Lysohorský čtyřlístek - výsledky

Datum:
1.8.2013
Čas startu:
07:00:00

Aktualizováno: 10.10.2013, 21:05:41

Bod 1 - Lysá 1, Bod 2 - Lysá 2, Bod 3 - Lysá 3, Bod 4 - Lysá 4, Bod 5 - Visalaje
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Bod 3 # Bod 3 Bod 4 # Bod 4 Bod 5 # Bod 5 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
1 Stanislav NAJVERT 1972 24 Sportovní klub JulboWay… 1:42:51 5 3:21:27 2 5:11:02 1 6:45:20 1 7:34:50 3 7:34:50 0:00:00 0.0 % MB 1
2 Petr MÍL 1971 135 ADIDAS Outdoor Team 1:42:36 4 3:27:27 4 5:22:33 4 6:52:58 2 7:41:50 4 7:41:50 0:07:00 1.5 % MB 2
3 Tomáš SVOBODA 1970 69 Scott Continental X Race 1:42:31 3 3:28:25 5 5:24:28 5 7:00:58 3 7:52:04 5 7:52:04 0:17:14 3.8 % MB 3
4 Radim KASALÍK 1981 26 - 1:42:26 2 3:21:26 1 5:21:16 3 7:10:54 5 8:11:15 6 8:11:15 0:36:25 8.0 % MA 1
5 Ladislav SVENTEK 1968 27 - 1:42:23 1 3:21:32 3 5:19:54 2 7:09:45 4 8:14:45 7 8:14:45 0:39:55 8.8 % MB 4
6 Vít OTEVŘEL 1988 10 - 1:47:09 8 3:37:12 6 5:39:26 6 7:21:16 6 8:16:39 8 8:16:39 0:41:49 9.2 % MA 2
7 Marek CAUSIDIS 1991 144 FM Metal Bohemia 1:48:26 10 3:42:42 9 5:49:54 8 7:26:20 7 8:19:20 9 8:19:20 0:44:30 9.8 % MA 3
8 Jakub LUKÁŠ 1994 159 - 1:48:15 9 3:38:40 7 5:47:47 7 7:38:22 8 8:38:54 11 8:38:54 1:04:04 14.1 % MA 4
9 Tomáš BLABLA 1982 7 - 2:07:44 24 4:01:29 16 6:07:51 12 7:52:46 11 8:39:14 12 8:39:14 1:04:24 14.2 % MA 5
10 Zbyněk VONDRÁK 1975 13 Vinařství Vondrák Mělník 1:44:36 6 3:39:30 8 5:59:54 9 7:49:26 9 8:42:33 13 8:42:33 1:07:43 14.9 % MA 6
11 Matěj BERNÁT 1995 109 Salomon-run/Spsport… 2:08:13 27 3:59:53 14 6:02:27 10 7:49:39 10 8:44:44 14 8:44:44 1:09:54 15.4 % MA 7
12 Edvard RAJNOCH 1966 46 GRAPA TEAM LR 1:47:08 7 3:47:54 10 6:06:13 11 8:09:06 12 9:07:45 15 9:07:45 1:32:55 20.4 % MB 5
13 Bedřich STANČÍK 1984 132 HO Baník Karviná 1:59:00 15 4:02:22 17 6:12:47 15 8:11:01 13 9:07:49 16 9:07:49 1:32:59 20.4 % MA 8
14 Radomír ŠNEVAJS 1963 12 KHB Radegast 2:19:34 63 4:21:30 32 6:32:35 22 8:16:58 16 9:13:58 17 9:13:58 1:39:08 21.8 % MB 6
15 Štěpán KNAPÍK 1992 28 X-TRAIL ORLOVÁ 2:07:59 26 4:07:02 21 6:23:31 19 8:12:36 14 9:15:24 18 9:15:24 1:40:34 22.1 % MA 9
16 Jaroslav KOUŘIL 1980 36 Neběžecký kroužek 1:59:38 16 4:00:40 15 6:21:07 18 8:17:08 17 9:19:22 19 9:19:22 1:44:32 23.0 % MA 10
