41 0:51:47.2 0:22:06.0 74.4 % MB 47
253 Luděk SEDLÁČEK 1965 4 X-Trail Orlová 10:21:44 11:13:43 0:51:58.7 0:22:17.5 75.1 % MB 48
254 Filip LANDSBERGER 1979 107 Pepa Team F-M 11:02:08 11:54:11 0:52:02.9 0:22:21.7 75.3 % MA 135
255 Jakub ŠLACHTA 1998 303 Gymnázium - Hrabůvka 10:24:26 11:16:46 0:52:20.2 0:22:39.0 76.3 % M1 11
256 Filip PĚGŘÍM 2000 351 Chimpanzee 10:27:15 11:19:37 0:52:21.5 0:22:40.4 76.4 % M0 5
257 Jiří KOTEK 1971 53 10:31:56 11:24:39 0:52:43.4 0:23:02.2 77.6 % MB 49
258 Jindřich KOTEK 1950 54 10:32:06 11:24:54 0:52:48.0 0:23:06.8 77.9 % MD 6
259 Lukáš VACULA 1980 7 11:03:04 11:55:53 0:52:49.2 0:23:08.1 77.9 % MA 136
260 Martin DANISZ 1973 505 10:30:32 11:23:21 0:52:49.3 0:23:08.1 77.9 % MB 50
261 Oldřich ŽUREK 1954 363 10:42:44 11:36:26 0:53:41.9 0:24:00.7 80.9 % MC 21
262 Přemysl JASIOK 1974 231 Trek 1324 10:25:27 11:19:18 0:53:50.9 0:24:09.8 81.4 % MA 137
263 Jana KNĚZKOVÁ 1987 315 10:34:32 11:28:25 0:53:53.3 0:24:12.2 81.5 % ZA 17
264 Russell WICKWAR 1979 154 10:33:45 11:28:12 0:54:27.0 0:24:45.8 83.4 % MA 138
265 Karel BRUDNÝ 2003 472 10:42:49 11:37:20 0:54:30.2 0:24:49.0 83.6 % M0 6
266 Peter BALKO 1944 375 10:22:07 11:16:53 0:54:46.5 0:25:05.3 84.5 % MD 7
267 Dagmar OPOLKOVA 1964 161 10:56:12 11:51:13 0:55:01.2 0:25:20.0 85.3 % ZZ 1
268 Lukáš ŘÍMÁNEK 2000 145 Řím Tým 10:18:27 11:13:31 0:55:03.8 0:25:22.6 85.5 % M0 7
269 Vít MATULA 1971 82 synci z Kateřinek 10:54:12 11:50:04 0:55:51.9 0:26:10.7 88.2 % MB 51
270 Tereza PETROVÁ 1987 334 10:53:43 11:50:37 0:56:54.4 0:27:13.2 91.7 % ZA 18
271 Ondřej ŘÍMÁNEK 1995 144 Řím Tým 10:29:03 11:26:05 0:57:01.5 0:27:20.3 92.1 % MJ 12
272 Denisa ČEPČOROVÁ 1995 76 SK Fighter Inside 10:59:19 11:57:13 0:57:53.8 0:28:12.6 95.0 % ZJ 5
273 Karolína TĚŠICKÁ 1996 530 10:32:57 11:31:11 0:58:14.5 0:28:33.3 96.2 % ZJ 6
274 Radek NADAŽY 1965 235 SK Šafrata Bohumín 10:29:27 11:28:09 0:58:42.6 0:29:01.5 97.8 % MB 52
275 Max HAŠEK 2002 377 Hašani SK Bagbike 11:00:34 11:59:24 0:58:50.1 0:29:09.0 98.2 % M0 8
276 Marie TOMANOVÁ 1966 28 X-Trail Orlová 10:18:07 11:17:59 0:59:52.3 0:30:11.1 101.7 % ZZ 2
277 Kamil KUBICA 1971 207 Palkovice 10:38:34 11:39:05 1:00:31.3 0:30:50.1 103.9 % MB 53
278 Jana ČUPOVÁ 1990 121 Bo 10:47:10 11:47:52 1:00:41.9 0:31:00.7 104.5 % ZA 19
279 Jana MRÁZOVÁ 1980 465 10:35:47 11:37:02 1:01:14.6 0:31:33.4 106.3 % ZA 20
280 Daniel SMĚJA 1980 295 Trek 1324 11:01:15 12:03:12 1:01:57.1 0:32:15.9 108.7 % MA 139
281 Pavel ŽIŽKA 1961 464 10:22:48 11:26:27 1:03:39.5 0:33:58.3 114.4 % MC 22
282 Vladan PECHA 1965 256 10:45:26 11:49:12 1:03:45.8 0:34:04.7 114.8 % MB 54
283 Markéta PYTLOVÁ 1999 226 SK Bagbike 11:00:27 12:04:16 1:03:49.2 0:34:08.0 115.0 % Z0 1
284 Jaromír PYTEL 1975 225 SK Bagbike 11:00:19 12:08:01 1:07:41.7 0:38:00.5 128.0 % MA 140
285 Eva PYTLOVÁ 2003 227 SK Bagbike 11:00:17 12:07:59 1:07:42.5 0:38:01.4 128.1 % Z0 2
286 Tomáš JANKŮJ 1991 45 TOM-RUN 10:29:14 11:39:22 1:10:08.6 0:40:27.5 136.3 % MA 141
287 Pavel MOSKALA 1979 185 11:00:02 12:12:30 1:12:28.2 0:42:47.0 144.1 % MA 142
288 František KUNOVSKÝ 1993 544 10:33:09 11:46:22 1:13:13.2 0:43:32.0 146.6 % MJ 13
289 Pavel BENEŠ 1986 229 (mo)mentálně Opavské dupy - - - 0:00:00.0 0.0 % MA 143 chodec
# Jméno Ročník St. číslo Tým Malenovice, hotel P. Bezruč Lysá hora Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
© 2013 - 2017 Luďa