Horský běh na Lysou horu - výsledky

Datum:
23.5.2015
Čas startu:
11:01:39

Aktualizováno: 17.5.2015, 07:21:38

Bod 1 - Lysá hora
# Jméno RN Tým Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
1 Vít PAVLIŠTA 1985 201 AC Slovan Liberec 0:54:38 0:00:00 0.0 % MA 1
2 Janů JAN 1993 59 Hvězda SKP Pardubice 0:55:26 0:00:48 1.5 % MA 2
3 Lukáš KUČERA 1981 88 VSK Univerzita Brno 0:56:04 0:01:26 2.6 % MA 3
4 Tomáš LICHÝ 1994 97 TJ TŽ Třinec 0:56:48 0:02:09 3.9 % MA 4
5 Martin KUČERA 1980 89 VSK Univerzita Brno 0:58:30 0:03:51 7.1 % MA 5
6 David PELÍŠEK 1990 202 AK Olomouc 0:58:39 0:04:00 7.3 % MA 6
7 Tomáš MACEČEK 1991 101 Pearl iZUMi Czech 0:58:56 0:04:17 7.9 % MA 7
8 Radek HÜBL 1988 190 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0:59:08 0:04:29 8.2 % MA 8
9 Jindřich KRÁL 1973 81 Iscarex Česká Třebová 0:59:37 0:04:58 9.1 % MB 1
10 Lukáš POMEZNÝ 1994 215 Atletika Písek 0:59:49 0:05:10 9.5 % MA 9
11 Sebastian VOŠVRDA 1996 257 AC Mladá Boleslav 1:00:06 0:05:27 10.0 % MJ 1
12 Petr PECHEK 1983 122 TJ Maratonstav Úpice 1:00:27 0:05:48 10.6 % MA 10
13 Jáchym KOVÁŘ 1996 196 TJ Jiskra Litomyšl 1:00:36 0:05:58 10.9 % MJ 2
14 Jiří ŽÁK 1971 182 www.zakisova-skolabehu.cz 1:00:44 0:06:05 11.2 % MB 2
15 Pavel HLADÍK 1996 245 Hvězda SKP Pardubice 1:00:58 0:06:19 11.6 % MJ 3
16 Roman KOVÁŘ 1987 197 AVA 1:01:59 0:07:20 13.4 % MA 11
17 Adam GAURA 1996 189 TJ TŽ Třinec 1:02:01 0:07:23 13.5 % MJ 4
18 Jiří PYTLÍK 1991 249 MK Seitl Ostrava 1:02:29 0:07:50 14.3 % MA 12
19 Jan HERDA 1983 222 SKP Nymburk 1:02:33 0:07:54 14.5 % MA 13
20 Petr LAJTKEP 1973 95 AC Slovan Liberec 1:02:47 0:08:08 14.9 % MB 3
21 Milan WURST 1982 247 AK Šternberk 1:02:52 0:08:14 15.1 % MA 14
22 Tomáš PETER 1985 125 Beskydští nomádi 1:03:14 0:08:35 15.7 % MA 15
23 Jan MALÝ 1973 102 ELEVEN RUN TEAM 1:03:18 0:08:39 15.8 % MB 4
24 Martin HOLIŠ 1974 262 BAP Pustevny 1:03:27 0:08:48 16.1 % MB 5
25 Petr URBÁNEK 1981 253 AC Slovan Liberec 1:03:29 0:08:50 16.2 % MA 16
26 Vojtěch KONÍŘ 1991 220 Vinotéka u Karla,… 1:03:32 0:08:53 16.3 % MA 17
27 Martin VACEK 1969 232 Iscarex Česká Třebová 1:03:39 0:09:00 16.5 % MB 6
28 Marek CHRASCINA 1997 55 Tj Tž Třinec 1:03:43 0:09:04 16.6 % MJ 5