17 Radim LIPTÁK 1979 17 PepaTeam Frýdek-Místek 2:07:45 25 4:08:56 22 6:18:48 16 8:21:53 19 9:20:19 20 9:20:19 1:45:29 23.2 % MA 11
18 Radim PAVELKA 1979 41 Marathon team Klimkovice 1:58:39 13 3:59:04 13 6:20:13 17 8:24:31 20 9:25:46 21 9:25:46 1:50:56 24.4 % MA 12
19 Radovan DOVRTĚL 1982 16 - 2:08:58 30 4:15:46 29 6:34:49 26 8:32:48 23 9:27:05 22 9:27:05 1:52:15 24.7 % MA 13
20 Jiří MARTIKÁN 1975 98 Frýdek-Místek 1:50:19 11 3:50:37 11 6:07:53 13 8:16:30 15 9:27:53 23 9:27:53 1:53:03 24.9 % MA 14
21 Jaromír WOJTYLA 1970 29 VZS Ostrava 2:13:30 40 4:15:54 30 6:34:04 24 8:35:00 24 9:28:42 24 9:28:42 1:53:52 25.0 % MB 7
22 Miroslav LETKO 1981 33 Manín Považská Bystrica 1:58:39 12 3:58:56 12 6:08:16 14 8:17:51 18 9:29:12 25 9:29:12 1:54:22 25.1 % MA 15
23 Lumír SOBEK 1975 23 - 2:03:35 17 4:02:30 18 6:27:05 21 8:31:34 22 9:30:25 26 9:30:25 1:55:35 25.4 % MA 16
24 Denisa KREJČIŘÍKOVÁ 1988 105 VZS Ostrava 2:13:46 45 4:15:41 28 6:34:27 25 8:35:01 25 9:31:12 27 9:31:12 1:56:22 25.6 % ŽA 1
25 Jan KUPKA 1982 100 KP Ostrava 2:05:10 19 4:06:04 19 6:23:59 20 8:28:18 21 9:31:59 28 9:31:59 1:57:09 25.8 % MA 17
26 Martin HAMROZI 1977 128 Fousáč 2:14:44 48 4:25:07 39 6:38:57 28 8:37:20 28 9:36:36 29 9:36:36 2:01:46 26.8 % MA 18
27 Bogdan KRUPA 1984 78 Abadžikra! - HO TJ TŽ 2:13:42 44 4:22:49 33 6:42:06 31 8:36:30 26 9:40:41 30 9:40:41 2:05:51 27.7 % MA 19
28 Jan GROŠ 1972 77 Abadžikra! - HO TJ TŽ 2:13:38 42 4:23:04 34 6:43:32 33 8:36:55 27 9:43:23 31 9:43:23 2:08:33 28.3 % MB 8
29 Michal NAVRÁTIL 1974 60 The Cooling Birds 2:08:46 28 4:15:22 26 6:40:17 29 8:40:35 29 9:45:58 34 9:45:58 2:11:08 28.8 % MA 20
30 Václav MARTINEC 1989 51 The Cooling Birds 2:08:48 29 4:15:24 27 6:40:21 30 8:40:36 30 9:46:00 35 9:46:00 2:11:10 28.8 % MA 21
31 Tomáš PETER 1985 139 Šmatlok 2:09:35 32 4:14:36 24 6:35:48 27 8:45:22 31 9:52:31 36 9:52:31 2:17:41 30.3 % MA 22
32 Vojtěch KONÍŘ 1991 82 vinotéka u Karla… 2:04:49 18 4:06:35 20 6:32:36 23 8:52:28 33 9:52:52 37 9:52:52 2:18:02 30.3 % MA 23
33 Marek BALCAR 1979 116 - 2:12:27 34 4:19:59 31 6:52:00 37 8:53:15 34 9:55:15 38 9:55:15 2:20:25 30.9 % MA 24
34 Radomír VIEJ 1976 55 JAPA Outdoor team 2:05:11 20 4:12:42 23 6:43:27 32 8:50:39 32 9:57:45 39 9:57:45 2:22:55 31.4 % MA 25
