Předběžné průběžné výsledky :-)

L4L revival (unplugged) - výsledky

Datum:
3.7.2020
Čas startu:
07:01:19
Kategorie:

Aktualizováno: 4.8.2020, 07:48:14 (stránka se 1 krát za minutu sama aktualizuje)

Bod 1 - Lysá 1, Bod 2 - Lysá 2, Bod 3 - Lysá 3, Bod 4 - Lysá 4
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Bod 3 # Bod 3 Bod 4 # Bod 4 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
1 Vít OTEVŘEL 1988 34 0:53:02 1 2:33:20 1 4:17:49 1 5:59:32 1 5:59:32 0:00:00 0.0 % M 1
2 Martin GRIMM 1996 493 0:53:04 2 2:33:20 2 4:22:51 2 6:15:47 2 6:15:47 0:16:15 4.5 % M 2
3 Tomáš BLABLA 1982 75 0:55:58 7 2:45:31 4 4:38:10 4 6:21:37 3 6:21:37 0:22:05 6.1 % M 3
4 Jan STOSZEK 1976 102 0:55:02 5 2:44:01 3 4:35:34 3 6:34:53 4 6:34:53 0:35:21 9.8 % M 4
5 Ondřej BUBA 1991 1027 0:57:15 10 2:49:05 7 4:46:55 5 6:34:59 5 6:34:59 0:35:27 9.9 % M 5
6 Míra ONDŘEJKA 1971 117 0:57:26 11 2:53:15 10 4:48:42 6 6:37:55 6 6:37:55 0:38:23 10.7 % M 6
7 Kristián ŠKODA 1990 56 0:56:06 8 2:50:29 9 4:54:12 7 6:53:01 7 6:53:01 0:53:29 14.9 % M 7
8 Jaroslav KOUŘIL 1980 31 1:00:06 15 3:00:47 15 5:03:34 10 6:55:28 8 6:55:28 0:55:56 15.6 % M 8
9 Lumír SOBEK 1975 259 0:59:54 14 2:59:53 13 5:03:12 9 7:00:13 9 7:00:13 1:00:41 16.9 % M 9
10 Jiří BENDA 1997 162 0:53:56 3 2:48:32 6 5:02:26 8 7:02:21 10 7:02:21 1:02:49 17.5 % M 10
11 Víťa PAVLÍK 1973 165 0:55:41 6 2:49:41 8 5:04:05 11 7:14:31 11 7:14:31 1:14:59 20.9 % M 11
12 Patrik CHÝLEK 1973 431 1:03:20 23 3:07:16 17 5:10:40 12 7:17:37 12 7:17:37 1:18:05 21.7 % M 12
13 Martin HOŘÍNEK 1981 675 1:02:03 20 3:15:06 19 5:28:01 14 7:28:18 13 7:28:18 1:28:46 24.7 % M 13
14 Jakub KOLÁŘ 1986 414 0:56:54 9 3:00:23 14 5:22:00 13 7:39:04 14 7:39:04 1:39:32 27.7 % M 14
15 Jiří KABAJA 1974 320 1:04:39 27 3:18:03 21 5:35:28 15 7:47:56 15 7:47:56 1:48:24 30.1 % M 15
16 Jiří POKLUDA 1979 599 1:04:07 25 3:06:51 16 5:39:53 16 7:57:36 16 7:57:36 1:58:04 32.8 % M 16
17 Kateřina KLEPÁČOVÁ 1994 2000 1:07:11 31 3:30:04 27 5:48:07 19 8:03:02 17 8:03:02 2:03:30 34.4 % Z 1
18 Jan PAVLÍK 1991 485 1:06:54 30 3:19:36 22 5:46:14 18 8:03:03 18 8:03:03 2:03:31 34.4 % M 17
19 Václav STANÍČEK 1992 1167 0:59:23 13 3:16:38 20 5:54:49 21 8:22:25 19 8:22:25 2:22:53 39.7 % M 18
20 Vladimír SLOVÁK 1960 240 1:13:26 44 3:43:15 39 6:09:50 27 8:22:36 20 8:22:36 2:23:04 39.8 % M 19
21 Tereza MORCINKOVÁ 1993 960 1:10:42 38 3:40:46 37 6:05:01 24 8:26:12 21 8:26:12 2:26:40 40.8 % Z 2
22 Richard PAŘÍK 1981 391 1:11:19 39 3:35:59 36 6:05:22 25 8:27:28 22 8:27:28 2:27:56 41.1 % M 20
23 Matej POTÁCEL 1989 1192 1:04:10 26 3:31:06 30 6:05:31 26 8:28:16 23 8:28:16 2:28:44 41.4 % M 21
24 Lucie SOBKOVÁ 1999 888 1:10:31 37 3:41:34 38 6:10:38 28 8:28:30 24 8:28:30 2:28:58 41.4 % Z 3
25 Jaroslav BENDA 1966 167 1:12:06 40 3:30:58 29 6:00:29 22 8:30:20 25 8:30:20 2:30:48 41.9 % M 22
26 Richard SVAROVSKÝ 1976 862 1:00:53 16 3:19:38 23 6:03:21 23 8:42:38 26 8:42:38 2:43:06 45.4 % M 23
27 Lumír JASIOK 1978 298 1:10:04 34 3:35:05 34 6:17:43 29 8:54:24 27 8:54:24 2:54:51 48.6 % M 24