29 Marek CZECZOTKA 1998 23 TJ TŽ Třinec 1:03:56 0:09:17 17.0 % MJ 6
30 Jan ROHÁČEK 1982 206 RUNSPORT TEAM / XC SPORT… 1:04:20 0:09:41 17.7 % MA 18
31 Vladan ŠINDELEK 1967 225 Pržno 1:04:46 0:10:07 18.5 % MB 7
32 Ondřej FEJFAR 1989 188 AK Kroměříž / Inov-8 team 1:04:54 0:10:15 18.8 % MA 19
33 Aleš STRÁNSKÝ 1960 151 ČTBK Iscarex Česká… 1:05:06 0:10:28 19.2 % MC 1
34 Oldřich KOKOŠEK 1988 233 Pearl Izumi Czech 1:05:19 0:10:41 19.6 % MA 20
35 Martin ZAPALAČ 1986 218 Extreme Obstacle Runners 1:06:17 0:11:39 21.3 % MA 21
36 Daniel KALETA 1982 243 1:06:25 0:11:47 21.6 % MA 22
37 Bedřich STANČÍK 1984 279 lepus.cz 1:06:44 0:12:06 22.1 % MA 23
38 Jonáš SMETANA 1997 221 X-AIR Ostrava 1:07:06 0:12:27 22.8 % MJ 7
39 Táňa METELKOVÁ 1972 235 TJ Sokol Hradec Králové 1:07:17 0:12:38 23.1 % ZB 1
40 Martin TUREK 1980 169 www.zakisova-skolabehu.cz 1:07:25 0:12:46 23.4 % MA 24
41 Jan STOSZEK 1976 148 VZS Ostrava 1:07:41 0:13:03 23.9 % MA 25
42 Petr ŠMÍD 1969 227 BANÍK OSEK 1:07:49 0:13:10 24.1 % MB 8
43 Pavel SZEBESTA 1968 156 Burik Team 1:08:01 0:13:22 24.5 % MB 9
44 Monika PREIBISCHOVÁ 1985 204 AC Mariánské Lázně 1:08:11 0:13:32 24.8 % ZA 1
45 Adéla STRÁNSKÁ 1991 149 ČTBK Iscarex Česká… 1:08:24 0:13:46 25.2 % ZA 2
46 Tomáš BOBEK 1988 12 Metylovice 1:08:30 0:13:51 25.4 % MA 26
47 Ladislav SVENTEK 1965 268 Goral marathon team 1:08:53 0:14:14 26.1 % MC 2
48 Dagmar RYCHNOVSKÁ 1975 238 SK Nové město nad Metují 1:08:59 0:14:20 26.2 % ZB 2
49 Petr ŠKRABÁNEK 1960 161 MK Seitl Ostrava 1:09:02 0:14:24 26.4 % MC 3
50 Pavla ZAHÁLKOVÁ 1989 237 AK Škoda Plzeň 1:09:08 0:14:30 26.5 % ZA 3
51 Petr HUDEČEK 1982 50 opavské dupy 1:09:11 0:14:32 26.6 % MA 27
52 Jakub BERÁNEK 1979 287 Frýdek-Místek 1:09:15 0:14:36 26.7 % MA 28
53 Zbyněk ŠKUCA 1987 162 vinotéka u karla 1:09:59 0:15:21 28.1 % MA 29
54 Lukáš KREJČÍ 1976 265 Pepa Team Frýdek-Místek 1:10:28 0:15:50 29.0 % MA 30
55 Radomir BENESZ 1977 261 Lepus 1:10:38 0:16:00 29.3 % MA 31
56 Iva MILESOVÁ 1977 112 PSK Olymp Praha 1:10:52 0:16:14 29.7 % ZB 3
57 Lumír SOBEK 1975 231 Dobratice 1:10:53 0:16:15 29.7 % MB 10
58 Petr FIALA 1982 33 1:11:04 0:16:26 30.1 % MA 32
59 Jan NEUWIRTH 1980 114 mujfyzioterapeut.cz 1:11:08 0:16:29 30.2 % MA 33
