Lysacup - Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - výsledky - kategorie MC

Datum:
16.2.2020
Čas startu:
08:28:46

Aktualizováno: 16.2.2020, 10:47:39

Bod 1 - Frenštát pod Radhoštěm, můstky, Bod 2 - Velký Javorník
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
1 Vladan ŠINDELEK 1967 344 10:19:32 10:48:12 0:28:40 0:00:00 0.0 % MC 20
2 Petr ŠKRABÁNEK 1960 336 10:07:31 10:38:52 0:31:21 0:02:41 9.4 % MC 46
3 Martin LABUZ 1969 346 10:05:01 10:37:17 0:32:16 0:03:35 12.6 % MC 56
4 Pavel FRANK 1968 65 10:03:01 10:35:55 0:32:53 0:04:13 14.7 % MC 68
5 Miroslav PAVLÍK 1964 803 10:29:46 11:03:45 0:33:58 0:05:18 18.5 % MC 88
6 Malcolm COLLEN 1960 93 10:50:51 11:25:35 0:34:44 0:06:04 21.2 % MC 102
7 Tomáš MARŠÁLEK 1964 129 10:51:32 11:26:31 0:34:59 0:06:19 22.1 % MC 104
8 Tomáš KOŽELUH 1966 788 10:25:30 11:00:30 0:34:59 0:06:19 22.1 % MC 105
9 Martin ST. 1968 360 10:43:49 11:19:05 0:35:15 0:06:35 23.0 % MC 110
10 Jan ST. 1969 164 10:53:21 11:28:53 0:35:31 0:06:51 23.9 % MC 113
11 Vladimír SLOVÁK 1960 240 10:42:01 11:17:33 0:35:32 0:06:52 24.0 % MC 114
12 Lubomír ANDRLA 1966 241 10:47:04 11:22:55 0:35:51 0:07:11 25.1 % MC 122
13 Petr CHMURA 1962 210 10:41:11 11:17:17 0:36:05 0:07:25 25.9 % MC 124
14 Jaroslav BENDA 1966 167 10:43:40 11:20:10 0:36:29 0:07:49 27.3 % MC 130
15 Miloš MIKUNDA 1964 620 10:46:22 11:23:00 0:36:38 0:07:58 27.8 % MC 134
16 Tomáš LIPINA 1966 723 10:50:21 11:27:40 0:37:19 0:08:39 30.2 % MC 139
17 Karel MATUŠEK 1966 947 10:53:01 11:30:46 0:37:44 0:09:04 31.7 % MC 143
18 Pavel HLAVICA 1968 971 10:47:11 11:24:58 0:37:47 0:09:07 31.8 % MC 146
19 Štefan GROŠ 1961 125 10:09:31 10:48:09 0:38:37 0:09:57 34.7 % MC 165
20 František OTEVŘEL 1962 980 10:38:02 11:17:29 0:39:27 0:10:47 37.6 % MC 175
21 Igor MIHALČÍK 1962 615 10:42:40 11:24:12 0:41:31 0:12:50 44.8 % MC 194
22 Radomír ŠNEVAJS 1963 318 10:51:51 11:35:06 0:43:14 0:14:34 50.8 % MC 209
23 Luděk SEDLÁČEK 1965 4 10:32:30 11:16:34 0:44:03 0:15:23 53.7 % MC 217
24 Armand URBAS 1969 350 10:54:11 11:38:52 0:44:40 0:16:00 55.8 % MC 221
25 Jiří BALNAR 1967 820 10:55:11 11:40:32 0:45:20 0:16:40 58.2 % MC 224
26 Martin KOTEK 1968 128 09:51:01 10:36:40 0:45:38 0:16:58 59.2 % MC 226
27 Vladan VAŘEKA 1968 104 10:48:10 11:37:35 0:49:25 0:20:44 72.4 % MC 235
28 Pavel ŽIŽKA 1961 801 - - - 0:00:00 0.0 % MC 262 chodec
29 Vladimír KOSTIHA 1968 766 - - - 0:00:00 0.0 % MC 269 chodec
30 Rostislav SIUDA 1969 1084 - 10:37:07 2:08:20 0:00:00 0.0 % MC 270
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
© 2013 - 2020 Luďa