Lysacup - Ostravice, železniční přejezd, 3 in 1 - výsledky

Datum:
30.1.2016
Čas startu:
10:01:13
Kategorie:

Aktualizováno: 30.1.2016, 13:43:30

# Jméno Ročník St. číslo Tým Lysá hora Malenovice Lysá hora Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
1 Tomáš LICHÝ 1994 268 0:44:04 (2) 1:01:48 (1) 1:42:14 (1) 1:42:14.9 0:00:00.0 0.0 % MA 1
2 Tomáš MACEČEK 1991 202 0:44:23 (4) 1:01:51 (2) 1:43:37 (2) 1:43:37.9 0:01:23.0 1.4 % MA 2
3 Vít OTEVŘEL 1988 34 0:44:58 (5) 1:03:58 (3) 1:44:40 (3) 1:44:40.2 0:02:25.3 2.4 % MA 3
4 Petr HUDEČEK 1982 1 0:44:13 (3) 1:05:11 (4) 1:47:19 (4) 1:47:19.7 0:05:04.8 5.0 % MA 4
5 Oldřich KOKOŠEK 1988 33 0:47:05 (7) 1:08:17 (6) 1:50:32 (5) 1:50:32.9 0:08:18.0 8.1 % MA 5
6 Martin MIKLOŠ 1986 236 0:48:27 (8) 1:08:15 (5) 1:53:29 (6) 1:53:29.5 0:11:14.5 11.0 % MA 6
7 Tomáš PETER 1985 448 0:46:29 (6) 1:11:04 (8) 1:56:11 (7) 1:56:11.8 0:13:56.9 13.6 % MA 7
8 Jiří PYTLÍK 1991 177 0:43:51 (1) 1:12:29 (9) 1:58:22 (8) 1:58:22.5 0:16:07.5 15.8 % MA 8
9 Jan STOSZEK 1976 102 0:48:32 (9) 1:09:53 (7) 1:58:33 (9) 1:58:33.0 0:16:18.1 15.9 % MA 9
10 Martin TUHARSKÝ 1977 209 0:49:25 (11) 1:12:30 (10) 2:01:44 (10) 2:01:44.2 0:19:29.2 19.1 % MA 10
11 Petr ŠKRABÁNEK 1960 336 0:49:38 (12) 1:14:19 (11) 2:02:52 (11) 2:02:52.7 0:20:37.8 20.2 % MC 1
12 Míra ONDŘEJKA 1971 117 0:50:16 (14) 1:16:03 (14) 2:03:01 (12) 2:03:01.5 0:20:46.6 20.3 % MB 1
13 Lumír SOBEK 1975 259 0:52:07 (18) 1:15:37 (13) 2:03:19 (13) 2:03:19.0 0:21:04.0 20.6 % MB 2
14 Aleš ZAJÍC 1969 785 0:51:14 (16) 1:14:28 (12) 2:03:28 (14) 2:03:28.7 0:21:13.8 20.8 % MB 3
15 Richard HELCEL 1972 135 0:50:46 (15) 1:16:06 (15) 2:03:39 (15) 2:03:39.0 0:21:24.1 20.9 % MB 4
16 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 9 0:49:50 (13) 1:17:01 (17) 2:04:56 (16) 2:04:56.5 0:22:41.5 22.2 % ZA 1
17 Michal POPIELUCH 1973 22 0:53:16 (21) 1:16:51 (16) 2:07:14 (17) 2:07:14.9 0:25:00.0 24.5 % MB 5
18 Lukáš BYRTUS 1989 87 0:52:39 (19) 1:17:53 (18) 2:09:23 (18) 2:09:23.1 0:27:08.2 26.5 % MA 11
19 Marek ZEMAN 1987 291 0:51:54 (17) 1:22:01 (26) 2:10:21 (19) 2:10:21.8 0:28:06.8 27.5 % MA 12
20 Jaroslav KOUŘIL 1980 31 0:53:47 (22) 1:19:45 (20) 2:12:19 (20) 2:12:19.1 0:30:04.2 29.4 % MA 13
21 Janusz KUBALA 1973 458 0:54:07 (24) 1:19:21 (19) 2:12:52 (21) 2:12:52.3 0:30:37.4 30.0 % MB 6
22 Rudolf MUNK 1979 24 0:57:17 (33) 1:21:00 (23) 2:13:10 (22) 2:13:10.5 0:30:55.6 30.2 % MA 14
23 Jan KEMPA 1979 178 0:59:15 (40) 1:20:26 (21) 2:14:24 (23) 2:14:24.5 0:32:09.6 31.5 % MA 15