60 Martin ŠMÍD 1980 241 Střelka Brno 1:11:16 0:16:38 30.4 % MA 34
61 Roman KUČERA 1982 90 Team LightBIKE 1:11:29 0:16:50 30.8 % MA 35
62 Pavel ŘÍHA 1977 205 Frýdlant n. O. 1:11:46 0:17:07 31.3 % MA 36
63 Ondřej RICHTER 1987 137 AVA 1:11:54 0:17:15 31.6 % MA 37
64 Vít OTEVŘEL 1988 276 Salomon-run 1:12:11 0:17:32 32.1 % MA 38
65 Martin NAVAŘÍK 1982 217 Julboway 1:12:41 0:18:02 33.0 % MA 39
66 Jiří ZÁTOPEK 1960 181 X-AIR Ostrava 1:12:50 0:18:11 33.3 % MC 4
67 František PECHEK 1953 121 Maratonstav Úpice 1:12:53 0:18:15 33.4 % MD 1
68 Radek LESZCZYNSKI 1975 260 BezvaBěh.cz Team Olomouc 1:13:00 0:18:21 33.6 % MB 11
69 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 84 VZS Ostrava 1:13:01 0:18:23 33.6 % ZA 4
70 Tomáš KOSTKA 1987 266 Vinotéka u Karla,… 1:13:11 0:18:32 33.9 % MA 40
71 Tomáš CIENCIALA 1970 244 Splašení goroli 1:13:29 0:18:50 34.5 % MB 12
72 Petr CHOLEVA 1974 269 Lítací Jelen 1:13:49 0:19:10 35.1 % MB 13
73 David BELEJ 1981 185 NEWLINE 1:13:57 0:19:19 35.4 % MA 41
74 Matt MAYER 1984 275 Team GB!!! 1:14:07 0:19:28 35.7 % MA 42
75 Milan ANDĚL 1983 271 Ultrasta Frýdek-Místek 1:14:25 0:19:46 36.2 % MA 43
76 Vojtěch HRUBÝ 1974 270 Bystřička 1:14:27 0:19:49 36.3 % MB 14
77 Jaroslav OLEJNÍK 1967 116 SK Rozvíjej se poupátko 1:14:49 0:20:10 36.9 % MB 15
78 Martin PÍŠA 1982 127 Tobi sport & StarsHollow… 1:15:04 0:20:25 37.4 % MA 44
79 Jaroslav GLOGAR 1993 37 Morituri 1:15:10 0:20:31 37.6 % MA 45
80 Přemysl JASIOK 1974 65 Trek1324 1:15:16 0:20:38 37.8 % MB 16
81 Jiří MORAVEC 1996 199 ČTBK Iscarex Česká… 1:15:23 0:20:44 38.0 % MJ 8
82 Tomáš NUTIL 1970 263 Lepus 1:15:27 0:20:48 38.1 % MB 17
83 Jan BENBENEK 1988 264 TJ Sokol Plesná 1:15:29 0:20:50 38.1 % MA 46
84 Lukáš WASSERBAUER 1987 246 synci z Kateřinek 1:15:42 0:21:03 38.5 % MA 47
85 Karel JANAS 1974 60 Porubští RAFANI 1:15:49 0:21:11 38.8 % MB 18
86 Miroslav LETKO 1981 267 VZS Ostrava 1:16:05 0:21:26 39.2 % MA 48
87 Lukáš SÝKORA 1990 293 AK Olomouc 1:16:15 0:21:36 39.5 % MA 49
88 Lukáš VRUBEL 1989 209 Motorsport Klub Čeladná 1:16:29 0:21:50 40.0 % MA 50
89 Daniel DELINA 1980 27 1.Běžecký Jablunkov 1:16:42 0:22:03 40.4 % MA 51
90 Jana BYRTUSOVÁ 1982 20 1.Běžecký Jablunkov 1:16:49 0:22:10 40.6 % ZA 5
