Lysacup - Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - výsledky - kategorie MC

Datum:
8.12.2019
Čas startu:
08:25:45

Aktualizováno: 8.12.2019, 11:31:38

Bod 1 - Malenovice, Bod 2 - Lysá hora
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
1 Vladan ŠINDELEK 1967 344 0:00:00 88 0:33:28 15 0:33:28 0:00:00 0.0 % MC 15
2 Edvard RAJNOCH 1966 139 0:00:00 45 0:36:27 42 0:36:27 0:02:58 8.9 % MC 42
3 Petr ŠKRABÁNEK 1960 336 0:00:00 85 0:37:43 62 0:37:43 0:04:15 12.7 % MC 62
4 Dušan MROVEC 1969 647 0:00:00 139 0:38:28 72 0:38:28 0:05:00 15.0 % MC 72
5 Martin LABUZ 1969 346 0:00:00 89 0:39:04 84 0:39:04 0:05:36 16.8 % MC 84
6 Pavel FRANK 1968 65 0:00:00 22 0:39:14 86 0:39:14 0:05:45 17.2 % MC 86
7 Tomáš MARŠÁLEK 1964 129 0:00:00 41 0:41:00 122 0:41:00 0:07:32 22.5 % MC 122
8 Martin ST. 1968 360 0:00:00 95 0:41:35 130 0:41:35 0:08:07 24.3 % MC 130
9 Luděk ŠTÝBAR 1969 228 0:00:00 68 0:42:33 146 0:42:33 0:09:05 27.2 % MC 146
10 Jiří PORWISZ 1966 817 0:00:00 176 0:42:34 147 0:42:34 0:09:05 27.2 % MC 147
11 Lubomír ANDRLA 1966 241 0:00:00 72 0:43:10 157 0:43:10 0:09:42 29.0 % MC 157
12 Miroslav PAVLÍK 1964 803 0:00:00 173 0:43:11 158 0:43:11 0:09:43 29.1 % MC 158
13 Tomáš KOŽELUH 1966 788 0:00:00 171 0:43:29 162 0:43:29 0:10:01 29.9 % MC 162
14 Petr CHMURA 1962 210 0:00:00 65 0:43:29 163 0:43:29 0:10:01 30.0 % MC 163
15 Tomáš LIPINA 1966 723 0:00:00 155 0:43:50 166 0:43:50 0:10:21 31.0 % MC 166
16 Jan ST. 1969 164 0:00:00 51 0:44:14 172 0:44:14 0:10:46 32.2 % MC 172
17 Miloš MIKUNDA 1964 620 0:00:00 134 0:44:46 178 0:44:46 0:11:18 33.8 % MC 178
18 Karel MATUŠEK 1966 947 0:00:00 208 0:45:57 200 0:45:57 0:12:29 37.3 % MC 200
19 Štefan GROŠ 1961 125 0:00:00 40 0:46:00 201 0:46:00 0:12:31 37.4 % MC 201
20 Radomír ŠNEVAJS 1963 318 0:00:00 83 0:46:25 205 0:46:25 0:12:57 38.7 % MC 205
21 Jaroslav BENDA 1966 167 0:00:00 52 0:46:29 206 0:46:29 0:13:01 38.9 % MC 206
22 Jaroslav BORTEL 1961 62 0:00:00 20 0:46:30 207 0:46:30 0:13:02 39.0 % MC 207
23 Vladimír SLOVÁK 1960 240 0:00:00 71 0:46:45 209 0:46:45 0:13:17 39.7 % MC 209
24 Jan BIERSKI 1962 562 0:00:00 125 0:47:00 212 0:47:00 0:13:32 40.5 % MC 212
25 Pavel HLAVICA 1968 971 0:00:00 217 0:47:50 222 0:47:50 0:14:22 42.9 % MC 222
26 Rostislav SIUDA 1969 1084 0:00:00 245 0:47:51 223 0:47:51 0:14:23 43.0 % MC 223
27 Radovan RUDICKÝ 1969 495 0:00:00 117 0:48:05 227 0:48:05 0:14:36 43.7 % MC 227
28 Igor MIHALČÍK 1962 615 0:00:00 131 0:50:14 245 0:50:14 0:16:46 50.1 % MC 245
29 Armand URBAS 1969 350 0:00:00 90 0:52:53 261 0:52:53 0:19:25 58.0 % MC 261
30 Petr OPOLKA 1963 140 0:00:00 46 0:53:17 264 0:53:17 0:19:49 59.2 % MC 264
31 Jan DIVÁK 1968 967 0:00:00 216 0:54:24 271 0:54:24 0:20:56 62.6 % MC 271
32 Saša POLEDNÍK 1961 858 0:00:00 183 0:58:36 284 0:58:36 0:25:08 75.1 % MC 284
33 Radek NADAŽY 1965 235 0:00:00 70 0:59:10 287 0:59:10 0:25:41 76.8 % MC 287
34 Vladan VAŘEKA 1968 104 0:00:00 32 1:02:48 291 1:02:48 0:29:20 87.7 % MC 291
35 Pavel ŽIŽKA 1961 801 0:00:00 172 1:17:45 295 1:17:45 0:44:16 132.3 % MC 295
36 Jaroslav NAVRÁTIL 1960 168 - - - 0:00:00 0.0 % MC 312 chodec
37 Mirek LEPŠÍK 1966 453 - - - 0:00:00 0.0 % MC 323 chodec
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
© 2013 - 2020 Luďa