Lysacup - Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - výsledky - kategorie MC

Datum:
24.11.2019
Čas startu:
10:00:00

Aktualizováno: 24.11.2019, 10:43:00

Bod 1 - Lysá hora
# Jméno RN Tým Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
1 Vladan ŠINDELEK 1967 344 0:44:37 0:00:00 0.0 % MC 15
2 Daniel ŠINDELEK 1965 29 0:50:42 0:06:04 13.6 % MC 59
3 Petr ŠKRABÁNEK 1960 336 0:50:58 0:06:20 14.2 % MC 62
4 Martin LABUZ 1969 346 0:51:02 0:06:24 14.4 % MC 63
5 Pavel FRANK 1968 65 0:51:12 0:06:34 14.7 % MC 65
6 Dušan MROVEC 1969 647 0:52:13 0:07:35 17.0 % MC 79
7 Malcolm COLLEN 1960 93 0:54:05 0:09:27 21.2 % MC 104
8 Jiří PORWISZ 1966 817 0:54:52 0:10:14 22.9 % MC 116
9 Luděk ŠTÝBAR 1969 228 0:55:31 0:10:53 24.4 % MC 123
10 Tom RETT 1969 1142 0:56:00 0:11:22 25.5 % MC 131
11 Miroslav PAVLÍK 1964 803 0:56:59 0:12:21 27.7 % MC 143
12 Lubomír ANDRLA 1966 241 0:57:17 0:12:40 28.4 % MC 148
13 Petr MRKLOVSKÝ 1966 442 0:57:32 0:12:55 29.0 % MC 153
14 Petr CHMURA 1962 210 0:58:13 0:13:35 30.5 % MC 164
15 Tomáš LIPINA 1966 723 0:58:22 0:13:44 30.8 % MC 168
16 Tomáš KOŽELUH 1966 788 0:59:11 0:14:33 32.6 % MC 183
17 Tomáš MARŠÁLEK 1964 129 0:59:22 0:14:45 33.1 % MC 187
18 Miloš MIKUNDA 1964 620 0:59:32 0:14:54 33.4 % MC 190
19 Martin ST. 1968 360 1:00:57 0:16:20 36.6 % MC 213
20 František OTEVŘEL 1962 980 1:01:52 0:17:15 38.7 % MC 221
21 Jaroslav BENDA 1966 167 1:01:58 0:17:21 38.9 % MC 224
22 Karel MATUŠEK 1966 947 1:02:19 0:17:41 39.6 % MC 230
23 Martin KOTEK 1968 128 1:02:57 0:18:20 41.1 % MC 235
24 Štefan GROŠ 1961 125 1:03:12 0:18:35 41.6 % MC 242
25 Pavel HLAVICA 1968 971 1:03:41 0:19:03 42.7 % MC 247
26 Jaroslav BORTEL 1961 62 1:04:46 0:20:09 45.2 % MC 256
27 Rostislav SIUDA 1969 1084 1:05:07 0:20:29 45.9 % MC 262
28 Radomír ŠNEVAJS 1963 318 1:05:43 0:21:06 47.3 % MC 271
29 Jan BIERSKI 1962 562 1:06:08 0:21:30 48.2 % MC 277
30 Radovan RUDICKÝ 1969 495 1:06:38 0:22:01 49.3 % MC 282
31 Viktor PAVELKA 1963 289 1:07:52 0:23:14 52.1 % MC 289
32 Luděk SEDLÁČEK 1965 4 1:09:32 0:24:54 55.8 % MC 296
33 Armand URBAS 1969 350 1:10:25 0:25:47 57.8 % MC 299
34 Petr OPOLKA 1963 140 1:10:46 0:26:08 58.6 % MC 303
35 Radek NADAŽY 1965 235 1:15:44 0:31:06 69.7 % MC 326
36 Rostislav JANEČKA 1961 254 1:27:16 0:42:38 95.6 % MC 340
37 Mirek LEPŠÍK 1966 453 - 0:00:00 0.0 % MC 372 chodec
38 Pavel ŽIŽKA 1961 801 - 0:00:00 0.0 % MC 376 chodec
39 Radim CHMIEL 1968 131 - 0:00:00 0.0 % MC 379 chodec
40 Vladan VAŘEKA 1968 104 - 0:00:00 0.0 % MC 386 chodec
41 Vladimír SLOVÁK 1960 240 - 0:00:00 0.0 % MC 387 chodec
# Jméno RN Tým Čas Ztráta Ztráta % Kat. # abs.
© 2013 - 2020 Luďa