91 Pavel OSWALD 1973 273 Matrix team 1:16:55 0:22:16 40.8 % MB 19
92 Rostislav VÁCLAVÍK 1982 172 Jäger Team Klimkovice 1:16:56 0:22:17 40.8 % MA 52
93 Ondřej ČERNOCH 1989 25 1:17:00 0:22:21 40.9 % MA 53
94 Andrzej ZOGATA 1986 214 1. Běžecký Jablunkov 1:17:05 0:22:26 41.1 % MA 54
95 Jan HALFAR 1985 42 1:17:14 0:22:35 41.3 % MA 55
96 Josef BIELESZ 1965 9 1.Běžecký Jablunkov 1:17:21 0:22:42 41.6 % MC 5
97 Kamila GREGOROVÁ 1981 239 Salomon team 1:17:31 0:22:52 41.9 % ZA 6
98 Jaroslav KOUŘIL 1980 79 Neběžecký kroužek 1:17:40 0:23:01 42.1 % MA 56
99 Pavel FRANK 1968 35 AVA 1:17:43 0:23:05 42.2 % MB 20
100 Stanislav BALETKA 1970 184 Funny Team 1:17:48 0:23:09 42.4 % MB 21
101 Roman KNĚŽÍK 1972 73 Havírov 1:18:00 0:23:21 42.8 % MB 22
102 Bohuslav KOMÍN 1976 278 Valachytour 1:18:10 0:23:32 43.1 % MA 57
103 Radim LIPTÁK 1979 98 Pepa Team Frýdek-Místek 1:18:15 0:23:36 43.2 % MA 58
104 Jiří POKLUDA 1979 128 PJR 1:18:22 0:23:43 43.4 % MA 59
105 Tomáš LUKEŠ 1990 99 Přátelé zeleného údolí 1:18:27 0:23:48 43.6 % MA 60
106 Jiří SKARKA 1994 288 1:18:29 0:23:50 43.6 % MA 61
107 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 85 VZS Ostrava 1:18:40 0:24:01 44.0 % ZA 7
108 Jan HAJZLER 1982 272 ziris.cz - oční centrum 1:18:50 0:24:12 44.3 % MA 62
109 Roman PERNICKÝ 1974 124 Dobrá čajovna FM 1:18:51 0:24:12 44.3 % MB 23
110 Tomáš MARŠÁLEK 1964 106 Racing Olešná 1:18:57 0:24:19 44.5 % MC 6
111 Lumír JASIOK 1978 64 Trek 1324 1:19:01 0:24:22 44.6 % MA 63
112 Marcin SZAJNA 1978 281 GKS Jastrzebie 1:19:02 0:24:23 44.6 % MA 64
113 Daniel ŘEHA 1979 142 Ostrava 1:19:05 0:24:27 44.7 % MA 65
114 Martin TURIAK 1981 170 Čadca 1:19:17 0:24:39 45.1 % MA 66
115 Malcolm COLLEN 1960 21 Team GB!!! 1:19:23 0:24:44 45.3 % MC 7
116 Marcel KONEČNÝ 1970 77 Rajhrad 1:19:33 0:24:54 45.6 % MB 24
117 Jan VOJKŮVKA 1968 175 Chuchelná 1:19:48 0:25:09 46.0 % MB 25
118 Radomír ŠNEVAJS 1963 164 KHB Radegast 1:19:59 0:25:20 46.4 % MC 8
119 Karel ŠIŠKA 1971 160 Sportovní klub AIB 1:20:15 0:25:36 46.9 % MB 26
120 Marián STRES 1976 152 ŠANTÁNEK 1:20:17 0:25:39 46.9 % MA 67
121 Pavel BENEŠ 1986 230 Momentálně opavské dupy 1:20:41 0:26:03 47.7 % MA 68
122 Marek GLOGAR 1995 39 Morituri 1:20:51 0:26:13 48.0 % MA 69