35 Jiří PIECHOWICZ 1975 67 Ultrasta Frýdek-Místek 2:13:36 41 4:23:53 37 6:51:13 35 8:56:14 35 10:01:59 40 10:01:59 2:27:09 32.4 % MA 26
36 Ivona KREJČIŘÍKOVÁ 1988 106 VZS Ostrava 2:17:50 58 4:23:47 35 6:51:22 36 9:00:47 36 10:06:31 41 10:06:31 2:31:41 33.3 % ŽA 2
37 Tomáš NUTIL 1970 156 Baryk 2:25:18 80 4:40:51 54 7:11:38 41 9:12:35 38 10:18:36 42 10:18:36 2:43:46 36.0 % MB 9
38 Miroslav VROBEL 1961 58 - 1:58:55 14 4:14:59 25 6:48:30 34 9:06:08 37 10:24:36 43 10:24:36 2:49:46 37.3 % MB 10
39 Lucie ODEHNALOVÁ 1981 74 SK Oceláci Ostrava 2:13:40 43 4:26:52 41 6:59:57 39 9:13:32 39 10:26:54 44 10:26:54 2:52:04 37.8 % ŽA 3
40 Josef BŘEZINA 1970 96 PEPOUSCH 2:20:56 69 4:38:06 48 7:15:19 43 9:17:53 40 10:36:17 45 10:36:17 3:01:27 39.9 % MB 11
41 Václav TYLEČEK 1985 39 JAPA Outdoor team 2:05:12 21 4:24:01 38 6:59:33 38 9:23:12 41 10:40:14 46 10:40:14 3:05:24 40.8 % MA 27
42 Jan KOLORZ 1985 6 - 2:12:28 35 4:30:50 43 7:23:00 48 9:32:35 44 10:44:55 47 10:44:55 3:10:05 41.8 % MA 28
43 Lenka HÁJKOVÁ 1969 38 VZS Ostrava 2:18:58 62 4:51:55 62 7:19:02 46 9:29:29 43 10:48:38 48 10:48:38 3:13:48 42.6 % ŽB 1
44 Patrik KOLÁČEK 1970 81 littlecake 2:15:03 51 4:30:32 42 7:10:46 40 9:29:24 42 10:48:38 49 10:48:38 3:13:48 42.6 % MB 12
45 Ondřej JANEČKA 1989 49 - 2:15:00 50 4:36:57 47 7:34:53 52 9:48:52 48 11:00:09 50 11:00:09 3:25:19 45.1 % MA 29
46 Vladan JANÍČEK 1991 83 YamahamanXJ 2:14:11 46 4:26:31 40 7:25:23 49 9:52:36 50 11:11:01 51 11:11:01 3:36:11 47.5 % MA 30
47 David GRYGAR 1979 153 Valachiarun.cz 2:13:04 37 4:39:19 49 7:29:54 50 9:49:30 49 11:12:15 52 11:12:15 3:37:25 47.8 % MA 31
48 Jiří DRÁPAL 1980 92 Dydyk 2:17:23 54 4:36:56 46 7:13:52 42 9:43:26 45 11:13:19 53 11:13:19 3:38:29 48.0 % MA 32
49 Michal POPIELUCH 1973 155 Ultrasta Frýdek-Místek 2:09:45 33 4:33:50 44 7:16:07 44 9:44:46 46 11:13:19 54 11:13:19 3:38:29 48.0 % MA 33
50 Anna ČAJKOVÁ 1991 138 - 2:20:33 67 4:52:06 63 7:38:08 54 10:00:31 51 11:15:28 55 11:15:28 3:40:38 48.5 % ŽA 4
51 Alžběta DIRNEROVÁ 1982 113 Ava 2:25:18 79 4:54:16 66 7:43:24 58 10:02:42 52 11:17:45 56 11:17:45 3:42:55 49.0 % ŽA 5
52 Rudolf MUNK 1979 44 VZS Ostrava 2:17:50 57 4:35:12 45 7:16:09 45 9:46:00 47 11:17:47 57 11:17:47 3:42:57 49.0 % MA 34
53 Dušan LICHÝ 1967 40 Splašení Goroli 2:14:16 47 4:39:28 50 7:33:20 51 10:05:37 53 11:19:13 58 11:19:13 3:44:23 49.3 % MB 13
