Lysacup - Ostravice, železniční přejezd, 3 in 1 - výsledky - kategorie MA

Datum:
30.1.2016
Čas startu:
10:01:13

Aktualizováno: 30.1.2016, 12:43:30

Bod 1 - Lysá hora, Bod 2 - Malenovice, Bod 3 - Lysá hora
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Bod 3 # Bod 3 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
1 Tomáš LICHÝ 1994 268 0:44:04 2 1:01:48 1 1:42:14 1 1:42:14 0:00:00 0.0 % MA 1
2 Tomáš MACEČEK 1991 202 0:44:23 4 1:01:51 2 1:43:37 2 1:43:37 0:01:23 1.4 % MA 2
3 Vít OTEVŘEL 1988 34 0:44:58 5 1:03:58 3 1:44:40 3 1:44:40 0:02:25 2.4 % MA 3
4 Petr HUDEČEK 1982 1 0:44:13 3 1:05:11 4 1:47:19 4 1:47:19 0:05:04 5.0 % MA 4
5 Oldřich KOKOŠEK 1988 33 0:47:05 7 1:08:17 6 1:50:32 5 1:50:32 0:08:18 8.1 % MA 5
6 Martin MIKLOŠ 1986 236 0:48:27 8 1:08:15 5 1:53:29 6 1:53:29 0:11:14 11.0 % MA 6
7 Tomáš PETER 1985 448 0:46:29 6 1:11:04 8 1:56:11 7 1:56:11 0:13:56 13.6 % MA 7
8 Jiří PYTLÍK 1991 177 0:43:51 1 1:12:29 9 1:58:22 8 1:58:22 0:16:07 15.8 % MA 8
9 Jan STOSZEK 1976 102 0:48:32 9 1:09:53 7 1:58:33 9 1:58:33 0:16:18 15.9 % MA 9
10 Martin TUHARSKÝ 1977 209 0:49:25 11 1:12:30 10 2:01:44 10 2:01:44 0:19:29 19.1 % MA 10
11 Lukáš BYRTUS 1989 87 0:52:39 19 1:17:53 18 2:09:23 18 2:09:23 0:27:08 26.5 % MA 18
12 Marek ZEMAN 1987 291 0:51:54 17 1:22:01 26 2:10:21 19 2:10:21 0:28:06 27.5 % MA 19
13 Jaroslav KOUŘIL 1980 31 0:53:47 22 1:19:45 20 2:12:19 20 2:12:19 0:30:04 29.4 % MA 20
14 Rudolf MUNK 1979 24 0:57:17 33 1:21:00 23 2:13:10 22 2:13:10 0:30:55 30.2 % MA 22
15 Jan KEMPA 1979 178 0:59:15 40 1:20:26 21 2:14:24 23 2:14:24 0:32:09 31.5 % MA 23
16 Kuba FRANER 1989 112 0:55:33 26 1:20:41 22 2:15:10 24 2:15:10 0:32:55 32.2 % MA 24
17 Matouš ONDRUSZ 1991 738 1:00:03 44 1:22:04 28 2:16:54 26 2:16:54 0:34:39 33.9 % MA 26
18 Michal DROZD 1987 608 0:56:51 28 1:23:55 32 2:17:41 28 2:17:41 0:35:26 34.7 % MA 28
19 Ondřej RICHTER 1987 414 0:48:56 10 1:27:21 39 2:20:13 30 2:20:13 0:37:58 37.1 % MA 30
20 Václav TYLEČEK 1985 193 0:58:01 36 1:24:50 35 2:23:29 36 2:23:29 0:41:14 40.3 % MA 36
21 Michal NEVŘALA 1981 233 1:00:42 47 1:27:17 38 2:25:19 37 2:25:19 0:43:05 42.1 % MA 37
22 Jiří POKLUDA 1979 599 0:58:20 38 1:21:59 25 2:25:51 39 2:25:51 0:43:36 42.7 % MA 39
23 Martin HOŘÍNEK 1981 675 1:00:12 46 1:30:50 43 2:30:10 41 2:30:10 0:47:55 46.9 % MA 41
24 Pavel BENEŠ 1986 229 0:57:16 32 1:31:11 44 2:31:13 43 2:31:13 0:48:59 47.9 % MA 43
25 Lukáš WASSERBAUER 1987 239 0:59:17 41 1:28:37 41 2:33:24 44 2:33:24 0:51:09 50.0 % MA 44
26 Tomáš ČERNÝ 1990 672 1:00:57 48 1:35:11 51 2:35:54 45 2:35:54 0:53:39 52.5 % MA 45
27 Michal RYBIÁŘ 1988 110 0:56:58 29 1:35:09 49 2:37:50 47 2:37:50 0:55:35 54.4 % MA 47
28 Pavel HRADIL 1994 12 1:04:02 51 1:38:48 57 2:38:07 48 2:38:07 0:55:52 54.6 % MA 48
29 Teodor STOJANOVIČ 1991 535 1:06:36 58 1:35:05 47 2:41:18 50 2:41:18 0:59:03 57.8 % MA 50
30 Collin RYMER 1987 586 1:03:46 50 1:35:08 48 2:43:32 53 2:43:32 1:01:17 59.9 % MA 53
31 Paul ANGUS 1977 64 1:04:57 54 1:38:31 56 2:50:02 58 2:50:02 1:07:47 66.3 % MA 58
32 Matthew MAYER 1984 627 0:54:05 23 1:39:48 60 2:50:04 59 2:50:04 1:07:49 66.3 % MA 59
33 Jiří HANULÍK 1985 564 1:08:48 66 1:58:09 71 3:10:02 63 3:10:02 1:27:47 85.9 % MA 63
34 Lukáš REJŽEK 1984 718 1:07:35 62 1:58:05 70 3:10:34 65 3:10:34 1:28:19 86.4 % MA 65
35 Jakub KOSMÁK 1985 720 1:12:34 68 1:58:03 69 3:10:48 66 3:10:48 1:28:33 86.6 % MA 66
36 Drew COONEY 1981 43 0:54:50 25 1:53:27 67 3:13:39 68 3:13:39 1:31:24 89.4 % MA 68
37 Russell WICKWAR 1979 154 1:08:33 65 1:52:24 64 3:16:24 69 3:16:24 1:34:09 92.1 % MA 69
38 Tomas KULIG 1987 541 1:19:09 71 2:01:04 72 3:22:20 71 3:22:20 1:40:05 97.9 % MA 71
anonymizováno 632 0:59:54 (43) 1:26:37 (37) - () DNF MA
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Bod 3 # Bod 3 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
© 2013 - 2021 Luďa