123 Petr ŠIRŮČEK 1976 159 Dolní Loučky 1:20:55 0:26:17 48.1 % MA 70
124 Marek TEŠNAR 1975 207 X-Trail Orlová 1:21:19 0:26:40 48.8 % MB 27
125 Luboš KALUŽA 1982 70 1:21:29 0:26:50 49.1 % MA 71
126 David BOCEK 1975 13 Coffee Team 1:21:42 0:27:03 49.5 % MB 28
127 Lukáš LEVINSKÝ 1974 274 Matrix team 1:21:48 0:27:09 49.7 % MB 29
128 Gary FROST 1971 36 1:21:50 0:27:11 49.8 % MB 30
129 Tomáš LABUDEK 1983 92 Team LightBIKE 1:22:29 0:27:50 51.0 % MA 72
130 Juraj PAUČEK 1974 219 Extreme Obstacle Runners 1:22:57 0:28:18 51.8 % MB 31
131 Bedřich VYNIKAL 1952 210 AVA 1:22:59 0:28:20 51.9 % MD 2
132 Zdeněk JANOŠ 1985 62 Porubští rafani 1:23:13 0:28:35 52.3 % MA 73
133 Pavel KOLAŘÍK 1967 74 F-M Bajkeři 1:23:26 0:28:47 52.7 % MB 32
134 Petr SLÍVA 1986 146 Bagbike Racing Team 1:23:46 0:29:08 53.3 % MA 74
135 Patrik JEDLIČKA 1985 194 1:24:04 0:29:26 53.9 % MA 75
136 Petr VÍCH 1973 208 Olomouc 1:24:07 0:29:29 54.0 % MB 33
137 Luboš KRUPA 1998 87 Lubíci 1:24:09 0:29:30 54.0 % MJ 9
138 Lubomír KRUPA 1961 86 Lubíci 1:24:16 0:29:37 54.2 % MC 9
139 Petr BEREMLIJSKI 1976 7 VZS Ostrava 1:24:19 0:29:40 54.3 % MA 76
140 Vladimír SLOVÁK 1960 147 EPO Machinery 1:24:25 0:29:47 54.5 % MC 10
141 Tomas IVANSKY 1964 192 JulboWay 1:24:35 0:29:56 54.8 % MC 11
142 Petra IVANOVÁ 1983 216 Jeseník 1:24:37 0:29:58 54.9 % ZA 8
143 Dalibor OLEJNÍK 1965 115 1:24:58 0:30:20 55.5 % MC 12
144 Lumír PECHÁČEK 1985 120 1:25:06 0:30:27 55.7 % MA 77
145 Martin KOTEK 1968 78 VZS Ostrava 1:25:22 0:30:44 56.2 % MB 34
146 Eva HYÁNKOVÁ 1974 51 Bílovice nad Svitavou 1:25:28 0:30:49 56.4 % ZB 4
147 Pavel ŠUBERT 1974 167 Horalové 1:25:32 0:30:53 56.5 % MB 35
148 Petr NĚMEC 1977 289 1:25:40 0:31:02 56.8 % MA 78
149 Jiří HUDÁK 1955 285 Bílina 1:26:00 0:31:21 57.4 % MD 3
150 Martin HOLEŠ 1984 43 hobby 1:26:12 0:31:34 57.8 % MA 79
151 Luděk ŠTÝBAR 1969 166 Porubští rafani 1:26:24 0:31:46 58.1 % MB 36
152 Jiří KENDZIOR 1972 71 Dobrá čajovna FM 1:26:36 0:31:58 58.5 % MB 37
153 Zdeněk VEČEŘA 1983 174 Strážnice 1:26:53 0:32:15 59.0 % MA 80
154 Michal POUBA 1988 203 Never give up 1:27:02 0:32:24 59.3 % MA 81
155 Jiří DUBOVÝ 1971 32 1:27:09 0:32:30 59.5 % MB 38
156 Radim CHMIEL 1968 54 MH Bike 1:27:14 0:32:35 59.6 % MB 39