54 Kateřina PIECHOWICZ 1981 68 Ultrasta Frýdek-Místek 2:24:04 75 4:59:07 71 7:46:32 62 10:13:32 57 11:23:07 59 11:23:07 3:48:17 50.2 % MA 35
55 Laura BERGEROVÁ 1968 129 Lukovští laufaři 2:17:52 59 4:51:48 60 7:36:17 53 10:13:20 56 11:26:51 60 11:26:51 3:52:01 51.0 % ŽB 2
56 Tomáš TVRDÝ 1978 111 - 2:15:40 53 5:04:19 75 7:56:41 69 10:28:01 64 11:33:19 61 11:33:19 3:58:29 52.4 % MA 36
57 Vojtěch RYKR 1994 56 SK Fighter Inside 2:18:44 61 4:40:15 53 7:41:37 56 10:16:37 59 11:35:32 64 11:35:32 4:00:42 52.9 % MA 37
58 Martin HUDEČEK 1972 2 X-air Ostrava 2:12:53 36 4:46:12 57 7:42:16 57 10:13:02 55 11:36:06 65 11:36:06 4:01:16 53.0 % MB 14
59 Dagmar SIKOROVÁ 1975 73 X-TRAIL ORLOVÁ 2:22:38 72 5:04:31 76 7:51:41 64 10:22:25 63 11:36:14 67 11:36:14 4:01:24 53.1 % ŽB 3
60 Tomáš SIKORA 1974 72 X-TRAIL ORLOVÁ 2:20:12 65 4:46:01 56 7:39:32 55 10:21:55 62 11:36:14 66 11:36:14 4:01:24 53.1 % MA 38
61 Radek DOČKAL 1966 63 Rila Team Brno 2:05:55 22 4:39:59 52 7:55:26 68 10:29:01 65 11:37:24 68 11:37:24 4:02:34 53.3 % MB 15
62 Libor GAVLAS 1978 20 FBK Horní Suchá 2:17:29 55 4:39:56 51 7:22:53 47 10:07:05 54 11:39:04 70 11:39:04 4:04:14 53.7 % MA 39
63 Michala KNÁPKOVÁ 1993 35 - 2:22:33 71 4:45:11 55 7:52:55 65 10:16:42 60 11:40:41 71 11:40:41 4:05:51 54.1 % ŽA 6
64 Martin RYZÍ 1992 4 SK Fighter Inside 2:20:37 68 4:56:34 68 7:46:29 61 10:16:36 58 11:40:42 72 11:40:42 4:05:52 54.1 % MA 40
65 Veronika BÍLKOVÁ 1989 37 Ed6u Elemic racing 2:23:42 74 4:52:53 65 7:43:48 60 10:20:57 61 11:42:23 73 11:42:23 4:07:33 54.4 % ŽA 7
66 Pavel KRČMÁŘ 1970 151 - 2:09:33 31 4:51:46 59 7:43:28 59 10:36:23 67 11:45:38 74 11:45:38 4:10:48 55.1 % MB 16
67 Martin KOTEK 1968 5 VZS Ostrava 2:29:34 85 5:14:32 85 8:15:56 79 10:39:07 70 11:46:52 75 11:46:52 4:12:02 55.4 % MB 17
68 Vladimír DIATKA 1967 3 - 2:25:39 82 5:04:00 73 7:53:50 66 10:36:53 69 11:50:07 76 11:50:07 4:15:17 56.1 % MB 18
69 Daniel BRÁZDIL 1975 95 Ultra 2:13:09 38 4:49:19 58 7:47:39 63 10:29:15 66 11:53:49 78 11:53:49 4:18:59 56.9 % MA 41
70 David STONAWSKI 1977 146 Rubem 2:25:17 78 4:59:29 72 8:02:08 72 10:39:25 71 11:53:50 79 11:53:50 4:19:00 56.9 % MA 42
71 Dušan KLÍMA 1997 137 - 2:35:19 90 5:31:28 92 8:35:46 85 10:58:17 79 12:05:31 80 12:05:31 4:30:41 59.5 % MA 43