28 Petr ŠIMEČKA 1990 857 1:02:49 21 3:08:29 18 5:52:07 20 8:57:13 28 8:57:13 2:57:41 49.4 % M 25
29 Július PŠENICA 1967 1181 1:02:55 22 3:32:06 31 6:17:50 30 8:57:17 29 8:57:17 2:57:45 49.4 % M 26
30 Marie SUCHÁNKOVÁ 1987 913 1:13:24 43 3:46:06 40 6:50:40 41 9:09:03 30 9:09:03 3:09:31 52.7 % Z 4
31 Bronislav HLAVÁČ 1977 1055 1:13:23 42 3:46:09 41 6:50:34 40 9:09:07 31 9:09:07 3:09:35 52.7 % M 27
32 Tomáš LABUDEK 1983 611 1:07:48 33 3:34:08 32 6:28:46 32 9:10:42 32 9:10:42 3:11:10 53.2 % M 28
33 Daniel POSPÍŠIL 1988 924 1:07:42 32 3:34:11 33 6:28:51 33 9:10:45 33 9:10:45 3:11:13 53.2 % M 29
34 Martin RYŠKA 1970 174 1:06:34 29 3:27:37 26 6:19:29 31 9:17:53 34 9:17:53 3:18:21 55.2 % M 30
35 Radomír ŠNEVAJS 1963 318 1:18:47 49 4:09:43 49 6:50:49 42 9:26:41 35 9:26:41 3:27:09 57.6 % M 31
36 Kateřina JÍROVÁ 1981 80 1:13:28 45 3:52:59 44 6:43:41 34 9:33:32 36 9:33:32 3:34:00 59.5 % Z 5
37 Kamila HIĽOVSKÁ 1988 1039 1:12:56 41 3:59:38 46 6:45:12 37 9:35:59 37 9:35:59 3:36:26 60.2 % Z 6
38 Sandy GARBOVÁ 1995 731 1:14:59 48 4:04:38 48 7:14:34 43 9:46:28 38 9:46:28 3:46:56 63.1 % Z 7
39 Aleš DĚCKÝ 1998 1020 1:03:52 24 3:30:26 28 6:43:50 36 9:52:02 39 9:52:02 3:52:30 64.7 % M 32
40 Ladislav CHÝLEK 1980 616 1:22:41 52 4:30:26 53 8:04:18 48 11:20:40 40 11:20:40 5:21:08 89.3 % M 33
41 Adam BERNARD 1984 137 1:01:30 19 3:22:11 24 5:45:39 17 - 5:45:39 0:00:00 0.0 % M 34
42 Pavel JUŘICA 1973 84 1:13:49 46 3:47:30 42 6:43:45 35 - 6:43:45 0:00:00 0.0 % M 35
43 Igor MIHALČÍK 1962 615 1:13:50 47 3:59:42 47 6:45:15 38 - 6:45:15 0:00:00 0.0 % M 36
44 Filip HOMOLA 1973 812 1:10:11 36 3:53:05 45 6:47:42 39 - 6:47:42 0:00:00 0.0 % M 37
45 Gabriela SVAČINOVÁ 1973 780 1:22:13 51 4:14:38 50 7:40:50 44 - 7:40:50 0:00:00 0.0 % Z 8
46 Martina KURKOVÁ 1963 449 1:20:51 50 4:19:43 51 7:40:52 45 - 7:40:52 0:00:00 0.0 % Z 9
47 Tomáš MARŠÁLEK 1964 129 1:24:27 54 4:34:37 55 7:41:37 46 - 7:41:37 0:00:00 0.0 % M 38
48 Vladan VAŘEKA 1968 104 1:30:29 56 4:30:17 52 7:45:24 47 - 7:45:24 0:00:00 0.0 % M 39
49 Pavel ŘÍHA 1977 138 0:54:31 4 2:47:23 5 - - 2:47:23 0:00:00 0.0 % M 40
50 David SEJKORA 1978 272 1:01:06 17 2:58:30 11 - - 2:58:30 0:00:00 0.0 % M 41
51 Jan KIMLA 1984 286 0:57:44 12 2:59:43 12 - - 2:59:43 0:00:00 0.0 % M 42
52 Jan JUREK 1984 742 1:01:28 18 3:22:14 25 - - 3:22:14 0:00:00 0.0 % M 43
53 Daniel ČÍHAL 1994 32 1:06:31 28 3:35:48 35 - - 3:35:48 0:00:00 0.0 % M 44
54 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 168 1:10:07 35 3:47:34 43 - - 3:47:34 0:00:00 0.0 % M 45
55 David MARŠÁLEK 2004 439 1:24:24 53 4:34:32 54 - - 4:34:32 0:00:00 0.0 % M 46
56 Marie TOMANOVÁ 1966 28 1:31:54 57 4:56:03 56 - - 4:56:03 0:00:00 0.0 % Z 10
57 Radek NADAŽY 1965 235 1:32:45 58 4:59:00 57 - - 4:59:00 0:00:00 0.0 % M 47
58 Saša POLEDNÍK 1961 858 1:29:05 55 - - - 1:29:05 0:00:00 0.0 % M 48
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Bod 3 # Bod 3 Bod 4 # Bod 4 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
© 2013 - 2020 Luďa