157 Radoslav PISKLÁK 1977 252 Valašské Meziříčí 1:27:20 0:32:41 59.8 % MA 82
158 Zdeněk CYPRA 1949 224 SK Valašského království 1:27:28 0:32:49 60.1 % MD 4
159 Miluše BIELESZOVÁ 1966 10 1.Běžecký Jablunkov 1:27:37 0:32:58 60.3 % ZC 1
160 Adam IVANSKY 1988 191 Vresina 1:27:59 0:33:20 61.0 % MA 83
161 Július PŠENICA 1967 136 1:28:05 0:33:26 61.2 % MB 40
162 Antonín VOTÝPKA 1981 177 HK Laši v kaši 1:28:23 0:33:44 61.7 % MA 84
163 Kamil JEŘÁBEK 1976 195 VK Perun Ostrava 1:28:43 0:34:04 62.3 % MA 85
164 Josef GLOGAR 1995 38 Morituri 1:28:50 0:34:11 62.6 % MA 86
165 Martin POLÁK 1984 130 Nahoru s úsměvem :-) 1:28:55 0:34:17 62.7 % MA 87
166 Radovan RUDICKÝ 1969 138 MK SEITL OSTRAVA 1:29:06 0:34:27 63.1 % MB 41
167 Robert WÁGNER 1972 211 Ostravar 1:29:16 0:34:37 63.4 % MB 42
168 Pavel HRADIL 1994 229 X-TRAIL Orlová 1:29:22 0:34:43 63.5 % MA 88
169 Marie HYNŠTOVÁ 1957 258 AK Drnovice 1:29:38 0:34:59 64.0 % ZD 1
170 Tomáš POLÁŠEK 1984 131 SK Valašské Království 1:29:39 0:35:00 64.1 % MA 89
171 Filip LANDSBERGER 1979 96 Pepa Team Frýdek-Místek 1:29:41 0:35:02 64.1 % MA 90
172 Tomáš URBANČÍK 1978 171 Splašení Bobjoři 1:29:42 0:35:04 64.2 % MA 91
173 Roman HRUŠKA 1965 49 veterán 1:29:54 0:35:16 64.5 % MC 13
174 Tomáš KREJČÍ 1982 83 NCH FN Ostrava 1:29:56 0:35:17 64.6 % MA 92
175 Tomáš HRUBÝ 1974 48 TH74 1:30:03 0:35:24 64.8 % MB 43
176 Lukáš SUCHÁNEK 1979 284 Khbradegast 1:30:05 0:35:26 64.9 % MA 93
177 Bronislav WALEK 1957 242 Hrádek ve Slezsku 1:30:34 0:35:55 65.7 % MC 14
178 Miroslav JAMRIK 1957 58 1:30:35 0:35:56 65.8 % MC 15
179 Ladislav BŘEZINA 1961 187 Ostravice 1:30:40 0:36:01 65.9 % MC 16
180 Marta JUŘÍČKOVÁ 1994 66 Vinotéka u Karla,… 1:30:50 0:36:11 66.2 % ZA 9
181 Daniel KLUS 1969 280 MH Bike 1:31:57 0:37:18 68.3 % MB 44
182 David PECH 1988 119 Tučňáčí Tandem 1:32:11 0:37:33 68.7 % MA 94
183 Šárka PECHKOVÁ 1956 123 Maratonstav Úpice 1:32:19 0:37:40 68.9 % ZD 2
184 Lubomír GAVLAS 1976 283 Amatéros 1:32:24 0:37:45 69.1 % MA 95
185 Jindra ZAHÁLKOVÁ 1961 213 KB Chlumčany 1:32:26 0:37:48 69.2 % ZC 2
186 Barbora LABUZOVÁ 1989 93 MH Bike 1:32:56 0:38:17 70.1 % ZA 10
187 Andrej RYBÁŘ 1972 139 L.A.Ryby 1:33:01 0:38:22 70.2 % MB 45
188 Alena MUSILOVÁ 1978 200 1:33:09 0:38:30 70.5 % ZB 5