72 Roman ČÁSTEČKA 1973 15 Hrabůvka 2:24:53 77 4:58:39 70 8:05:37 73 10:36:47 68 12:08:08 81 12:08:08 4:33:18 60.1 % MA 44
73 Jan SELNÍK 1964 145 LH Extreme 2:29:28 84 5:09:27 80 8:07:43 74 10:39:53 73 12:09:13 82 12:09:13 4:34:23 60.3 % MB 19
74 Radek ZAVADIL 1992 127 SP SPORT Team 2:14:49 49 4:51:50 61 7:55:21 67 10:51:19 75 12:09:53 83 12:09:53 4:35:03 60.5 % MA 45
75 Marcela PARGAČOVÁ 1963 65 Cyklokramo 2:24:41 76 5:04:53 77 7:59:32 70 10:39:37 72 12:12:28 85 12:12:28 4:37:38 61.0 % ŽB 4
76 Martin MEZERA 1976 45 - 2:17:36 56 4:58:08 69 8:14:36 77 10:52:26 76 12:12:30 86 12:12:30 4:37:40 61.0 % MA 46
77 Martin BANAS 1983 8 Hasič z Hradce 2:23:16 73 5:06:33 78 8:09:50 76 10:40:40 74 12:12:31 87 12:12:31 4:37:41 61.1 % MA 47
78 David KLÍMA 1971 136 - 2:35:17 89 5:29:55 90 8:36:45 86 11:02:02 81 12:27:43 89 12:27:43 4:52:53 64.4 % MB 20
79 Josef BUGNER 1965 86 JOKI 2:22:09 70 5:04:02 74 8:08:25 75 10:55:32 78 12:28:40 90 12:28:40 4:53:50 64.6 % MB 21
80 Pavel ČESLÍK 1953 32 Pavel 2:20:25 66 4:52:43 64 8:02:04 71 11:02:27 82 12:33:34 93 12:33:34 4:58:44 65.7 % MC 1
81 Luděk SEDLÁČEK 1965 19 X-TRAIL ORLOVÁ 2:28:01 83 5:19:56 87 8:20:41 80 11:01:39 80 12:34:04 94 12:34:04 4:59:14 65.8 % MB 22
82 Filip DOLEŽAL 1986 9 VZS Ostrava 2:31:32 88 5:15:23 86 8:23:46 84 11:03:52 83 12:40:57 96 12:40:57 5:06:07 67.3 % MA 48
83 Jan SCHUBERT 1987 112 - 2:19:55 64 5:09:20 79 8:15:39 78 11:20:55 87 12:41:45 97 12:41:45 5:06:55 67.5 % MA 49
84 Jiří NESIT 1965 42 Brušperák 2:50:45 103 5:36:04 96 8:40:55 89 11:17:50 86 12:49:59 98 12:49:59 5:15:09 69.3 % MB 23
85 Taťána FUNIOKOVÁ 1977 154 Raketová inženýrka 2:39:53 95 5:25:24 89 8:40:34 88 11:22:23 89 12:50:48 99 12:50:48 5:15:58 69.5 % ŽB 5
86 Ivo BERNÁT 1968 88 Salomon-run/Spsport… 2:47:54 101 5:29:57 91 8:41:11 90 11:20:58 88 12:55:52 100 12:55:52 5:21:02 70.6 % MB 24
87 Antonín HEJKRLÍK 1952 101 Hej 2:36:16 93 5:35:10 95 8:47:32 91 11:30:08 90 12:56:37 101 12:56:37 5:21:47 70.7 % MC 2
88 Petr LIŠKA 1977 133 Slavia Píšť 2:13:17 39 5:09:34 81 8:20:48 81 11:11:30 84 13:04:01 102 13:04:01 5:29:11 72.4 % MA 50
89 Petr MARTÍNEK 1982 142 SK Oceláci Ostrava 2:15:22 52 5:14:22 84 8:20:48 82 11:11:33 85 13:04:01 103 13:04:01 5:29:11 72.4 % MA 51