24 Kuba FRANER 1989 112 0:55:33 (26) 1:20:41 (22) 2:15:10 (24) 2:15:10.7 0:32:55.8 32.2 % MA 16
25 Miroslav PAVLÍK 1964 803 0:58:46 (39) 1:24:08 (33) 2:16:40 (25) 2:16:40.0 0:34:25.1 33.7 % MC 2
26 Matouš ONDRUSZ 1991 738 1:00:03 (44) 1:22:04 (28) 2:16:54 (26) 2:16:54.2 0:34:39.3 33.9 % MA 17
27 Radovan RUDICKÝ 1969 495 0:58:00 (35) 1:23:02 (30) 2:17:22 (27) 2:17:22.8 0:35:07.9 34.4 % MB 7
28 Michal DROZD 1987 608 0:56:51 (28) 1:23:55 (32) 2:17:41 (28) 2:17:41.8 0:35:26.9 34.7 % MA 18
29 Andrea KRSTEVOVÁ 1985 155 0:57:24 (34) 1:23:54 (31) 2:17:54 (29) 2:17:54.5 0:35:39.6 34.9 % ZA 2
30 Ondřej RICHTER 1987 414 0:48:56 (10) 1:27:21 (39) 2:20:13 (30) 2:20:13.3 0:37:58.4 37.1 % MA 19
31 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 13 0:55:41 (27) 1:21:13 (24) 2:20:37 (31) 2:20:37.6 0:38:22.7 37.5 % ZA 3
32 Lukáš LEVINSKÝ 1974 379 1:00:11 (45) 1:26:34 (36) 2:21:24 (32) 2:21:24.9 0:39:10.0 38.3 % MB 8
33 Eduard HRACHOVINA 1995 585 0:52:52 (20) 1:27:46 (40) 2:22:11 (33) 2:22:11.1 0:39:56.2 39.1 % MJ 1
34 Stanislav BALETKA 1970 371 0:58:06 (37) 1:24:20 (34) 2:22:52 (34) 2:22:52.8 0:40:37.9 39.7 % MB 9
35 Vojtěch ŘEPA 1995 634 0:57:09 (31) 1:22:03 (27) 2:23:07 (35) 2:23:07.6 0:40:52.7 40.0 % MJ 2
36 Václav TYLEČEK 1985 193 0:58:01 (36) 1:24:50 (35) 2:23:29 (36) 2:23:29.3 0:41:14.4 40.3 % MA 20
37 Michal NEVŘALA 1981 233 1:00:42 (47) 1:27:17 (38) 2:25:19 (37) 2:25:19.9 0:43:05.0 42.1 % MA 21
38 Malcolm COLLEN 1960 93 0:57:01 (30) 1:30:11 (42) 2:25:43 (38) 2:25:43.9 0:43:29.0 42.5 % MC 3
39 Jiří POKLUDA 1979 599 0:58:20 (38) 1:21:59 (25) 2:25:51 (39) 2:25:51.6 0:43:36.7 42.7 % MA 22
40 Patrik CHÝLEK 1973 431 0:59:22 (42) 1:22:43 (29) 2:27:15 (40) 2:27:15.1 0:45:00.2 44.0 % MB 10
41 Martin HOŘÍNEK 1981 675 1:00:12 (46) 1:30:50 (43) 2:30:10 (41) 2:30:10.2 0:47:55.3 46.9 % MA 23
42 Kristýna CHMELKOVÁ 1987 665 1:02:42 (49) 1:34:37 (45) 2:30:24 (42) 2:30:24.9 0:48:10.0 47.1 % ZA 4
43 Pavel BENEŠ 1986 229 0:57:16 (32) 1:31:11 (44) 2:31:13 (43) 2:31:13.9 0:48:59.0 47.9 % MA 24
44 Lukáš WASSERBAUER 1987 239 0:59:17 (41) 1:28:37 (41) 2:33:24 (44) 2:33:24.4 0:51:09.5 50.0 % MA 25
45 Tomáš ČERNÝ 1990 672 1:00:57 (48) 1:35:11 (51) 2:35:54 (45) 2:35:54.4 0:53:39.5 52.5 % MA 26
46 Radomír ŠNEVAJS 1963 318 1:04:40 (52) 1:34:38 (46) 2:36:29 (46) 2:36:29.0 0:54:14.1 53.0 % MC 4
47 Michal RYBIÁŘ 1988 110 0:56:58 (29) 1:35:09 (49) 2:37:50 (47) 2:37:50.5 0:55:35.6 54.4 % MA 27
48 Pavel HRADIL 1994 12 1:04:02 (51) 1:38:48 (57) 2:38:07 (48) 2:38:07.0 0:55:52.1 54.6 % MA 28