189 Agnès ANDRÉ 1989 277 Alliance Française 1:33:23 0:38:44 70.9 % ZA 11
190 David PAVLAS 1974 117 Havířov 1:33:39 0:39:00 71.4 % MB 46
191 Patrik GOLA 1996 256 1:33:41 0:39:03 71.5 % MJ 10
192 Ludmila RYBÁŘOVÁ 1972 140 L.A.Ryby 1:33:43 0:39:04 71.5 % ZB 6
193 Jiří CUPEK 1970 22 Coffee Team 1:33:51 0:39:13 71.8 % MB 47
194 Tomáš TOMAJKO 1984 168 Krížom krážom 1:34:12 0:39:34 72.4 % MA 96
195 Adam BABJAK 1984 3 Krížom Krážom 1:34:15 0:39:36 72.5 % MA 97
196 Libor POLLAK 1974 133 diverse team 1:34:27 0:39:48 72.9 % MB 48
197 Lukáš VACULA 1980 173 1:34:43 0:40:04 73.3 % MA 98
198 Robin GOLA 1995 255 1:35:02 0:40:24 73.9 % MA 99
199 Raimund ŠMÍD 1974 163 To Dash 1:35:05 0:40:27 74.0 % MB 49
200 Klára KOČAROVÁ PECHOVÁ 1972 290 HO SSK Vítkovice 1:35:11 0:40:33 74.2 % ZB 7
201 Pavlína KREMLOVÁ 1978 228 Most 1:35:18 0:40:39 74.4 % ZB 8
202 Martin RYŠKA 1970 282 Fialové kobry 1:35:34 0:40:55 74.9 % MB 50
203 Vít MATULA 1971 108 Synci z Kateřinek 1:35:53 0:41:14 75.5 % MB 51
204 Břetislav BLAHUTA 1961 11 HO Start 1:36:04 0:41:26 75.8 % MC 17
205 Tereza DRASTICHOVÁ 1988 31 Tučňáčí tandem 1:36:27 0:41:48 76.5 % ZA 12
206 Markéta FIEDOROVÁ 1992 236 1. běžecký Jablunkov 1:36:38 0:41:59 76.8 % ZA 13
207 Paul ANGUS 1977 1 Team GB!!! 1:37:09 0:42:30 77.8 % MA 100
208 Kateřina PIECHOWICZ 1981 126 ULTRASTA Frýdek-Místek 1:37:14 0:42:36 78.0 % ZA 14
209 Ludmila ŠOKALOVÁ 1956 165 Pepa Team F-M 1:37:29 0:42:50 78.4 % ZD 3
210 Veronika BENDOVÁ 1989 186 MH BIKE- Nĕkdy prostě… 1:37:31 0:42:52 78.5 % ZA 15
211 Jaroslava HERMANOVÁ 1977 223 1:37:42 0:43:04 78.8 % ZB 9
212 Michaela BÖHMOVÁ 1978 14 VZS Ostrava 1:38:19 0:43:40 79.9 % ZB 10
213 Blanka ŘÍHOVÁ 1972 143 1:38:47 0:44:08 80.8 % ZB 11
214 Martina LACHMANOVÁ 1983 94 Dolní Loučky 1:39:20 0:44:42 81.8 % ZA 16
215 Radek NADAŽY 1965 113 SK Šafrata Bohumín 1:39:33 0:44:54 82.2 % MC 18
216 Adam SULEK 1985 155 Team GB!!! 1:39:42 0:45:04 82.5 % MA 101
217 Robert SEEHOFNER 1960 144 1:39:49 0:45:10 82.7 % MC 19
218 Stanisław SKOMOROWSKI 1957 145 Rybnik-Polska 1:40:54 0:46:15 84.7 % MC 20
219 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 286 BŽB 1:41:24 0:46:45 85.6 % ZB 12