90 Jan GERYCH 1984 107 SK Fighter Inside 2:35:32 92 5:13:13 83 8:23:17 83 10:52:27 77 13:08:47 104 13:08:47 5:33:57 73.4 % MA 52
91 Lubor VÍTEK 1980 79 - 3:07:01 118 5:56:32 105 9:00:07 94 11:34:03 92 13:09:24 105 13:09:24 5:34:34 73.6 % MA 53
92 Petr BEREMLIJSKI 1976 85 VZS Ostrava 2:31:09 87 5:12:30 82 8:38:20 87 11:32:12 91 13:12:27 106 13:12:27 5:37:37 74.2 % MA 54
93 Marek ŠIMEČEK 1971 118 GANC NA PLNY PLYN 2:25:20 81 5:33:59 93 8:58:48 93 11:55:17 94 13:33:59 109 13:33:59 5:59:09 79.0 % MB 25
94 Pavel HRADIL 1994 54 X-TRAIL ORLOVÁ 2:30:00 86 5:34:20 94 8:53:31 92 11:55:27 95 13:37:32 110 13:37:32 6:02:42 79.7 % MA 55
95 Klára VÁLKOVÁ 1986 124 Sportique 2:51:04 105 5:43:31 101 9:13:57 97 11:54:28 93 13:37:37 111 13:37:37 6:02:47 79.8 % ŽA 8
96 Marie TOMANOVÁ 1966 31 X-TRAIL ORLOVÁ 2:48:34 102 5:58:50 106 9:24:47 101 12:12:35 96 13:43:46 112 13:43:46 6:08:56 81.1 % ŽB 6
97 Martin BOBÁK 1988 48 - 2:44:27 100 5:42:29 99 9:21:59 100 12:14:57 99 13:50:39 114 13:50:39 6:15:49 82.6 % MA 56
98 Tereza RAKOVÁ 1988 47 - 2:44:24 99 5:42:30 100 9:16:20 99 12:14:58 100 13:50:39 113 13:50:39 6:15:49 82.6 % ŽA 9
99 Dagmar OPOLKOVÁ 1964 22 DAG306 2:36:38 94 5:37:33 97 9:07:28 96 12:14:56 98 13:51:37 118 13:51:37 6:16:47 82.8 % ŽB 7
100 Petr OPOLKA 1963 21 PET306 2:35:28 91 5:24:10 88 9:02:06 95 12:14:49 97 13:51:37 117 13:51:37 6:16:47 82.8 % MB 26
101 Adam KLÍMEK 1975 123 Sportique 2:51:02 104 5:49:05 103 9:32:55 104 12:32:26 103 13:55:09 119 13:55:09 6:20:19 83.6 % MA 57
102 Luděk RAKUŠAN 1972 97 Wise man 3:18:52 124 6:34:00 117 9:53:20 109 12:33:29 104 13:55:11 120 13:55:11 6:20:21 83.6 % MB 27
103 Jiří VONKA 1983 87 - 3:06:45 116 6:01:44 107 9:34:13 105 12:32:24 102 13:57:06 121 13:57:06 6:22:16 84.0 % MA 58
104 Kateřina NEPOVÍMOVÁ 1972 158 Beskyd people 2:54:24 108 5:56:15 104 9:25:01 102 12:30:01 101 13:58:10 122 13:58:10 6:23:20 84.3 % ŽB 8
105 Martina POSPÍŠILOVÁ 1978 104 Frenštát pod Radhoštěm 3:13:39 122 6:31:15 115 9:50:48 108 12:42:22 106 14:17:28 124 14:17:28 6:42:38 88.5 % ŽA 10
106 Kryštof SLABÝ 1992 150 - 2:41:15 98 5:38:48 98 9:16:13 98 12:34:48 105 14:42:50 125 14:42:50 7:08:00 94.1 % MA 59
107 Jiří MUSIALEK 1968 126 HERMUS 2:40:00 96 5:47:10 102 9:30:21 103 12:55:34 107 15:16:00 126 15:16:00 7:41:10 101.4 % MB 28