49 Radmila MICHALOVÁ 1975 768 1:06:29 (57) 1:35:30 (52) 2:38:38 (49) 2:38:38.3 0:56:23.4 55.2 % ZA 5
50 Teodor STOJANOVIČ 1991 535 1:06:36 (58) 1:35:05 (47) 2:41:18 (50) 2:41:18.5 0:59:03.6 57.8 % MA 29
51 Jaromír PIGULA 1972 60 1:07:56 (63) 1:35:10 (50) 2:41:37 (51) 2:41:37.3 0:59:22.4 58.1 % MB 11
52 Radim CHMIEL 1968 131 1:04:53 (53) 1:35:45 (53) 2:42:46 (52) 2:42:46.2 1:00:31.3 59.2 % MB 12
53 Collin RYMER 1987 586 1:03:46 (50) 1:35:08 (48) 2:43:32 (53) 2:43:32.6 1:01:17.7 59.9 % MA 30
54 Jakub ŠLACHTA 1998 303 1:07:32 (61) 1:38:29 (55) 2:45:42 (54) 2:45:42.5 1:03:27.6 62.1 % M1 1
55 Tereza KARKOŠKOVÁ 1989 772 1:08:00 (64) 1:37:26 (54) 2:46:00 (55) 2:46:00.5 1:03:45.6 62.4 % ZA 6
56 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 115 1:06:48 (60) 1:40:26 (61) 2:48:06 (56) 2:48:06.4 1:05:51.5 64.4 % ZA 7
57 Zdeněk CYPRA 1949 23 1:06:04 (56) 1:39:30 (59) 2:48:09 (57) 2:48:09.1 1:05:54.2 64.5 % MD 1
58 Paul ANGUS 1977 64 1:04:57 (54) 1:38:31 (56) 2:50:02 (58) 2:50:02.4 1:07:47.4 66.3 % MA 31
59 Matthew MAYER 1984 627 0:54:05 (23) 1:39:48 (60) 2:50:04 (59) 2:50:04.7 1:07:49.7 66.3 % MA 32
60 Jiří DUBOVÝ 1971 80 1:06:41 (59) 1:39:21 (58) 2:51:13 (60) 2:51:13.1 1:08:58.2 67.5 % MB 13
61 Bohuslav ŠVANTNER 1964 255 1:12:24 (67) 1:49:27 (62) 2:58:07 (61) 2:58:07.7 1:15:52.8 74.2 % MC 5
62 Igor MIHALČÍK 1962 615 1:13:12 (69) 1:53:00 (65) 3:06:00 (62) 3:06:00.7 1:23:45.8 81.9 % MC 6
63 Jiří HANULÍK 1985 564 1:08:48 (66) 1:58:09 (71) 3:10:02 (63) 3:10:02.0 1:27:47.0 85.9 % MA 33
64 Radek NADAŽY 1965 235 1:15:04 (70) 1:56:47 (68) 3:10:06 (64) 3:10:06.0 1:27:51.1 85.9 % MC 7
65 Lukáš REJŽEK 1984 718 1:07:35 (62) 1:58:05 (70) 3:10:34 (65) 3:10:34.2 1:28:19.3 86.4 % MA 34
66 Jakub KOSMÁK 1985 720 1:12:34 (68) 1:58:03 (69) 3:10:48 (66) 3:10:48.6 1:28:33.7 86.6 % MA 35
67 Tereza DRASTICHOVÁ 1988 625 1:20:12 (72) 1:53:23 (66) 3:13:02 (67) 3:13:02.0 1:30:47.1 88.8 % ZA 8
68 Drew COONEY 1981 43 0:54:50 (25) 1:53:27 (67) 3:13:39 (68) 3:13:39.8 1:31:24.9 89.4 % MA 36
69 Russell WICKWAR 1979 154 1:08:33 (65) 1:52:24 (64) 3:16:24 (69) 3:16:24.6 1:34:09.7 92.1 % MA 37
70 Nathan CRIGHTON 1974 332 1:05:51 (55) 1:52:07 (63) 3:16:30 (70) 3:16:30.3 1:34:15.4 92.2 % MB 14
71 Tomas KULIG 1987 541 1:19:09 (71) 2:01:04 (72) 3:22:20 (71) 3:22:20.3 1:40:05.4 97.9 % MA 38
anonymizováno 632 0:59:54 (43) 1:26:37 (37) - () DNF MA
# Jméno Ročník St. číslo Tým Lysá hora Malenovice Lysá hora Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
© 2013 - 2017 Luďa