220 Vašek DLOUHÝ 1989 30 SK Valašského království 1:42:11 0:47:33 87.0 % MA 102
221 Tomáš MIKULENKA 1970 110 Ostrava - Poruba 1:42:14 0:47:36 87.1 % MB 52
222 Miroslav ČERNÝ 1979 26 Pro Tvé krásné oči 1:42:15 0:47:36 87.1 % MA 103
223 Walter STRICKER 1985 154 Nerozcvičený amatér, M.… 1:42:46 0:48:07 88.1 % MA 104
224 Michaela POLÍNKOVÁ 1984 132 VALACHYTOUR 1:42:58 0:48:19 88.4 % ZA 17
225 Edita FIŠEROVÁ 1981 34 Amenity -Extrem Sport… 1:43:08 0:48:30 88.8 % ZA 18
226 Radka ŠINDELÁŘOVÁ 1984 158 Pro Tvé krásné oči 1:44:00 0:49:21 90.3 % ZA 19
227 Miroslav BAZALKA 1972 251 Valašské Meziříčí 1:44:02 0:49:23 90.4 % MB 53
228 Hana BUDINSKA 1960 16 1:44:58 0:50:20 92.1 % ZD 4
229 Lenka KRATOCHVÍLOVÁ 1973 82 1:45:20 0:50:42 92.8 % ZB 13
230 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 28 AVA 1:45:25 0:50:46 92.9 % ZA 20
231 Miroslav HOLUB 1960 45 Staří páni Valašské… 1:45:37 0:50:58 93.3 % MC 21
232 Sabina KRAJÍČKOVÁ 1987 80 1:46:01 0:51:23 94.0 % ZA 21
233 Dana LORENZOVA 1968 198 V60 Nové Město na Moravě 1:46:38 0:51:59 95.1 % ZC 3
234 Aleš ORAVA 1993 254 FK Komárno 1:46:51 0:52:13 95.6 % MA 105
235 Dominik BULICKA 2003 18 AK Kromeriz 1:47:40 0:53:01 97.0 % MJ 11
236 Jiří HORÁK 1967 46 1:48:40 0:54:01 98.9 % MB 54
237 Radim KANTOR 1976 226 Frenštát p.R. 1:48:42 0:54:03 98.9 % MA 106
238 Lenka WAGNEROVÁ 1972 179 VZS Ostrava 1:49:40 0:55:01 100.7 % ZB 14
239 Radek DLOUHÝ 1988 29 1:51:51 0:57:13 104.7 % MA 107
240 Radim LYSÁK 1960 100 OSTRAVA !!! 1:53:01 0:58:22 106.8 % MC 22
241 Sára BRÁVEROVÁ 1992 292 UP 1:53:58 0:59:19 108.6 % ZA 22
242 Miloslava VRAŠTILOVÁ 1956 178 TJ Maratonstav Úpice 1:56:49 1:02:10 113.8 % ZD 5
243 Lukáš GŘUNDĚL 1994 41 Morituri 1:56:53 1:02:14 113.9 % MA 108
244 Tomáš GRYGIER 1984 248 2:00:07 1:05:29 119.8 % MA 109
245 Tomáš KRÁČALÍK 1983 250 2:00:11 1:05:32 120.0 % MA 110
246 Dalibor KREJČÍ 1974 234 2:03:22 1:08:43 125.8 % MB 55
247 Lukáš BALNAR 1979 5 turist 2:07:50 1:13:11 133.9 % MA 111
248 Jan MARINOV 1976 103 Lučina 2:13:17 1:18:38 143.9 % MA 112
249 Kateřina PORUBOVÁ 1966 134 2:14:15 1:19:36 145.7 % ZC 4
250 Kateřina STRNADOVÁ 1994 291 UP 2:15:05 1:20:26 147.2 % ZA 23
# Jméno RN Tým Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
© 2013 - 2021 Luďa