108 Věra HEJKRLÍKOVÁ 1954 103 Hejst 3:00:21 112 6:26:00 113 9:48:32 106 - 11:34:25 62 11:34:25 0:00:00 0.0 % ŽB 9
109 Iva HEJKRLÍKOVÁ 1982 102 Hejml 3:00:39 113 6:22:27 111 9:49:22 107 - 11:34:40 63 11:34:40 0:00:00 0.0 % ŽA 11
110 Iva BUGNEROVÁ 1967 125 Sportique 2:57:20 110 6:31:07 114 10:06:54 112 - 11:39:00 69 11:39:00 0:00:00 0.0 % ŽB 10
111 Lenka WAGNEROVÁ 1972 131 Bezva Sekt Team 2:57:24 111 6:31:56 116 10:07:39 113 - 11:50:35 77 11:50:35 0:00:00 0.0 % ŽB 11
112 Michal RYBIÁŘ 1988 25 Rekreateam 2:41:12 97 6:10:20 109 10:08:51 114 - 12:10:11 84 12:10:11 0:00:00 0.0 % MA 60
113 Jaroslav POSPĚCH 1965 93 POAS Klub Hranice 3:11:50 119 6:39:10 118 10:19:25 115 - 12:14:55 88 12:14:55 0:00:00 0.0 % MB 29
114 Antonín ENDL 1954 80 2K Bike club Odry 2:57:12 109 6:17:54 110 10:04:51 111 - 12:30:39 91 12:30:39 0:00:00 0.0 % MC 3
115 Kamil KUBICA 1971 157 Palkovice 2:52:42 107 6:22:29 112 10:00:05 110 - 12:33:04 92 12:33:04 0:00:00 0.0 % MB 30
116 Ivo HERMAN 1965 91 HERMUS 3:05:40 114 6:48:23 121 10:29:04 116 - 12:37:05 95 12:37:05 0:00:00 0.0 % MB 31
117 Lucie MAZURKOVÁ 1977 120 Lola 3:11:56 120 7:01:48 122 11:17:57 118 - 13:18:17 107 13:18:17 0:00:00 0.0 % ŽB 12
118 Anna WALASKÁ 1982 130 Lola 3:11:58 121 7:01:49 123 11:17:38 117 - 13:18:20 108 13:18:20 0:00:00 0.0 % MA 61
119 Petra VIZIOVÁ 1982 14 - 3:35:55 125 7:43:14 125 12:14:36 119 - 13:50:51 115 13:50:51 0:00:00 0.0 % ŽA 12
120 Eva PECKOVÁ 1982 18 - 3:44:27 126 7:43:19 126 12:14:36 120 - 13:50:54 116 13:50:54 0:00:00 0.0 % ŽA 13
121 Stanislav KACÍŘ 1965 11 kaca 3:15:58 123 7:19:54 124 12:21:33 121 - 14:10:29 123 14:10:29 0:00:00 0.0 % MB 32
122 Michal MUSIL 1984 52 - 2:06:06 23 4:23:49 36 - - 5:45:53 1 5:45:53 0:00:00 0.0 % MA 62
123 Petr NOHEL 1990 143 Runners MD 2:18:34 60 4:56:01 67 - - 6:46:20 2 6:46:20 0:00:00 0.0 % MA 63
124 Daniel SMĚJA 1980 89 Trek 1324 2:51:25 106 6:03:44 108 - - 8:28:05 10 8:28:05 0:00:00 0.0 % MA 64
125 Tomáš SLOWIK 1992 62 TTS Team 3:06:45 115 6:40:51 120 - - 9:45:30 32 9:45:30 0:00:00 0.0 % MA 65
126 Josef SLOWIK 1985 57 TTS Team 3:06:50 117 6:40:48 119 - - 9:45:47 33 9:45:47 0:00:00 0.0 % MA 66
# Jméno RN Tým Bod 1 # Bod 1 Bod 2 # Bod 2 Bod 3 # Bod 3 Bod 4 # Bod 4 Bod 5 # Bod 5 Čas Ztráta Ztráta % Kat. # v kat.
© 2013 - 2021 Luďa